מוסדות לימודים
מכללת HackerU
מכללת HackerU
HackerU - לימודי הייטק והתחייבות לעבודה
מיקום בארץ: רמת גן
מכללת נשיא טכנולוגיות
מכללת נשיא טכנולוגיות
המכללה לגרפיקה, מחשבים ותקשורת
מיקום בארץ: רמת גן
מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק
מרכז ההדרכה הגדול והמוביל בצפון למחשוב וטכנולוגיה
מיקום בארץ: חיפה, קריות, חדרה, כרמיאל, נהריה
בית הספר הארצי להנדסאים
בית הספר הארצי להנדסאים
בית הספר הארצי להנדסאים - לימודי שפות תכנות
מיקום בארץ: קריית הטכניון - חיפה
רשת מכללות אורט
רשת מכללות אורט
לימודי תעודה במחשבים והיי טק
מיקום בארץ: כרמיאל, קריית ביאליק, נתניה, כפר סבא, תל אביב, רחובות, ירושלים

לימודי תכנות דוט נט

תעודת העשרה בתכנות NET.

כאשר מיקרוסופט פיתחה את פלטפורמת NET. היא לא ידעה שתוכנה זו תהפוך למובילה בקרב סביבות הפיתוח, וכי לימודי תכנות NET. יהפכו לאחד התחומים המבוקשים. בעולם שבו ברוב המחשבים מערכת ההפעלה היא מבית מיקרוסופט, שליטה בתכנות NET. מאפשרת להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה, ובשכר מתגמל כראוי בעולם ההיי טק והתכנות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס NET. - מידע כללי

לימודי פלטפורמת NET. מבית מיקרוסופט, הנקראת גם סביבת הפעלה MCPD, מאפשרים לתכנת, ליצור, להפעיל ולתחזק את מערכת ההפעלה, ואף לשדרג אותה במקרה הצורך. הסמכה לעבודה על סביבת ההפעלה NET. נחשבת לבכירה יותר, ומבטיחה למחזיקים בה עבודה מבוקשת ומאתגרת, וכן תנאי שכר גבוהים ומספקים.

לימודי תכנות NET. אורכים בין חצי שנה לשנה וחצי, תלוי האם לומדים במסלול לימודי בוקר או לימודי ערב. ניתן ללמוד תכנות NET. במגוון מכללות ברחבי הארץ, אך מומלץ לבדוק את רמת הסגל האקדמי, איכות ההוראה, ומידת ההתנסות המעשית במהלך הלימודים. כדאי לשאול האם למדריך יש תעודת הסמכה ממיקרוסופט לכל הגרסאות של תכנות NET., ובכך לוודא את רמתו המקצועית. גורמים נוספים שמומלץ לבדוק הם גובה שכר הלימוד, מיקום גיאוגרפי והנגישות של מוסד הלימודים. תנאי הקבלה אינם גבוהים, אך כמובן שישנו יתרון לבעלי ידע מוקדם במחשבים ובתכנות.

על מפתח התוכנה המודרני לשלב בין כמה תכונות חשובות, ובהן הבנה מעמיקה ביסודות התכנות, ידע תיאורטי במדעי המחשב, שליטה במגוון רחב של טכנולוגיות תוכנה ופלטפורמות עבודה, וכן להיות בעל יכולת לימוד עצמי לאורך כל הקריירה. כמובן שעל אדם השואף לעבוד בתכנות NET. להכיר ולהתמצא בתכונות וביכולות השונות של התוכנה, כדי להביא לעבודה יעילה ואיכותית.

לימודי תכנות NET. - נושאי הלימוד

תוכנית לימודי תכנות NET. עשירה ומגוונת, וכוללת הכרה לעומק של עולם התכנות, מבוא לפיתוח תוכנה, HTML, תכנות מוכוון עצמים, פיתוח אפליקציות בסביבה מבוזרת, מסדי נתונים, ועוד. מכללות רבות משלבות בלימודי תכנות NET. גם היכרות עם שפת התכנות Java, והשילוב בין שתיהן מקנה את הידע כיצד לעבוד בשתי פלטפורמות הפיתוח המובילות בעולם. בנוסף לידע התיאורטי, על כל סטודנט לערוך פרויקט גמר, המקנה אפשרות לקבל ידע מעשי כבר במהלך הלימודים, ומהווה את כרטיס הביקור המקצועי של הסטודנט בכניסה לעולם התעסוקה.

ללמוד תכנות NET. - מה עושים בסיום הלימודים? 

עם סיום לימודי תכנות NET. כל בוגר זכאי לתעודת סיום מטעם המכללה בה למד בהתאם למסלול הלימודים ולהתמחות הספציפית. בנוסף לכך, ניתן להשלים תוך זמן קצר יחסית קורס המכין לבחינה ההסמכה החיצונית של מיקרוסופט, ולאחר מכן לקבל תעודה בין לאומית מוערכת. בוגרי לימודי תכנות NET. יכול להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה, מחברות סטרט אפ קטנות ועד תאגידי וחברות ענק. אפשרות נוספת היא פתיחת עסק פרטי, ועבודה כעצמאי.

עם זאת, יש לזכור שעולם המחשבים מתפתח במהירות רבה, ולכן כדאי להמשיך בלימודי הגרסאות החדשות של תוכנת תכנות NET. בנוסף למעקב אחרי עדכונים חדשים של התוכנה, למי שרוצה להתקדם מבחינה אישית ומקצועית מומלץ להמשיך ללימודי מדעי המחשב לתואר ראשון, לימודי הנדסת מחשבים, לימודי הנדסאי מחשבים, ולימודים בשלל הקורסים הנוספים בתחום ההייטק והמחשבים

שירות אישי חינם
לימודי תכנות דוט נט
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?