תילתן

המכללה לעיצוב ותקשורת חזותית

חוגים נוספים במכללה

מכללת תילתן לעיצוב ותקשורת חזותית הוקמה בעקבות מחסור באנשי עיצוב ותקשורת מיומנים מתחומים שונים. המכללה לקחה על עצמה בנייה של תוכניות לימוד חדישות ומעודכנות אשר יענו על דרישות המשק ויהוו אלטרנטיבה למוסדות הלימוד הוותיקים. תוכניות הלימוד נכתבו על ידי מומחים ואנשי שטח מתחומים שונים בהם אנשי פרסום, עיצוב ותקשורת.

 

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מסלולי לימוד - מכללת תילתן לעיצוב ולתקשורת חזותית
לימודי תואר ראשון
עיצוב גרפי
עיצוב פנים
קופי רייטינג ופרסום
צילום לפרסום ודוקומנטארי
עיצוב אתרי אינטרנט
פוסטפרודקשן ואנימציה בתוכנת MAYA
תוכנות גראפיות Photoshop ,InDesign ,Illustrator

לימודי מכינה
לימודי מכינה לעיצוב - המכינה תיפתח בדצמבר (בוקר או ערב)
לימודי מכינה למשחק לתיאטרון ולקולנוע - המכינה תיפתח בדצמבר
לימודי מכינה לקולנוע - המכינה תיפתח בדצמבר

לימודי תעודה במגוון התמחויות
עיצוב גרפי
עיצוב פנים, חלל וסביבה
קופירייטינג ופרסום
צילום לפרסום ודוקומנטארי
עיצוב אתרי אינטרנט
פוסטפרודקשן ואנימציה בתוכנת MAYA
לימודי עיצוב אינטראקטיבי
מרקום - תקשורת שיווקית

לימודי חוץ - קורסים בודדים בעיצוב ופרסום
בית הספר לצילום - צילום דיגיטאלי, פוטושופ לצלמים, סדנאות צילום ייחודיות
צילום לפרסום (רב שנתי)
עיצוב פנים - עיצוב חלל מגורים ועיצוב חלל מסחרי
מרקום - תקשורת שיווקית
קופי רייטינג ופרסום
לימודי תוכנות גראפיות - מגוון רחב של תוכנות
מבצעים גראפיים - קורס CDT
גרפיקה ועיצוב אתרי אינטרנט - קורס IMD
קורס עיצוב אתרי אינטרנט
קורס וידאו ופוסטפרודקשן
לימודי איור
אריזה - התמחות בתלת מימדי

לימודי העיצוב והתקשורת החזותית בתילתן מקנים לסטודנטים תעודות הסמכה ותואר ראשון המוכרות על ידי משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה. בנוסף לכך, תילתן היא המכללה היחידה בארץ שמוסמכת להדרכה על ידי Adobe, החברה היוצרת של תוכנות כPhotoshop,Indesign ועוד. בנוסף, במסלולי העיצוב הגרפי משתפת המכללה פעולה עם מספר אוניברסיטאות מאירופה וארה"ב ומעניקה תארים ראשונים ומתקדמים בהסמכתן. מכללת תילתן מסייעת בהכשרת אנשי מקצוע איכותיים בתחומי העיצוב השונים, דוגמת צילום, אנימציה, עיצוב גרפי, עיצוב אינטראקטיבי, קופירייטינג, עיצוב פנים ועוד.

מכללת תילתן מאפשרת לימודים במגוון תחומים ייחודיים ובמסלולים גמישים הפועלים בשעות הבוקר והערב ונפתחים פעמיים בשנה. בין המסלולים הבולטים אפשר למנות עיצוב פנים, עיצוב גרפי, אנימציה ותלת מימד, צילום לפרסום, קופירייטינג, מרקום ועוד. בחלק מתוכניות הלימוד מתאפשרת לסטודנטים תקופת סטאז' בתשלום המקנה להם יתרון בעת היציאה לשוק העבודה הן מבחינת הניסיון הפרקטי שצוברים והן מבחינת תיק העבודות המשופר שמציגים. בשנים האחרונות שמה המכללה דגש על הסוגיות השונות המעסיקות את החברה בישראל בכלל ועל איכות הסביבה בפרט ומכניסה תוכן זה כחלק מתוכניות הלימוד. מטרת המכללה להעביר יחד עם הסטודנטים ודרך עבודותיהם מסרים של שיתוף והתחשבות בסובב אותנו.

ללימודים בתילתן יתרונות רבים בניהם: לימודים ברמה גבוהה ותוכניות לימוד מעודכנות, סגל הוראה מנוסה המכיר את דרישות השוק ומעודכן בהתפתחות המחקר, שירותי ספריה מקצועיים, קמפוס חדיש המאובזר בטובי מתקני הלימוד וממוקם בנמל המתחדש של חיפה, מעונות סטודנטים בתנאים מעולים הצמודים למכללה, ועדת סטודנטים חזקה האחראית לרווחת הסטודנטים, לפעילויות העשרה ולמסיבות ומגוון מלגות לימודים, מלגות עבודה ומלגות נסיעות. חשוב לציין כי לימודי עיצוב בתילתן מוצעים במסלול בוקר, לימודי ערב לאנשים עובדים, או במסלול משולב.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?