מוסדות לימודים
סטודיו 6B
סטודיו 6B
לימודי תעודה עיצוב אופנה
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה
מכללת ביטוי לאמנות ועיצוב
מכללת ביטוי לאמנות ועיצוב
מכללת ביטוי - עיצוב אופנה עם תואר ראשון B.A של האוניברסיטה הפתוחה
מיקום בארץ: רמת גן
בית הספר לאמנויות של סמינר הקיבוצים
בית הספר לאמנויות של סמינר הקיבוצים
לימודי תואר ראשון B.Ed ותעודת הוראה בעיצוב לבוש ואביזרים
מיקום בארץ: תל אביב
המכללה האקדמית תל חי
המכללה האקדמית תל חי
לימודי עיצוב אופנה ולבוש
מיקום בארץ: תל חי

לימודי עיצוב אופנה

תואר ראשון בעיצוב אופנה ולבוש

עיצוב אופנה ולבוש החל עם אדם וחווה, שכיסו את מערומיהם בעלה תאנה. מאז שיטות תפירה השתכללו, הבגדים עשויים ממגוון חומרים, אבל הרעיון נשאר זהה. לימודי תואר ראשון בעיצוב אופנה ולבוש מקנים כלים מקצועיים מתקדמים, לצד חשיפה לידע תיאורטי מעמיק אשר מאפשר להבין את ההצהרה העומדת מאחורי כל בחירה בלבוש.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תואר ראשון בעיצוב אופנה - לימודים עם סגנון

לימודי תואר ראשון בעיצוב אופנה ולבוש זוכים לביקוש רב בשנים האחרונות, בעקבות המודעות הגוברת לאסתטיקה ולחשיבות הרבה של ייצוגיות ולבוש נכון. רבים אוהבים להתלבש בצורה מחמיאה ותואמת, בין אם מדובר באירוע של העבודה, חגיגה משפחתית, אירועים מיוחדים או אפילו בשגרה היום יומית. במהלך לימודי תואר ראשון בעיצוב אופנה הסטודנטים נחשפים ליסודות התחום, ובכלל זה נושאים משלימים לתחום הלבוש כמו תכשיטים, איפור, עיצוב שיער, וקישוטי גוף נוספים.

עולם האופנה מגלגל כיום סכומי כסף רבים, ועל מנת להשתלב בתחום בעמדות מפתח יש לרכוש השכלה אקדמית מקיפה. לימודי תואר ראשון בעיצוב אופנה ולבוש מקנים ידע ומיומנויות נרחבים בכל הקשור לצדדים הטכניים של אופנה ולבוש, ובמקביל תורמים לפיתוח יצירתיות ושפה עיצובית אישית. מי שרוצה להיות מעצב אופנה יכול להסתפק בלימודי תעודה בתחום, אולם כדי לרכוש ידע תיאורטי ומעשי בתחום, מומלץ להשקיע בלימודי תואר ראשון. על מנת לעמוד בתנאי הקבלה המחמירים, כדאי להיעזר במכינה לאמנות לשם הכנת תיק עבודות איכותי ומרשים.

ללמוד תואר ראשון בעיצוב אופנה - נושאי הלימוד

לימודי עיצוב אופנה ולבוש לתואר ראשון הינם רב תחומיים, ומקיפים קשת רחבה של נושאים. יסודות העיצוב, תחזיות וחיזוי אופנה, סטיילינג, טכניקות שונות בעיצוב אופנה ותכנון, מושגים באופנה, תולדות הלבוש, תדמיתנות, סטודיו כלות ושמלות ערב, רישום, איורי אופנה, סדנאות תפירה, הם רק חלק מהידע התיאורטי הנרכש במהלך הלימודים. לימודי עיצוב נוספים, דוגמת לימודי עיצוב שיעור וספרות או לימודי עיצוב תכשיטים וצורפות מעשירים את עולם הידע של הסטודנט, ומאפשרים ליצור יצירות מתקדמות מבחינה אמנותית.

לימודי תואר ראשון בעיצוב אופנה ולבוש הם לא רק תיאורטיים, וכוללים גם קורסים בנושא מיסוי ותמחור, שיווק ופרסום, ויחסי ציבור. במקביל ללימודים התיאורטיים, יש פרויקטים מונחים בנושאים משתנים, על מנת ליצור תיק עבודות מקצועי. גולת הכותרת היא פרויקט סיום אישי, שמוצג בתצוגת אופנה מקצועית עם סיום הלימודים, בנוכחות בכירי תחום האופנה בישראל. כך הסטודנט רוכש לעצמו ניסיון וקשרים תוך כדי הלימודים, כדי להקל את ההשתלבות בשוק העבודה עם סיום לימודי התואר הראשון.

לימודי עיצוב אופנה לתואר ראשון - משך הלימודים והתעודה

לימודי עיצוב אופנה ולבוש אורכים בין שנתיים לשלוש שנים, תלוי בסוג התעודה, ומקנים תעודת בוגר תואר ראשון B.Des Fashion בעיצוב אופנה או B.des Textil בעיצוב אופנה במגמת טקסטיל.

ללמוד עיצוב אופנה וטקסטיל לתואר ראשון - קריירה שתפורה עליכם

בוגרי לימודי תואר ראשון בעיצוב אופנה ולבוש יכולים לעסוק במגוון תחומים בשוק האופנה, כמו עיצוב בגדי גברים, עיצוב בגדי ים, עיצוב בגדי ערב וכלות, עיצוב הלבשה תחתונה, עיצוב בגדי ילדים, או עיצוב בגדי גלישה. ניתן גם לעבוד בפרסום ושיווק אופנה, צילום אופנה, סטיילינג ותדמיתנות, הפקות אופנה, וקניינות ושיווק ברשתות אופנה ובתי כלבו. עם זאת, מעצב אמיתי לא מסתפק בלימודי תואר ראשון, אלא ממשיך ללמוד ללא הרף, אם במסגרת לימודי תואר ראשון בעיצוב גרפי, תואר שני באמנות ואם במסגרת לימודי תעודה והשתלמויות, דוגמת לימודי עיצוב אופנה וטקסטיל, לימודי סטיילינג וכיו"ב.

שירות אישי חינם
לימודי עיצוב אופנה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?