מוסדות לימודים
האקדמיה לעיצוב אופנה בישראל
האקדמיה לעיצוב אופנה בישראל
לימודי סטיילינג עם ליאת אשורי
מיקום בארץ: ראשון לציון
בניין ודיור
בניין ודיור
המכללה לעיצוב
מיקום בארץ: פתח תקווה
לימודים בחו"ל - קמפוס לימודים
לימודים בחו"ל - קמפוס לימודים
השער ללימודים בחו"ל
מיקום בארץ:

לימודי סטיילינג

תעודת העשרה בסטיילינג

לימודי סטיילינג זוכים לביקוש רב, מאחר והם מקנים את הכלים הנחוצים על מנת לבחור את התדמית המבוקשת.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס סטיילינג - לימודים עם סגנון

סטיילינג עוסק במגוון רחב של נושאים, אך המשותף לכולם הוא המראה החיצוני על כל הקשור בכך. לימודי סטיילינג נותנים את הידע הדרוש כדי לעצב את השיער באופן המתאים ביותר למבנה הפנים, לבחור בגדים בהתאם למבנה הגוף, להתאפר בהתאם לאירוע, ועוד. למראה חיצוני ישנה חשיבות רבה על האופן בו אנו נתפשים, ועל כן מומלץ ללמוד סטיילינג בצורה מסודרת, על ידי צוות הדרכה מקצועי ומיומן, ובליווי אישי והדרכה צמודה.

לימודי סטיילינג מעניקים ידע תיאורטי רב, לצד התנסות מעשית בתדמיתנות על כל היבטיה. במהלך הלימודים הסטודנטים נחשפים לתחומי עניין רבים ומרתקים, דוגמת שימוש באביזרים כמו עגילים או צעיפים, סטיילינג לסדרות טלוויזיה, לימודי עיצוב אופנה, התאמת צבעים, ועוד. חשוב לציין שעולם התדמיתנות והסטיילינג הינו דינאמי במיוחד, והאופנות משתנות ללא הרף. משום כך, מומלץ להמשיך ולהתעדכן בשינויים האחרונים, על מנת לא לפגר אחרי צו האופנה.

לימודי סטיילינג - מה לבדוק לפני שבוחרים איפה לומדים?

בשל היות עולם הסטיילינג רחב ידיים, ניתן להתמחות במגוון רב של נושאים. בעת חיפוש לימודים ובחירת תחום ההתמחות כדאי לבדוק את הביקוש בשוק התעסוקה, וכמובן לבחור במסלול אשר ישקף במידה הטובה ביותר את העניין והיכולות האישיות. גורם חשוב נוסף בעת חיפוש לימודי סטיילינג הוא משך הלימודים, אשר משתנה במידה ניכרת. ניתן להשתלב בקורס סטיילינג אשר אורך חמש פגישות בלבד, או לחלופין במסלול לימודי סטיילינג למתקדמים, אשר נמשך שנה שלמה ומקנה ידע מקצועי נרחב.

ללמוד סטיילינג - נושאי הלימוד

נושאי הלימוד של קורס סטיילינג משתנים במידה ניכרת בהתאם לתחום ההתמחות, וכן בהתאם לידע הקודם של הסטודנטים. עם זאת, בדרך כלל תוכנית לימודי סטיילינג כוללת היכרות מעמיקה עם עולם האופנה בארץ ובעולם, עקרונות בהרכבת מלתחה ללקוחות שונים, שילובי צבעים בביגוד ואיפור, התאמת ביגוד ואקססוריז למבנה הגוף, וכן חשיבה יצירתית בסטיילינג. נושאי לימוד נוספים הינם סטיילינג למזון, סטיילינג אישי, סטיילינג לתצוגות אופנה, וכמובן סטיילינג לכתבות אופנה. אם אתם מתעניינים בלימודי סטיילינג, אולי תתעניינו גם בלימודי עיצוב אופנה, לימודי עיצוב תכשיטים, לימודי עיצוב שיער, לימודי איפור ועוד. 

שירות אישי חינם
לימודי סטיילינג
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?