מוסדות לימודים
מכללת מיטב
מכללת מיטב
לימודי שוק ההון
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה ובאר שבע
המכללה האקדמית אשקלון - היחידה ללמודי חוץ
המכללה האקדמית אשקלון - היחידה ללמודי חוץ
הכשרות והסמכות מקצועיות
מיקום בארץ: אשקלון
מכללת פסגות
מכללת פסגות
מרכז ללימודי שוק ההון
מיקום בארץ: רחובות, הרצליה, חיפה, ירושלים, באר שבע
מכללת טריידנט
מכללת טריידנט
לימודי day trader
מיקום בארץ: תל אביב, באר שבע, חיפה, ירושלים, נתניה, ראשון לציון, אילת

לימודי ניתוח טכני

תעודת העשרה בקורס ניתוח טכני

שוק ההון הינו תחום מורכב ומרתק, וכל ניסיון לנתח את כוחות השוק או לחזות את ההיצע והביקוש העתידיים דורש ידע רב. לימודי קורס ניתוח טכני מקנים כלים ומיומנויות פיננסיים המאפשרים לנתח ולפרש את מחירי המניות, להסיק מסקנות עתידיות על שינויים אפשריים במחיר, ולפעול בהתאם. לימודי קורס ניתוח טכני מומלצים לכל מי שרוצה לעסוק בתחום שוק ההון והשקעות, והם מהווים תנאי הכרחי להצלחה כלכלית בתחום זה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס ניתוח טכני - מידע כללי

לימודי קורס ניתוח טכני מיועדים לכל אדם המעוניין לסחור במדדים, מניות או מט"ח, או למי שסוחר כיום ומעוניין לקבל כלים מקצועיים איכותיים שישפרו את עבודתו. הקורס אינו דורש ידע מוקדם בכלכלה או במסחר, מכיוון שברוב המוסדות ניתן דגש על לימודי הפן המעשי של מסחר בבורסה. עם זאת, כל קורס ניתוח טכני כולל גם רקע תיאורטי חיוני להבנת המסחר וההשקעות בשווקים הפיננסיים השונים, דבר המצריך יכולת ניתוח והבנה מתמטית בסיסית.

ניתן ללמוד קורס ניתוח טכני במספר רב של מכללות, אך יש לוודא תחילה את רמת הסגל האקדמי ואיכות ההוראה. תנאי הקבלה אינם גבוהים, אך כאמור לימודי קורס ניתוח טכני מבוססים על ידע מקדים בסיסי בכלכלה, ולכן מומלץ לערוך רענון בתחום לפני הלימודים, על מנת להפיק מהם את המרב. שיקולים נוספים בבחירת מקום לימודים הם שכר לימוד, מיקום גיאוגרפי ונגישות, גמישות בשעות הלימודים, והמצב הפיזי של מוסד הלימוד.

לימודי ניתוח טכני - מה זה בכלל ניתוח טכני?

ניתוח טכני הוא למעשה הדרך בה בוחנים את המגמות השונות בשוק ההון, וזאת באמצעות גרפים מסוגים שונים. מגוון משתנים כמו שיעור האבטלה, גובה הריבית בשוק, המדיניות הכלכלית של הממשלה והריבית בשוק משפיעים ומעצבים ללא הרף את התנועה בשוק המניות, וקורס ניתוח טכני מקנה את הכלים להבנת תנועה זו. בעזרת גרפים שונים ניתן לבטא את ההשפעה של גורמים שונים, ודרך כך להעריך מגמות עתידיות על מנת לקבל החלטות בנוגע לאסטרטגיות השקעה ושיטות מסחר בצורה מושכלת ונבונה.

ללמוד ניתוח טכני - נושאי הלימוד

לימודי קורס ניתוח טכני כוללים היכרות מעמיקה עם עולם המסחר, ומעניקים ידע רב המאפשר מסחר המתבסס על ניתוח מדעי, המבטיח אחוזי הצלחה גבוהים יותר יחסית לאדם ללא כל ידע מקדים. בין נושאים המגוונים הנלמדים בקורס ניתן למצוא קורסים בנושא סקירת שווקים ונכסים הנסחרים בכל העולם, ממוצעים נעים, ניתוח מחזורי מסחר, כללי מסחר בסיסיים, מגמות קיימות הכרות עם גרפים מקובלים, בשווקים, ימי היפוך ופערי מחירים, טכניקות של קנייה ומכירה, יישומי מחשב, תהליכים פסיכולוגים המשפיעים על התנהלות מסחר, וכן הכרת האופן בו התפתח הכלי של ניתוח טכני לאורך השנים.

קורס ניתוח טכני - לימודי שוק ההון - סיכום

קורס ניתוח טכני מקנה כלים רבים המסייעים לסוחר בעבודתו, אך יש לזכור שזהו קורס בסיסי ויש צורך בהשקעה נוספת רבה. כדי להשקיע בצורה נבונה יש צורך לעקוב אחרי מצב השוק, לקרוא דוחות של אנליסטים ודוחות כספיים, וכן להתעדכן במדורי הכלכלה. כמובן שכדי למנף את ההשקעה בצורה הטובה ביותר יש צורך בכלים פיננסיים מתוחכמים, ולכן מומלץ להמשיך ללמוד את התחום בקורסים דוגמת קורס מבוא לשוק ההון, קורס מסחר יומי, קורס מסחר במט"ח, או להמשיך ללימודי תואר ראשון בבנקאות ושוק ההון, תואר ראשון בכלכלה וניהול ותארים נוספים מהתחום. 

שירות אישי חינם
לימודי ניתוח טכני
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?