מוסדות לימודים
מכללת רידמן
מכללת רידמן
מכללת רידמן - לימודי עיסוי מקצועי
מיקום בארץ: רמת אביב- תל אביב, ירושלים, חיפה, כנרת , באר שבע, ספיר, משגב, אילת
המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה
המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה
קורס עיסוי משולב
מיקום בארץ: רמת גן
המכללה האקדמית ספיר בשיתוף מכללת רידמן
המכללה האקדמית ספיר בשיתוף מכללת רידמן
המכללה האקדמית ספיר בשיתוף מכללת רידמן
מיקום בארץ: דרום

לימודי עיסוי מקצועי

תעודת העשרה בעיסוי מקצועי

עיסוי הוא לא רק דרך לפנק את החברה או החבר, אלא שיטת טיפול רפואית המשמשת להקלה על כאבים, שחרור לחצים ופתרון בעיות גב מסוימות. לימודי עיסוי מקצועי או מסג' מוצעים במגוון מסגרות, וכדי להעניק מתנה למישהו שאוהבים, מספיקים רק כמה שיעורים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס עיסוי מקצועי - מידע כללי

טיפול בעיסוי ומגע הינה שיטת טיפול עתיקת יומין, ויש עדויות שכבר בזמנים קדומים השתמשו בשיטות שונות של עיסוי כדי להביא להקלה על הכאבים ולהרפיה של שרירים תפוסים. לימודי עיסוי מקצועי מקנים את הכלים והמיומנויות המקצועיות הדרושים על מנת לטפל במגוון טכניקות ובחלקי הגוף השונים, תוך שימוש בשמנים אתרים, משחות ואביזרי עזר על מנת לשפר את הטיפול ולהביא לחוויה מושלמת.

ללמוד עיסוי מקצועי - מה לבדוק לפני שנרשמים?

כיום ישנו מגוון רחב של מכללות המציעות לימודי עיסוי מקצועי, אך מכיוון שהתחום אינו מפוקח על ידי משרד הבריאות מומלץ לבחון היטב את הכשרתם המקצועית של סגל המרצים, איכות ההוראה, מצב חדרי הלימוד והציוד, ומידת ההתנסות המעשית במהלך הלימודים. פרמטרים חשובים נוספים הם מיקום גיאוגרפי ונגישות, גובה שכר הלימוד, ובמידה ומעוניינים בלימודי עיסוי מקצועי לצורכי פרנסה, מידת הסיוע שמגישה המכללה בהשתלבות בשוק העבודה לאחר סיום הלימודים.

לימודי עיסוי - מגוון התמחויות

לימודי עיסוי מקצועי כוללים מגוון רחב של התמחויות, ובהן לימודי עיסוי תאילנדי, עיסוי שבדי, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי באבנים חמות, טווינה, לימודי שיאצו, לימודי רפלקסולוגיה, עיסוי רפואי, עיסוי משולב ועוד. כל סוג עיסוי ניתן ללמוד ברמת מתחילים בקורס בן כמה פגישות, אך ישנם גם לימודי עיסוי למתקדמים המזכים בתעודת מעסה מוסמך, ואלה אורכים שנתיים עד שלוש, בהתאם לתוכנית הלימודים.

קורס הכשרת מעסים - תכנית הלימודים

תוכנית לימודי עיסוי מקצועי עשירה ומגוונת, וכוללת נושאים מתחומי ידע רבים. היכרות עם מיטת עיסוי ושימושיה, עיסוי מערכת השלד, טכניקות שחרור שרירים ורקמות, שימוש בכיסאות ארגונומיים, כיצד להרגיע ולשחרר את המטופל, שימוש בשמנים שונים, כיצד ליצור אווירה ותקשורת טובה, מתיחות, נקודות לחץ בגוף האדם, אנטומיה, ביולוגיה ותקשורת בין אישית הם רק חלק מלימודי עיסוי מקצועי.

לימודי הכשרת מטפלים בעיסוי - אפשרויות התעסוקה

עם סיום לימודי עיסוי מקצועי הבוגרים זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה למדו, בהתאם למסלול ההתמחות. ישנו ביקוש רב לבוגרי לימודי עיסוי מקצועי איכותיים ומיומנים, וניתן להשתלב מרפאות פרטיות, קופות חולים, או עבודה כעצמאי. 

שירות אישי חינם
לימודי עיסוי מקצועי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?