מוסדות לימודים

לימודי הנדסאים

תעודת הנדסאי

חשמל, אדריכלות, מכונות, תעשייה וניהול, מים, רכב, קירור ומיזוג ועוד מוצעים היום לתעודת הנדסאי. לימודי הנדסאים נערכים כשנתיים במהלכם לומדים הסטודנטים מקצועות טכניים ומתמקדים על הפן המעשי. כמו כן לימודי הנדסאים מוצעים היום בשלל מכללות אשר רואות בתחום ההנדסה כמקצוע העתיד. בעוד שלימודי הנדסה נערכים ארבע שנים ומשקלם הוא של תואר ראשון, לימודי הנדסאים אורכם כשנתיים ובסיומם מקבלים הבוגרים תעודת גמר מטעם המוסד המסמיכה את הבוגר לתחומו. לימודי הנדסאים מהווים מערך מאוד גדול של מקצועות ומושכים סטודנטים ברחבי הארץ. יתרונם הגדול על פני לימודי הנדסה הוא שתנאי הקבלה מקלים יותר ואורך הלימודים קצר יותר. יש לזכור כי לימודי הנדסאים אינם מהווים תואר ראשון ועל כן לא ניתן להמשיך ללימודי תואר שני. יחד עם זאת ניתן לעשות בסיום לימודי הנדסאים השלמה לתואר ראשון בתחומים נבחרים בתקופת זמן קצרה יותר יחסית ולהבטיח המשך לימודים מתקדמים יותר. בואו לקרוא על מקצועות לימודי ההנדסאים המוצעים כיום בשוק ולקחת חלק בפיתוח ומדע.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי הנדסאים - מגוון מסלולי לימוד מרתקים

הנדסאי אלקטרוניקה מחשבים תוכנה

הנדסאי מחשבים תקשורת ותוכנה
הנדסאי תעשייה וניהול
הנדסאי מכונות
הנדסאי רכב ומכונאי רכב
הנדסאי תוכנה
הנדסאי בניין והנדסה אזרחית
הנדסאי חשמל
הנדסאי אלקטרוניקה
הנדסאי אלקטרוניקה בהתמחות מחשבים
הנדסאי קירור ומיזוג אוויר
הנדסאי כימיה מזון ותרופות
הנדסאי ביוטכנולוגיה
הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית
הנדסאי תקשורת חזותית
הנדסאי מכשור ובקרה
הנדסאי אנימציה והדמיה
הנדסאי מכשור רפואי
מכללות להנדסאים
הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
הנדסאי נוף אדריכלות נוף 
הנדסאי מים קרקע ושפכים
הנדסאי סביבה
הנדסאי קולנוע וטלוויזיה
הנדסאי עיצוב תעשייתי
הנדסאי צילום ומדיה דיגיטאלית
הנדסאי סאונד והגברה
הנדסאי בעלי חיים ורפת
הנדסאי דפוס
הנדסאי פלסטיקה
מכינה טכנולוגית וקדם הנדסית
תואר ראשון להנדסאים
פרויקט רקיע
פרויקט תוחלת
מכללות להנדסאים
הנדסאי לבעלי מוגבלויות
לימודי השלמה לתואר להנדסאים

לימודי הנדסאים - מגוון מסלולים 

לימודי הנדסאים מוצעים במגוון מסלולים ביניהם חשמל, מיזוג וקירור, מכונות, רכב, מים, אדריכלות, מכשור ובקרה, אלקטרוניקה, תעשייה וניהול, אדריכלות ונוף ועוד. תוכלו בהחלט למצוא את אחד ממגוון המקצועות שיתאימו לכם ולהשתלב בהמשך בתעסוקה. לימודי הנדסאים מערבים המון נושאים מעשיים ופרקטיקה על פני נושאים תיאורטיים בלבד בתחומי ההנדסה. במהלך הלימודים תרכשו את כל הלכים שיעניקו לכם שליטה במקצוע, השתלבות בתחום זה בעולם התעסוקה ואף להמשך השלמה לתואר ראשון. לימודי הנדסאים נערכים במתכונות שונות ביום או בערב תלוי במוסד שמציע את המסלול. כמו כן לימודי הנדסאים הפכו להיות למסלול מבוקש בקרב רבים בסיום לימודי תיכון או לאחר הצבא. לימודי הנדסאים מציעים מסלולים מגוונים, עדכניים ודינאמיים. מדובר בתחומי העתיד ובדור הבא של תחום ההנדסאים.

קורס הנדסאים - תעודה מטעם המה"ט

לימודי הנדסאים מעניקים בסיום הלימודים תעודה מטעם המה"ט שתאפשר שילוב בעבודה ולימודי המשך בתחום בו בחרתם. כמו כן לימודי הנדסאים מאפשרים הכשרה נוספת במידה ותרצו להסב את הקריירה שלכם לתחום אחר. בעקבות תנאי קבלה נוחים ומשכם הקצר של הלימודים, תזכו להתמחות בתחום נוסף או אחר, לפתוח בקריירה חדשה או מקבילה ולהרחיב כישורים אישיים. לימודי הנדסאים מתאימים הן לנשים והן לגברים. מגוון המסלולים בלימודי הנדסאים מאפשרים השתלבות רחבה מאוד. מכללות רבות מציעות היום לימודי הנדסאים ברחבי הארץ. תחום ההנדסאים זוהה כשוק פורה ומבוקש ועל כן מכללות רבות מצטרפות גם הן ללימודי הנדסאים מתוך הבנה כי מדובר בתחום מספק, מעשיר בידע ומכוון להצלחה וקידום.

לימודים לתואר הנדסאי - מגוון מכללות ברחבי הארץ

לימודי הנדסאים מוצעים היום במכללות רבות. כדאי ומומלץ לבדוק לפני פנייתכם למוסד לימודים מסוים מגוון המסלולים המוצעים בו, הסגל הלימודי, תנאי קבלה, עלות הלימודים, משך הלימודים, כמות הסטודנטים בכיתה, תוכנית לימודים מעשית ועיונית, האם התעודה היא מטעם המה"ט ומוכרת בשוק העבודה. כמו כן בידקו אופן ההגעה למוסד הלימודים, תחבורה ציבורית, מקומות חניה, קירבה למרכזי קניות ובילוי, קירבה למקום מגורים ועוד כל אלו יבטיחו לכם שהות נוחה, מרתקת ומעניינת במכללה להיכרות רבת שנים.

שירות אישי חינם
לימודי הנדסאים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?