מוסדות לימודים
האקדמיה לעיצוב אופנה בישראל
האקדמיה לעיצוב אופנה בישראל
עיצוב אופנה במסלול רב תחומי
מיקום בארץ: ראשון לציון
סטודיו 6B
סטודיו 6B
מוסד לעיצוב מחתרתי
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה
מכללת ביטוי לאמנות ועיצוב
מכללת ביטוי לאמנות ועיצוב
לימודי עיצוב אופנה
מיקום בארץ: רמת גן
מכון אבני
מכון אבני
לימודי עיצוב אופנה
מיקום בארץ: תל אביב
האקדמיה לעיצוב אופנה בישראל
האקדמיה לעיצוב אופנה בישראל
טכניקות מתקדמות בתפירה
מיקום בארץ: ראשון לציון
מכללת אתגר
מכללת אתגר
לימודי עיצוב אופנה בבאר שבע
מיקום בארץ: באר שבע
המדרשה לאופנה ומקצועות היופי
המדרשה לאופנה ומקצועות היופי
לימודי עיצוב אופנה, לימודי עיצוב שמלות כלה וערב
מיקום בארץ: ירושלים, חיפה ואזור המרכז
לימודים בחו"ל - קמפוס לימודים
לימודים בחו"ל - קמפוס לימודים
השער ללימודים בחו"ל
מיקום בארץ:
המכללה האקדמאית ספיר
המכללה האקדמאית ספיר
המרכז ללימודי חוץ
מיקום בארץ: שדרות
סטודיו 6B
סטודיו 6B
קורס תפירה מעשית
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה

לימודי עיצוב אופנה

תעודת העשרה בעיצוב אופנה

עיצוב אופנה הינו תחום עיסוק עתיק יומין, אשר החל כבר עם אדם וחווה שעיצבו לבוש מעלה תאנה. לימודי עיצוב אופנה וטקסטיל כיום כוללים נושאים רבים ומגוונים, ומאפשרים להשתלב במגוון רחב של אפשרויות תעסוקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס עיצוב אופנה - מידע כללי

עיצוב אופנה הינו תחום מרתק, אשר מתאים לא רק למי שרוצה להיות מעצב מפורסם אלא גם למעוניינים לשפר את הופעתם החיצונית וללמוד את רזי הסטיילינג. לימודי טקסטיל עוסקים במגוון נושאים, דוגמת שיווק אופנה, קניינות אופנה, עיצוב טקסטיל, תדמיתנות אופנה, ועוד. תוכנית הלימודים מקנה לסטודנט ידע ומיומנויות נרחבות בכל הקשור לצדדים הטכניים של אופנה ולבוש, ובמקביל תורמת לפיתוח יצירתיות ושפה עיצובית אישית. מי שרוצה להיות מעצב אופנה יכול להסתפק בלימודי תעודה שונים, אולם כדי לרכוש ידע תיאורטי ומעשי בתחום, מומלץ להשקיע בלימודי עיצוב אופנה לתואר ראשון.

לימודי עיצוב אופנה - תכנית הלימודים

לימודי עיצוב אופנה ולבוש הינם רב תחומיים, ומקיפים קשת רחבה של נושאים. יסודות העיצוב, תחזיות וחיזוי אופנה, סטיילינג, טכניקות שונות בעיצוב אופנה ותכנון, מושגים באופנה, תולדות הלבוש, תדמיתנות, סטודיו כלות ושמלות ערב, רישום, איורי אופנה, סדנאות תפירה, הם רק חלק מהידע התיאורטי הנרכש במהלך הלימודים. עם זאת, תוכנית לימודי אופנה, לבוש וטקסטיל משתנה בהתאם לרמת ההתמחות המבוקשת, מספר מפגשי הלימוד, ועוד. חשוב לציין כי ישנם תחומי התמחות רבים בעיצוב אופנה, ומומלץ לבדוק את תוכנית הלימודים המדויקת טרם ההרשמה.

במהלך לימודי עיצוב אופנה ולבוש הסטודנטים נחשפים לא רק לידע תיאורטי, אלא גם לקורסים פרקטיים בתחומי מיסוי ותמחור, שיווק ופרסום, ויחסי ציבור. במקביל ללימודים התיאורטיים, יש פרויקטים מונחים בנושאים משתנים, על מנת ליצור תיק עבודות מקצועי. גולת הכותרת היא פרויקט סיום אישי, שמוצג בתצוגת אופנה מקצועית עם סיום הלימודים, בנוכחות בכירי תחום האופנה בישראל. כך הסטודנט רוכש לעצמו ניסיון וקשרים תוך כדי הלימודים, כדי להקל את ההשתלבות בשוק העבודה עם סיום לימודי עיצוב לבוש וטקטסיל. אם אתם מתעניינים בלימודי עיצובה אופנה, אולי תתעניינו גם בלימודי עיצוב תכשיטים וצורפות

ללמוד עיצוב אופנה - תנאי הקבלה

תנאי הקבלה של לימודי עיצוב אופנה ולבוש משתנים בין המוסדות, אולם בדרך כלל יש צורך בריאיון אישי והצגת תיק עבודות. חלק ממוסדות הלימוד מציעים מכינה לאמנות / עיצוב, וכן מכינה המתמקדת בהכנת תיק עבודות בצורה מקצועית ואיכותית. 

קורס הכשרת מעצבי אופנה - מה כדאי לבדוק טרם ההרשמה?

בעת חיפוש לימודים ובחירת המוסד האקדמי הרצוי של לימודי עיצוב אופנה ולבוש, ישנם גורמים רבים שכדאי לבדוק. העיקרי שבהם הינו איכות צוות המרצים, אשר מתבטאת בין השאר במידת התרגול המעשי, כמות הסטודנטים בכיתה, ומידת הסיוע הניתן בעת הצורך. גורמים נוספים שכדאי לבדוק בעת חיפוש לימודים הם נושאי הלימוד ומידת העדכנות שלהם, אפשרויות הכוונה עסקית וסיוע בהשתלבות בשוק העבודה לאחר סיום הלימודים, וגובה שכר הלימוד. מכללות אופנה רבות מציעות לימודי עיצוב אופנה גם במסלול של לימודי ערב, המאפשר לשלב עבודה במשרה מלאה עם לימודים.

לימודי עיצוב אופנה - אפשרויות התעסוקה וההתפתחות המקצועית

בוגרי לימודי עיצוב אופנה ולבוש יכולים לעסוק במגוון תחומים בשוק האופנה, כמו עיצוב בגדי גברים, עיצוב בגדי ים, עיצוב בגדי ערב וכלות, איפור ואיפור מקצועי, עיצוב הלבשה תחתונה, עיצוב שיער, עיצוב בגדי ילדים, שזירת פרחים, או עיצוב בגדי גלישה. ניתן גם לעבוד בפרסום ושיווק אופנה, צילום אופנה, סטיילינג ותדמיתנות, הפקות אופנה, וקניינות ושיווק ברשתות אופנה ובתי כלבו. 

שירות אישי חינם
לימודי עיצוב אופנה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?