מוסדות לימודים

לימודי מדעים מדוייקים

תואר ראשון במדעים מדוייקים

בעידן שבו למדע יש תפקיד מרכזי קיימת דריש לאנשי מקצוע המוכשרים למגוון תחומים מדעים. פיתוח תרופות, פיתוח מוצרים, תכנות תוכנות, פיתוח מזון, הבנת תהליכים, ניהול מידע, מחקר מדעי ועוד מרכיבים את המכלול הרחב של לימודי מדעיים מדוייקים. מערך הלימודים בהחלט רחב. לימודי מדעים מדוייקים מתמקדים על פיתוח וחדשנות. קיימת דרישה לאנשי מקצוע שיובילו לפיתוח חדשני ומקורי. לימודי מתמטיקה, לימודי פיסיקה, לימודי ביוטכנולוגיה מהווים בסיס לכל לימודי מדעים מדוייקים ולמעשה מהווים נדבך של ידע לטובת יצירה ופיתוח. הידע הרחב שתצברו בסיום לימודי מדעים מדויקים יכשירו אתכם להשתלבות בהיי טק, מכוני מחקר, רפואה, פיתוח ועוד. לימודי מדעים מדוייקים מאוד מרתקים ומאתגרים. תזכו לחקור ולגלות עולם חדש. קחו חלק במקצועות העתיד ובדור הבא של הפיתוח הישראלי והעולמי. לימודי מדעים מדוייקים גדושים בחומר תיאורטי אך גם בחומר מעשי רב.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מדעים מדויקים - מגוון מסלולי לימוד מרתקים:

לימודי ביוטכנולוגיה
לימודי מדעי המחשב
מדעי / איכות הסביבה
לימודי מדעי התזונה ומזון
לימודי ביולוגיה / מדעי החיים
לימודי מדעי הטבע
מדעי הים / אוקיאנוגרפיה
לימודי כימיה
לימודי ביואינפורמטיקה
לימודי מתמטיקה
לימודי פיזיקה
לימודי סטטיסטיקה

לימודי תואר ראשון במדעים מדוייקים - מגוון אפשרויות לימוד מרתקות

נתונים ומידע מצריכים ארגון וסדר. המערכות הטכנולוגיות היום מאפשרות צמצום טעויות אנוש ומעלות את האמון במערכת הרפואית והמחקרית. כמו כן לימודי מדעים מדוייקים עוסקים בעולם החי ונחקרים בעלי חיים יבשתיים וימיים מתוך הבנה כי חשיבותם לעולם אדירה ויש צורך לפתח דרכים לשמור עליהם ולמנוע את הכחדתם. לימודי סטטיסטיקה ולימודי ביואינפורמטיקה מכשירים לארגון כל הידע והמידע אודות הגנום האנושי, נתונים רפואיים, מידע רפואי וסטטיסטי ועוד. לימודי מדעי איכות הסביבה מפתחים חשיבה ירוקה, מעלים מודעות לחומרים לא מתכלים, מפתחים רעיונות חדשניים לשמירה על הסביבה כגון מניעת זיהום וצמצום פליטת רעלים לאוויר. לימודי מדעי התזונה מכשירים להבנת מורכבות המזון, פיתוח מוצרים הנשמרים לאורך זמן, צמצום מוצרי מזון בעלי מרכיבים לא טבעיים והכנת מזון בריא טבעי יותר. ככלל לימודי מדעים מדוייקים משלבים בתוכם את מגוון התחומים ולכן הם משיקים רבות. לרוב מדובר בתחומים שכנים ולכן ההתמחות שאותה מקבל הסטודנט הנה רחבה.

לימודי מדעים מדויקים לתואר ראשון - מעבדות מחקר מתקדמות

כלל הלימודים המדעיים עוסקים במחקר במוסדות לימוד שונים על כן המוסדות משקיעים במעבדות מחקר, ציוד מדעי על פי כל התקנים הבינלאומיים על מנת שכבר מלימודי תואר ראשון יעבדו הסטודנטים בתנאי מעבדה ויסתגלו. המעבדה הוא כלי מחקר מרכזי עבור הסטודנטים כמו גם מערכות ממוחשבות המסייעות במחקר וארגונו. במעבדה לומדים הסטודנטים לעבוד עם חומרי גלם שונים, כלי מחקר, כלי מעבדה, כלי מדידה, חימום חומרים, ערבובם ובחינתם. הדיוק הוא שם המשחק. כמו כן תקבלו את כל הכלים לחישוב ועיבוד נתונים מתמטיים ופיסיים כמו גם הבנת הטרמינולוגיה המחקרית.

ללמוד תואר ראשון במדעים מדויקים - סיכום

ישראל היא מהמדינות העוסקות רבות במחקר, פיתוח טכנולוגי ומדעי. מוצרים רבים, תוכנות ומערכות פותחו בישראל על ידי אנשים כמוכם שהחלו את דרכם בלימודי תואר ראשון בתחום המדעים המדויקים. דעו כי אפשרויות תעסוקה בלתי מוגבלות ומאפשרות לכם להשתלב בתחום כשכירים וכעצמאיים. כמו כן תוכלו להמשיך ללמוד בלימודי המשך בתואר שני או לפנות ללימודים ותעסוקה בחו"ל. לימודי מדעים מדוייקים כשמם כן הם מדוייקים יחד עם זאת הם דינאמיים ומתעדכנים על פי מחקרים חדשים היוצאים בעולם. התחום כולו בנוי מנוסחאות, כללים ברורים, מספרים ונתונים שאינם ניתנים לערעור. לימודי מדעיים מדוייקים יתאימו לאנשים בעלי משיכה למספרים, נוסחאות, עבודה עם מערכות מחשב, ידע בשפות תכנות, ידע בשפה האנגלית ברמה סבירה ועוד. 

הקידום והצלחה בתחום זה טמון ותלוי רק בכם. חשוב שתשאפו לגלות עולם ולעולם לא תפסיקו לחקור ולשאול שאלות.

שירות אישי חינם
לימודי מדעים מדוייקים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?