מוסדות לימודים
מכללת HackerU
מכללת HackerU
האקריו
מיקום בארץ: רמת גן
mad-school - מד סקול
mad-school - מד סקול
מכללת ניו מדיה
מיקום בארץ: רמת גן - בניין בורסת היהלומים, מכללת רופין, נהריה
הקמפוס האקדמי אחוה
הקמפוס האקדמי אחוה
אקדמיה מעשית
מיקום בארץ: איזור הדרום - סמוך לקרית מלאכי
JCE לימודי המשך – המכללה האקדמית להנדסה ירושלים
JCE לימודי המשך – המכללה האקדמית להנדסה ירושלים
קורס מנהלי שיווק באינטרנט
מיקום בארץ: ירושלים
מכללת דעת השרון
מכללת דעת השרון
לימודי הכשרת מנהלי מדיה חברתית
מיקום בארץ: כפר סבא

לימודי מנהל ניו מדיה

תעודת העשרה במנהל ניו מדיה

ניו מדיה כוללת את המדיות החדשות והמרתקות אשר התפתחו בשנים האחרונות, להבדיל מהמדיה המסורתית דוגמת עיתונות או רדיו. לימודי מנהל ניו מדיה מקנים כלים מקצועיים חדשניים, ומאפשרים לנהל רשתות חברתיות ולהשתלב בתחום מרתק ותוסס.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס ניו מדיה ורשתות חברתיות - מידע כללי

ניו מדיה מקיפה מגוון רחב של תופעות חדשניות אשר נוצרו בעקבות החידושים הטכנולוגיים של השנים האחרונות, ובראשם כמובן האינטרנט. לימודי רשתות חברתיות מאפשרים להבין בצורה מעמיקה את ההתפתחות של הרשתות החברתיות לאורך השנים, ואת המשמעות המעשית של השינויים שחלו בשנים האחרונות. במהלך לימודי מנהל מדיה חברתית הסטודנטים לומדים להכיר בצורה מעמיקה את המדיות החדשות, ואת השוני המהותי ביניהן לבין הרשתות המסורתיות. חלק מרכזי נוסף של קורס ניו מדיה הוא הבנת הדרכים בהן ניתן להשתמש במדיות החדשות לצורכי פרסום ושיווק, והתאמת הקמפיין לצרכים הספציפיים של כל לקוח.

לימודי ניהול רשתות חברתיות וניו מדיה - מתכונת הלימודים

לימודי ניו מדיה מוצעים במגוון מצומצם של מוסדות לימוד, אולם יש לשער שבעתיד הקרוב ייפתחו מסלולים חדשים לאור הביקוש הרב לתחום לימודים זה. משך הלימודים משתנה בין המסלולים השונים, אולם בדרך כלל לימודי רשתות חברתיות כוללים 56 שעות, במסלול של לימודי ערב המיועד לאנשים עובדים.

ללמוד ניהול ניו מדיה ורשתות חברתיות - תנאי הקבלה

חשוב לציין כי תנאי קבלה בסיסי של קורס ניהול רשתות חברתיות הוא היכרות וניסיון בשימוש במחשב וברשת האינטרנט, כמו גם ניסיון בשימוש בדואר אלקטרוני. בדרך כלל אין תנאי קבלה נוספים, אולם כמובן שבעלי ניסיון קודם בשימוש ברשתות חברתיות, יחסי ציבור או בפרסום, יפיקו תועלת רבה יותר מהקורס.

קורס מנהלי רשתות חברתיות וניו מדיה - נושאי הלימוד

תוכנית לימודי מדיה חדשה עשירה ומרתקת, וכוללת נושאים רבים ומגוונים. תחילה הסטודנטים לומדים להכיר את הרשתות החברתיות השונות, דוגמת פייסבוק, טוויטר, לינקדאין ומיי ספייס, כולל פתיחת חשבון ותפעול פרופיל. השלב המתקדם יותר של לימודי מנהל ניו מדיה מאפשר היכרות מעמיקה עם האופן בו השפיעו הרשתות החברתיות על חיינו, ובכלל זה ההשפעה על התקשורת, יצירת סדר יום אלטרנטיבי, העלאת אג'נדות חברתיות ופוליטיות חדשות, ועוד. חלק מרכזי נוסף של לימודי ניו מדיה כולל, כאמור, יצירת קמפיין פרסומי, והתנסות בפועל בכלים הייחודיים השונים של הרשתות החברתיות הקיימות.

שירות אישי חינם
לימודי מנהל ניו מדיה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?