מוסדות לימודים

מסלולי תואר שני מבוקשים

לימודי תואר שני מסלולי תואר שני מבוקשים

אחרי שסיימתם תואר ראשון, צברתם ניסיון תעסוקתי, עשיתם טיול אחרי התואר, החלטתם שאתם מוכנים לעוד שנתיים של לימודים. בפנייה ללימודי תואר שני יש לקחת בחשבון שתואר שני מקנה לכם נדבך נוסף של ידע על הקיים, יכול לתרום לקידומכם במקום העבודה או לפתוח בנתיב חדש של קריירה. לימודי תואר שני לרוב מחזיקים במקצועות המבוקשים ביותר ועל כן אתם מקבלים תמונת מצב לגבי מצב תעסוקה בארץ ובעולם. לימודים לתואר שני נמשכים ככלל שנתיים, ימים ספורים בשבוע ובכך תוכלו לשלב לימודים עם עבודה ולא להתפשר. הלימודים מוסיפים יתרון בקורות חיים בהמשך והתמקצעות רחבה יותר בתחום אותו בחרתם ללמוד כבר בתואר הראשון. לרוב ממשיכים ללימודי תואר שני באותו תחום שאותו למדתם לתואר ראשון או תחומים שכנים אך כמובן תוכלו לחפש את המסלול המתאים לכם ביותר.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

התארים המבוקשים ביותר:

תואר שני במנהל עסקים
תואר שני בעבודה וארגון וניהול משאבי אנוש
תואר שני בחינוך וייעוץ חינוכי
תואר שני במשפטים
תואר שני במנהל מדיניות ציבורית וממשל
תואר שני בעבודה סוציאלית
תואר שני במקצועות הבריאות והרפואה
תואר שני בעיצוב משולב
תואר שני לבעלי מוגבלויות
לימודי הכנה למתא"ם
לימודי הכנה לבחינת GMAT

מסלולי התואר השני המבוקשים ביותר - מידע כללי

בפנייתכם ללימודי תואר שני, בידקו מול המוסד בו בחרתם ללמוד את דרישותיהם. לרוב על מנת להתקבל ללימודים יבקשו מכם להציג ציון במבחן GMAT. המבחן למעשה בדומה לפסיכומטרי בודק את רמת הידע שלכם באנגלית ומתמטיקה. כמו כן ככלל, המבחן נדרש בתואר שני במנהל עסקים, תואר שני במקצועות הבריאות והרפואה ועוד אך זכרו כי גם זה משתנה בין המוסדות השונים. לימודי הכנה לבחינת GMAT יקנו לכם את כל הכלים להתמודדות עם הבחינה וביצועה ברמה הטובה ביותר. בנוסף, במידה ותחליטו לפנות לתואר שני בפסיכולוגיה, תידרשו לעבור מבחן מתא"ם- מבחן לתארים מתקדמים. המבחן, שגם הוא בדומה לבחינת פסיכומטרי, ממיין את הסטודנטים ומסווג אותם על פי ציון לטובת קבלה. לימודי הכנה למתא"ם יכינו אתכם לבחינה כאשר הבחינה דורשת ידע רב בשיטות מחקר בפסיכולוגיה וידע במאמרים בתחום הפסיכולוגיה וניתוחם.

ללמוד תואר שני מבוקש - לימודים שיקחו אתכם קדימה

לימודי תואר שני מציעים לכם מגוון תחומים ביניהם תימצאו את המבוקשים ביותר - תואר שני במשפטים, תואר שני במנהל עסקים, תואר שני בחינוך וייעוץ חינוכי, תואר שני במקצועות הבריאות והרפואה ועוד. מאחר והם המבוקשים ביותר גם תנאי הקבלה עולים בהתאם מאחר והתחרות גם היא עולה. יחד עם זאת תנאי קבלה משתנים ממוסד למוסד ולרוב מסתמכים על ממוצע ציוני תואר ראשון. לימודי תואר שני מאוד רצויים וכדאיים בשוק העבודה בארץ ובעולם.

שירות אישי חינם
מסלולי תואר שני מבוקשים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?