מוסדות לימודים
ניב רווח פסיכומטרי
ניב רווח פסיכומטרי
ניב רווח פסיכומטרי - קורס פסיכומטרי בחיפה
מיקום בארץ: כל הארץ
המכללה למינהל יותר בפסיכומטרי
המכללה למינהל יותר בפסיכומטרי
כיתות קטנות תוצאות גדולות
מיקום בארץ: חיפה, נתניה, תל אביב, ירושלים, אשדוד, מודיעין וראשון לציון
אנקורי פסיכומטרי
אנקורי פסיכומטרי
הכי מעודכן, הכי חכם, הכי אנושי
מיקום בארץ: אשדוד, כרמיאל, נהריה, חיפה, תל אביב, ראשון לציון, רעננה, צפון, פתח תקווה, ירושלים, חדרה

קורס פסיכומטרי במסגרת הצבא

להפיק את המקסימום מהשירות הצבאי

בין שאר ההטבות אשר צה"ל מעניק לחיילים, יש גם הטבות הקשורות לבחינה הפסיכומטרית. מלבד סבסוד של מחיר הבחינה הצבא מסייע גם בימי חופש לצורך ההכנה, ועוד. קורס פסיכומטרי במסגרת הצבא מקנה יתרון גדול, ומאפשר להירשם ללימודים מייד לאחר סיום השירות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס הכנה לפסיכומטרי במסגרת הצבא - מידע כללי

למעשה אין קורס פסיכומטרי מיוחד במסגרת הצבא, אלא החיילים שבוחרים להיבחן במהלך שירותם הצבאי משובצים בקורסי הכנה רגילים לבחינת הפסיכומטרי. רוב קורסי ההכנה לבחינת הפסיכומטרי מוצעים במסגרת של פעם בשבוע, אולם ישנם גם קורסי הכנה במסגרת של פעמיים בשבוע. מאחר והשירות הצבאי הוא בדרך כלל עמוס ואינו משאיר זמן לתרגולים, מומלץ לבחור בקורס פסיכומטרי פעם בשבוע, הנערך בדרך כלל בימי שישי. בדרך זו קורס ההכנה אינו פוגע בשירות הצבאי, ונותר זמן רב להתכונן ולתרגל את חומר הלימודים.

לימודי הכנה למבחן הפסיכומטרי במהלך השירות הצבאי - מגוון יתרונות

מחיר קורס פסיכומטרי במסגרת הצבא הינו מוזל במיוחד, ועומד בדרך כלל על חמישית ממחירו של קורס הכנה לפסיכומטרי הנערך במסגרת אזרחית. בנוסף, לקראת תום השירות חיילים רבים זוכים לזמן פנוי יחסית, וקורס פסיכומטרי במסגרת הצבא מאפשר לנצל זמן פנוי זה בצורה יעילה ולשם קידום העתיד האקדמי. בנוסף, עריכת לימודי פסיכומטרי במסגרת הצבא מאפשרת לקבל את תוצאות הבחינה לפני סיום מועד ההרשמה למוסדות הלימוד, וכך ניתן להתחיל ללמוד לימודי תואר ראשון מייד עם סיום השירות הצבאי ולא להפסיד שנה מיותרת.

מבחינת איכות הקורס, אין לתלמידים הבוחרים בקורס פסיכומטרי במסגרת הצבא ממה לחשוש. כאמור, בדרך כלל לימודי ההכנה לבחינת הפסיכומטרית נעשים במסגרת של קורס הכנה רגיל, ולא על ידי מורים מהצבא. עם זאת, מספר שעות התרגול המוצע בקורס פסיכומטרי במסגרת הצבא הוא בדרך כלל קטן מזה של מספר שעות התרגול בקורס הכנה לבחינת הפסיכומטרי במסגרת אזרחית. עקב כמות שעות השיעורים הפחותה יש גם פחות חומר לתרגל, אך כמובן שתמיד ניתן לתרגל גם בצורה עצמאית.

קורס פסיכומטרי בזמן הצבא - סיכום

חשוב לזכור שקורס פסיכומטרי במסגרת הצבא, כמו גם קורס פסיכומטרי במסגרת האזרחות, דורש השקעה ותרגול רבים. לימודי ההכנה לבחינה הפסיכומטרית הם קשים ומחייבים תרגול יום יומי ממושך. ניתן להיבחן במסגרת הצבא במהלך השנה האחרונה לשירות, אך מומלץ לא לדחות את הבחינה הפסיכומטרית יותר מדי, כדי לא להפריע לחגיגות השחרור. על פי הנחיות הצבא כל מפקד רשאי לתת חופשה של שבועיים לחייל לצורך לימודי הכנה לבחינה הפסיכומטרית, אולם פרק זמן זה אינו מספק על מנת להתכונן כראוי ולכן יש ללמוד ברצינות לאורך כל הקורס.

חשוב לדעת כי רבים ניגשים לבחינת הפסיכומטרי יותר פעם אחת, על מנת לשפר ציון כולל או כדי להוציא פטור באנגלית. משום כך קורס פסיכומטרי במסגרת הצבא מקנה הזדמנות מעולה להשתתף בלימודי הכנה לבחינה הפסיכומטרית במחיר מוזל מאוד ותוך ניצול זמן מבוזבז ביעילות. ציון בחינת הפסיכומטרי נשמר למשך שבע שנים, ולכן גם אם אינכם מתכוונים להתחיל בלימודים אקדמיים מיד אחרי הצבא, הרי שקורס פסיכומטרי במהלך הצבא מאפשר לקבל ציון ראשוני, אשר בחלק מהמקרים אף אין צורך לשפר אותו באמצעות בחינה נוספת.

שירות אישי חינם
קורס פסיכומטרי במסגרת הצבא
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?