מוסדות לימודים

לימודי אמנות ועיצוב

תואר ראשון באמנות ועיצוב

אסתטיקה, צבעים, גדלים, צורות ועוד בונים עבורנו את העולם. העיצוב טמון בכל תחום החל מאופנה ועד בתים ועל כן מדובר בטרנד שמשתנה בהתאם לתקופה, חברה ותרבות. עיצוב הינו פרטני ונעשה על פי טעם אישי כאשר המעצב זוכה להשאיר את חותמו. לימודי עיצוב מכשירים את הסטודנטים למגוון רחב של תחומים כגון עיצוב אופנה, עיצוב תכשיטים, עיצוב פנים, פיסול ועוד. הלימודים מהווים נדבך של ידע עבור הסטודנטים ומסייעים בהוצאת המעצב שבהם. תוכלו למעשה לגלות את המגע שלכם ולהתקדם דרכו. לימודי עיצוב מפתחים מודעות אסתטית ומספקים את כל הכלים לטובת יצירה ועשייה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי עיצוב ואמנות - מוסדות הלימוד המובילים:

סטודיו 6B ביה"ס למקצועות העיצוב

מסע אחר – המדרשה לצילום גיאוגרפי
המכון הטכנולוגי חולון HIT
תילתן המכללה לעיצוב ותקשורת חזותית
המכללה האקדמית גליל מערבי
ביטוי - מכללת בוטיק לאמנות ועיצוב
בית הספר נקודת מגוז לרישום וציור אקדמי
מכללת אמונה לחינוך ואמנות
בית הספר לאיפור - ירין שחף
המרכז להשתלמויות בר אילן
המדרשה לאופנה ומקצועות היופי
מכון קווים לעיצוב ולאדריכלות
המכללה האקדמית בית ברל

לימודי עיצוב ואמנות - לימודי עיצוב פנים

לימודי עיצוב פנים מכשירים סטודנטים לעיצוב אתרים פנימיים כגון חדרים, בתי עסק, דירות ובתים. חלל פנים של כל אתר לעיתים סובל מחוסר צבע, צורות, חפצים, בדים ומקוריות. הייחודיות של לימודי עיצוב פנים היא התאמת עיצוב בהתאם לצורך באותו חלל ובאותה עת לענות על צורכי הפרט ולהשאיר את הטעם האישי שלכם כמעצבים. עיצוב חלל פנים הנו מאתגר אך בהחלט מספק. לימודי עיצוב פנים יפתחו עבורכם אפשרויות תעסוקה בארץ ובחול.

לימודי אמנות ועיצוב - תואר ראשון באדריכלות (ארכיטקטורה)

במקביל ללימודי עיצוב פנים תמצאו גם לימודי אדריכלות וארכיטקטורה אשר מכשירים לעיצוב מבנים כפרוייקט עתידי. לימודי אדריכלות מכשירים סטודנטים לעיצוב מבנים למגורים או לתעשייה. תקבלו את כל הכלים לשרטוט המבנה, מדידות, חומרי בנייה, הכנת השטח. כמו כן תלמדו לימודי פיסיקה לבנייה, בנייה בטיחותית ותקבלו את כל הכלים לניהול הפרוייקט בהתהוות. לימודי אדריכלות וארכיטקטורה לימודים מרתקים ומאתגרים.

ללמוד עיצוב ואמנות - לימודי עיצוב תעשייתי

לימודי עיצוב משלבים טכנולוגיה, מדע ואומנות. הלימודים ייחודים במענה על צרכים רבים של חברה ותרבות. לימודי עיצוב תעשייתי נותנים פוקוס על מוצרים ועיצובם מתוך הבנה כי על כל מוצר להוות רעיון חדשני ובעל מאפיינם הניתנים לשיווק ומכירה. כמו כן לימודי עיצוב תעשייתי מכוונים לעיצוב אשר מקנה שימושיות למוצר במקביל לאסטתיות שלו. הלימודים הנם חדשניים ומאוד מבוקשים.

ללמוד אמנות ועיצוב - תואר בעיצוב גרפי

עיצוב הוא פועל יוצא של חברה, תרבות, טכנולוגיה ומדע. ככל שטכנולוגיה מפותחת יותר כך גם הכלים לעיצוב נהיים נגישים יותר והצורך בהם עולה. לימודי עיצוב גרפי ממחישים כיצד הטכנולוגיה משתלבת בתחום העיצוב והשיווק. בעידן שלנו עיצוב גרפי מהווה נדבך עליו מתמקמים תחומי עניין ולימוד רבים. שיווק, פרסום, עיצוב תעשייתי, לימודי אדריכלות, לימודי עיצוב פנים ועוד עובדים עם תכנות גרפיות על מנת לתעד ולדייק לגבי המוצר המוגמר. אם בעבר היו אומנים שציירו במכחול הרי שהיום המכחול של מעצבים ואומנים הוא הפוטושופ ותוכנות גרפיות רבות נוספות. לימודי עיצוב גרפי מאוד מבוקשים הן לתואר ראשון והן ללימודי תעודה. הלימודים נותנים את כל הכלים לעיצוב מדהים העונה על צורכי המערכת. הלימודים מהנים כולל קבלת כל הפרקטיקות ופותחים מגוון אפשרויות תעסוקה בהמשך.

לימודי אמנות ועיצוב - לימודי הכנת תיק עבודות ומכינה לאמנות ועיצוב

לימודי אמנות כמו גם לימודי עיצוב מאפשרים לסטודנטים לפתח כישורי יצירה שכבר קיימים בהם. כמו כן הלימודים מסייעים במציאת מגע אישי והשארת חותם אישי בכל עיצוב. לימודי אומנות מובילים לחופש יצירתיות ובשונה מלימודי עיצוב אינם נועדו לטובת שיווק אלא למטרת יצירה בלבד. הלימודים הן עיוניים ומעשיים ומאפשרים יצירת תיק עבודות. אגב תוכלו לפנות ללימודי הכנת תיק עבודות שיסייעו לכם בארגון העבודות, אופן הגשתם, אופן המיון וסיווג. לימודי הכנת תיק עבודות בלתי נפרדים מלימודי עיצוב מתוך הבנה כי עולם התעסוקה דורש מכל סטודנט לעיצוב תיק עבודות שלמעשה משווק אותו כמעצב ואומן.

לימודי עיצוב ואמנות - לימודי עיצוב אופנה ולימודי צורפות

עיצוב טמון בכל פינה. העיצוב שואף את השראתו מהארץ ומהעולם. על כן מעצבים רבים אינם עוצרים לרגע ופונים להשתלמויות בחול, משתתפים בכנסים, פותחים סדנאות ותערוכות. מעצבים זקוקים להשראה על מנת ליצור ולכן יש להמשיך ללמוד גם לאחר סיום לימודים. לימודי עיצוב אופנה ולבוש מכשירים סטודנטים לעיצוב בגדים ואביזרי אופנה כגון תיקים, תעיפים ועוד. הבגדים שלא כמו לפני מאות שנים, משווקים אותנו, משקפים את האופי והתרבות שלנו ועל כן אנו מתלבשים על פי צו אישי מסוים. לימודי עיצוב בגדים מכשירים את הסטודנטים לתפירה, דיוק, בחירת צבעים ועבודה קלה עם בדים שונים. תזכו כמובן לצאת עם תיק עבודות ולהמשיך למגוון אפשרויות תעסוקה בארץ ובחול. במקביל תוכלו לפנות ללימודי עיצוב תכשיטים / צורפות שנותנים את כל הכלים לעיצוב תכשיטים כאביזר משלים לכל הופעה לגבר ולאישה. לימודי עיצוב תכשיטים מפתחים מיומנות עיצוב, עבודה עם כלים שונים, חיתוך, דיוק ואסתטיקה. תכשיטים מבטאים את האישיות של כל אישה וגבר ועל כן העיצוב דורש שילוב טעם אישי, תרבות וחברה.

לימודים בתחומי העיצוב והאמנות - לימודי צילום

צבעים, צורות, מיקום, מקוריות ועוד מרכיבים מכלול רחב של לימודי עיצוב. לימודי צילום מתחלקים למגוון רחב של מיומנויות והתמחויות ביניהן לימודי צילום טבע, לימודי צילום אורבאני, לימודי צילום אופנה, לימודי צילום פרסום ועוד. במהלך לימודי צילום תוכשרו לצילום אומנותי ותיעודי. כמו כן תכירו את המצלמה ואפשרויות שבה. תזכו להוציא תיק עבודות ולהשתלב בתעסוקה או להמשיך כחובבנים. מכל מקום הלימודים מהנים ומשלבים נסיעות לאתרים רבים הפרוסים לאורך הארץ.

לימודי אמנות ועיצוב - לימודי מוסיקה ומחול

עיצוב ואמנות מסייעים לנו לבטא רגשות, תחושות, כישורי יצירה וחופש יצירתיות. לימודי מוזיקה מאפשרים לסטודנטים לפתח כישורי נגינה, כישורי שירה וכישורי כתיבה. מוסיקה הוא עולם רחב ונגיש לכולם. לא משנה באיזה מצב רוח תימצאו, מוסיקה נותנת רוגע וביטוי עצמי. תוכלו לפנות גם ללימודי מוסיקה רב תחומית לתואר ראשון מתוך הבנה כי אנשי מוסיקה זקוקים להשכלה רחבה בתחומים רבים. הלימודים מעשירים את הסטודנטים למגוון רחב של נושאים בתחום התרבות, החברה והתקשורת. לימודי מוסיקה מובילים ישירות גם ללימודי מחול. לימודי מחול משלבים בתוכם מוסיקה ותנועה. הלימודים מכשירים את הסטודנטים למחול מתרבויות שונות במתן דגש על הכשרת רקדנים מקצועיים המוכשרים גם הם להוראה בעתיד. לימודי מחול מתאימים לכל אלו שעוסקים במחול החל מגיל קטן ורואים את עצמם בתחום זה גם בעתיד.

ללמוד עיצוב ואמנות - לימודי תיאטרון וקולנוע

כמו כן תוכלו להשתלב בלימודי תיאטרון. לימודי תיאטרון מפתחים כישורי משחק על במה, תוך כדי הטמעת כישורי דיקציה, שירה, הבעה,בימוי הצגות, כתיבת תסריטים וכישורי מחול. בשונה מלימודי תיאטרון, לימודי קולנוע יכשירו את הסטודנטים למשחק מול מצלמה, שימוש במצלמה ככלי בימוי ותיעוד, כישורי בימוי והפקת סרטים תוך כדי התמקדות בתהליכי יצירת סרט, ניהול הסט ותפקידים של כל המעורבים ביצירה.

שירות אישי חינם
לימודי אמנות ועיצוב
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?