מוסדות לימודים
מכללת אורנים לחינוך
מכללת אורנים לחינוך
הסבה להוראה
מיקום בארץ: קריית טבעון
המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה
המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה
לימודי הוראה ולימודים כלליים
מיקום בארץ: כרמיאל
מכללת אוהלו בקצרין
מכללת אוהלו בקצרין
לימודי המשך
מיקום בארץ: קצרין
המכללה האקדמית בית ברל
המכללה האקדמית בית ברל
תוכניות מיוחדות
מיקום בארץ: כפר סבא
מכללת קיי
מכללת קיי
המכללה האקדמית לחינוך
מיקום בארץ: באר שבע
מכללת סמינר הקיבוצים
מכללת סמינר הקיבוצים
הכשרת אקדמאים להוראה
מיקום בארץ: תל אביב
הקמפוס האקדמי אחוה
הקמפוס האקדמי אחוה
אקדמיה מעשית
מיקום בארץ: איזור הדרום - סמוך לקרית מלאכי
בית הספר לאמנויות של סמינר הקיבוצים
בית הספר לאמנויות של סמינר הקיבוצים
סמינר הקיבוצים מכללה לחינוך ולאמנויות
מיקום בארץ: תל אביב
מכללת לוינסקי לחינוך
מכללת לוינסקי לחינוך
הכשרת מורים
מיקום בארץ: תל אביב
מכללת לוינסקי לחינוך
מכללת לוינסקי לחינוך
הכשרת מורים
מיקום בארץ: תל אביב
מכללת רמת גן - לימודי האוניברסיטה הפתוחה
מכללת רמת גן - לימודי האוניברסיטה הפתוחה
לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה
מיקום בארץ: רמת גן

לימודי הסבת אקדמאים להוראה

תואר ראשון בהסבת אקדמאים להוראה

הסבת אקדמאים להוראה מאפשרת לבעלי תואר ראשון אשר אינם מסופקים ממקום התעסוקה שלהם לעשות הסבה מקצועית, ולהשתלב במערכת החינוך במגוון תפקידים. חשוב לציין כי גם בעלי תעודת הוראה המעוניינים ללמוד תחומי הסמכה נוספים יכולים להשתלב במסלול לימודי הסבה להוראה. לימודי תואר אקדמאי אינם מבטיחים תעסוקה יוקרתית, ובוגרי תואר ראשון מגלים לעתים כי אינם משתלבים במקום עבודה אשר מאפשר להם לבטא בצורה המיטבית את יכולותיהם. בנוסף, רבים מוצאים כי העבודה בתחום אותו למדו איננה מה שהם ציפו לה, או שמסלול הלימודים שלהם אינו פותח הזדמנויות עבודה רבות במיוחד. לימודי הסבת אקדמאים להוראה מבטיחים מקצוע פרקטי ומבוקש, המאפשר מידה רבה של חופש ויצירתיות. מערכת החינוך היא זו שאחראית על עיצוב פניה העתידית של הנוער, וכתוצאה מכך על דמותה של מדינת ישראל. לימודי הסבה להוראה מאפשרים להשתלב במערכת החינוך במגוון תפקידים, החל מהוראה, דרך כתיבת תוכניות לימודים ועד ניהול מוסדות חינוך, ובכך להשפיע בצורה ישירה על חינוך הנוער. יתרון מהותי נוסף של לימודי הסבה לאקדמאים להוראה היא ההזדמנות לעבוד עם תלמידים בכל הגילאים, דבר אשר קוסם לאנשים רבים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי הסבת אקדמאים להוראה - מידע כללי

לימודי הסבת אקדמאיים להוראה מאפשרת לבעלי תואר ראשון בכל תחום שהוא תוך שנה לקבל תעודת הוראה ולהשתלב במערכת החינוך. משרד החינוך מחזר אחרי סטודנטים בעלי תעודת הוראה ורואה בהם עתיד אנשי הוראה בישראל. קיימת חשיבות אדירה ללימודים גם אחרי סיום לימודי הסבת אקדמאיים להוראה מתוך ראייה כי אנשי הוראה צריכים להיות מעודכנים ומקצועיים. לימודי הסבת אקדמאיים מאפשרת שילוב בהוראה עם כל הגילאים דבר הפותח אפשרויות תעסוקה רבות.

הסבת אקדמאים להוראה - מה מומלץ לברר טרם ההרשמה?

לימודי הסבת אקדמאים להוראה מוצעים כיום בקשת רחבה של מוסדות אקדמיים, אך כל מוסד מציע תוכנית לימודים שונה מעט, בהתאם לתפישת עולמו. מומלץ לבדוק גם את איכות הסגל האקדמי ויוקרת המוסד, תנאי קבלה, מידת ההכוונה והייעוץ האישי הניתן לכל סטודנט בהתאם לרקע האקדמי שלו, וכמובן את גובה שכר הלימוד והמלגות המוצעות לכל סטודנט. מאחר ורוב הפונים למסלול לימודי הסבת אקדמאים להוראה הינם אנשים עובדים, מכללות להוראה רבות מציעות לימודי ערב בשעות גמישות במיוחד.

לימודי הוראה לאקדמאים - תכנית הלימודים

תוכנית לימודי הסבת אקדמאים להוראה כוללת לימודי יסוד, ובהם לימודי לשון עברית וקורס עזרה ראשונה. לימודי חינוך מרחיבים את ידיעות הסטודנט בתחום התיאורטי, בתחומים כמו פסיכולוגיה וסוציולוגיה של ילדות, תקשורת לא אלימה, היכרות עם עולם החינוך המיוחד, וכלי עזר בעבודת המחנך. חלק בלתי נפרד מלימודי הסבת אקדמאים להוראה הוא כמובן שיעורים בתחום ההוראה המעשית, ובהם סדנאות עיוניות בתחום ההוראה, והתנסות מעשית בבית הספר.

במהלך לימודי הסבת אקדמאים להוראה, כל סטודנט נדרש ללימודי התמחות בתחום מסוים. סטודנט המתמחה בתחום אותו למד במסגרת התואר הראשון יחויב בלימודי השלמה בהתאם לצורך. סטודנטים המבקשים להורות בתחום שונה מהתחום אותו למדו במהלך התואר הראשון, יהיו חייבים בלימודי התמחות, בהתאם לדרישות. תוכנית לימודי הסבה להוראה לאקדמאים היא אישית, ומותאמת לכל סטודנט בייעוץ אישי, לפי הרקע האקדמי.

לימודי הוראה לבעלי תואר ראשון - משך הלימודים

משך הלמודים בתוכנית הסבת אקדמאים להוראה משתנים בהתאם לדרישות האקדמיות הנדרשות מהתלמיד. בעלי תואר אקדמי בתחום ההתמחות נדרשים ללמוד שנה אחת, ואילו בעלי תואר אקדמי שלא בתחום ההתמחות נדרשים להקדיש שנתיים לצורך לימודי הסבה להוראה עבור אקדמאים. עם זאת, כל סטודנט יכול לפרוס את לימודיו על פני זמן ארוך, בהתאם לאילוצי הזמן האישיים שלו.

לימודי הסבת אקדמאים להוראה - הסבה מקצועית איכותית

לימודי הסבת אקדמאים להוראה מאפשרים להשתלב במערכת החינוך הפורמאלית והבלתי פורמאלית, בתור מורים, יועצים, או במתנ"סים וברשויות המקומיות. כמובן שתמיד ניתן ללמוד לתואר שני בחינוך וייעוץ חינוכי או תואר שני במנהל עסקים, או להתמחות בתחומי הוראה ספציפיים דוגמת לימודי חינוך גופני, לימודי חינוך לגיל הרך, לימודי חינוך מיוחד, לימודי הוראת ערבית, לימודי הוראת אמנות, לימודי הוראת אנגלית, ועוד.

שירות אישי חינם
לימודי הסבת אקדמאים להוראה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?