מוסדות לימודים
מכללת רידמן
מכללת רידמן
המכללה לרפואה משלימה ואינטגרטיבית
מיקום בארץ: רמת אביב- תל אביב, ירושלים, חיפה, כנרת , באר שבע, ספיר, משגב, אילת
מדיסין
מדיסין
מכללה לרפואה משלימה - המכללה למנהל
מיקום בארץ: בית ברל, חיפה
מדיקה
מדיקה
המכללה לרפואה משלימה
מיקום בארץ: כפר סבא
תילתן - המכללה לרפואה משלימה
תילתן - המכללה לרפואה משלימה
לימודי רפואה משלימה במגוון מסלולים
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה
המכללה האקדמית גליל מערבי
המכללה האקדמית גליל מערבי
המרכז לרפואה משלימה
מיקום בארץ: עכו
מכללת הנות
מכללת הנות
יוצקים משמעות לשעות הפנאי
מיקום בארץ: חדרה

לימודי הילינג

תעודת העשרה בהילינג

הילינג הינה שיטת טיפול מעולם הרפואה ההוליסטית, המבוססת על ההנחה כי בגוף וסביבו זורמת אנרגיה בשדה מגנטי. כאשר ישנן חסימות בזרימת אנרגיה זו נגרמות מחלות, ולימודי הילינג מקנים את הידע והמיומנויות על מנת לפתוח חסימות אלה ולהחזיר את הגוף לאיזון.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס הילינג - מידע כללי

על פי שיטת ההילינג ביקום ישנה אנרגיית חיים המקיפה אותנו, וניתן להתחבר אליה באמצעות החושים השונים, נשימה, או שתייה ואכילה. מצבנו האנרגטי מושפע מסיבות רבות, ובהן גורמים תזונתיים, גורמים סביבתיים, דרגת רגישות אישית ועוד. לימודי הילינג כוללים טכניקות שונות לאיתור חסימות אנרגטיות ופתיחתן, וידע מעמיק אודות השדה האנרגטי של האדם., ומקנים למטפל את הידע והמיומנות כיצד להתאים את הטכניקה הרצויה לשם השגת הרמוניה וריפוי.

על מנת להיות מטפל בהילינג יש להשתמש במגוון כלים רוחניים כמו תחושה אנרגטית, חשיבה רוחנית, ראייה על חושית, שימוש בשדות אנרגטיים ועוד. לימודי הילינג מדריכים את המטפל כיצד להשתמש באנרגיה שלו על מנת להגיע לשדה האנרגטי של המטופל, ומומלץ לא להקל ראש בתחום אלא ללמוד הילינג בצורה מסודרת ומובנית. בנוסף ליכולות הטיפוליות של ההילינג שיטה זו מסייעת גם בשמירה על איזון והרמוניה, ולכן מומלצת לכל אדם בריא, ולו לשם הפינוק.

לימודי הילינג - מה כדאי לבדוק לפני שבוחרים מוסד לימודים?

כיום ישנו מגוון רחב של מכללות המציעות לימודי הילינג, אך מכיוון שהתחום אינו מפוקח על ידי משרד הבריאות מומלץ לבחון היטב את הכשרתם המקצועית של סגל המרצים, איכות ההוראה, מצב חדרי הלימוד והציוד, ומידת ההתנסות המעשית במהלך הלימודים. פרמטרים חשובים נוספים הם מיקום גיאוגרפי ונגישות, גובה שכר הלימוד, ובמידה ומעוניינים בלימודי הילינג לצורכי פרנסה, מידת הסיוע שמגישה המכללה בהשתלבות בשוק העבודה לאחר סיום הלימודים.

ללמוד הילינג - מגוון מסלולי לימוד 

לימודי הילינג מוצעים במגוון רמות, מרמת מתחילים ובה הקורס אורך פגישות ספורות, ועד לימודי הילינג למתקדמים המזכים בתעודת מטפל מוסמך בהילינג, ואלה אורכים שנתיים עד שלוש בהתאם לתוכנית הלימודים. ניתן לשלב לימודי הילינג עם לימודים אחרים מתחום הרפואה המשלימה דוגמת מדיטציה, רייקי או שיאצו.

קורס הכשרת מטפלים בהילינג - תכני הלימוד בקורס

תוכנית לימודי הילינג עשירה ומגוונת, וכוללת נושאים מתחומי ידע רבים. יש שוני בין לימודי רמת מתחילים ורמת מתקדמים, מן הסתם, אך בדרך כלל לימודי הילינג כוללים קורסים בנושא פיתוח מודעות עצמית, המערך האנרגטי במיקרו ובמיקרוקוסמוס, פתיחה אנרגטית והרחבת התודעה, לימוד על קריסטלים וטכניקות טיפול, צבע ככלי טיפולי, משמעות הצ'אקרות מבחינה נפשית ופיזית, אבחון דרך הצ'אקרות, רגשות ודפוסי חשיבה והשלכתם על המערך הפיזי, טכניקות טיפול בהילינג, גישה טיפולית ואתיקה מקצועית, צבע ההילה ודרכי אבחון, ארבעת האלמנטים, ועוד.

לימודי ריפוי אנרגטי והילינג - אפשרויות התעסוקה

עם סיום לימודי הילינג הבוגרים זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה למדו, בהתאם למסלול ההתמחות. ישנו ביקוש רב לבוגרי לימודי הילינג איכותיים ומיומנים, וניתן להשתלב במכוני טיפול, מרפאות פרטיות, קופות חולים, מכוני כושר ובריאות, נבחרות ספורט, או עבודה כעצמאי..

שירות אישי חינם
לימודי הילינג
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?