מוסדות לימודים

קורס דיקור סיני קוסמטי

לימודי דיקור קוסמטי

הדיקור הסיני (אקופונקטורה) היא אחת משיטת הטיפול ברפואה המשלימה הנפוצות ביותר בישראל, ורבים פונים לקבלת טיפול בדיקור על מנת להתמודד עם שלל בעיות. הטיפול בדיקור סיני יעיל לא רק לטיפול בשלל בעיות ומחלות, אלא אף לצרכים קוסמטיים – להצערת וריענון מראהו של עור הפנים, לטשטוש קמטים, להעלמת צלקות ומניעת אקנה ועוד. אף כי עד לאחרונה לא רבים ידעו על נפלאותיו של הדיקור הסיני לצרכים קוסמטיים, במרוצת השנים האחרונות, לאחר שהוא אומץ בהתלהבות על ידי מיטב כוכבי הוליווד, הולך וזוכה התחום לפופולאריות רבה, ואין זה מפליא – שכן ניתן להיווכח בתוצאותיו המופלאות של הטיפול כבר לאחר מפגשי טיפול ספורים. לימודי הדיקור הסיני הקוסמטי, הפתוחים בפני העוסקים ברפואה סינית ורפואה יפנית, מציעים לכם הזמנות פז להתמחות בתחום ולקבל הכשרה איכותית לעבודה רווחית ומבוקשת תוך חודשים אחדים בלבד! בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס דיקור סיני קוסמטי.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
קורס דיקור סיני קוסמטי -  מידע כללי
הדיקור הסיני הקוסמטי הוא שיטת טיפול להחייאת, ריענון והצערת עור הפנים, ולהתמודדות, טשטוש והעלמה של פגמים בעור הפנים ומחלות עור, המבוססת על עקרונות הרפואה הסינית. הליך הטיפול, הכולל בדרך כלל מספר מפגשים, באורך שעה וחצי כל אחד, כולל החדרה של מחטים עדינות לנקודות ספציפיות בפנים (ובגוף), במטרה לשחרר חסימות אנרגטיות ולאפשר ולעודד את זרימת אנרגיית החיים – הצ'י – וזרימת דם וחמצן מוגברת לעור הפנים. בדרך כלל ניתן לראות את תוצאותיו המדהימות של הטיפול כבר לאחר המפגש השני או השלישי, ולהיווכח ביעילותו המופלאה.

לימודי דיקור סיני קוסמטי -  למי מיועדים הלימודים?
הלימודים בקורס הדיקור הסיני הקוסמטי מיועדים למטפלים מוסמכים בדיקור סיני, ברפואה סינית וברפואה יפנית (או לסטודנטים הנמצאים לקראת סיום לימודיהם בתחום), המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולהתמחות בדיקור לצרכים קוסמטיים – ובכך לפנות לקהלי יעד חדשים רבים. אם אתם מתעניינים בקורס דיקור סיני קוסמטי, ייתכן כי תמצאו עניין רב גם בלימודי קורסים נוספים מתחומי היופי, הטיפוח והקוסמטיקה, כמו גם בקורסים נוספים מתחומי הרפואה המשלימה.

ללמוד דיקור סיני קוסמטי -  מהם תנאי הקבלה ללימודים?
תנאי הקבלה ללימודים בקורס דיקור סיני קוסמטי משתנים בין המכללות ומוסדות הלימוד השונים בתחום, אולם בכל מוסדות הלימוד נדרשים המועמדים להיות בעלי ניסיון מעשי בדיקור, בוגרי קורס דיקור סיני, רפואה סינית או רפואה יפנית. חלק ממוסדות הלימוד מאפשרים גם לסטודנטים הנמצאים בשלבים הסופיים של לימודי התחום להתקבל ללימודים. כמו כן, חלק ניכר ממוסדות הלימוד מקבל אל שורותיו רק בוגרי 12 שנות לימוד (לעיתים אף נדרשת תעודת בגרות מלאה על מנת להתקבל ללימודים), וחלק מהמוסדות אף מקיימים ראיונות אישיים, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

קורס דיקור קוסמטי -  משך הלימודים ומתכונתם
משך הלימודים בקורס הדיקור הסיני הקוסמטי משתנה אף הוא בין מכללה אחת לרעותה ובין מוסד לימודים למשנהו, אולם בדרך כלל הקורסים בתחום אינם ארוכים במיוחד, שכן, כאמור, מדובר בלימודי התמחות בלבד, ותלמידי הקורס מגיעים אליו מצוידים בכל הידע, המיומנויות והכלים הבסיסיים בתחום הדיקור. בדרך כלל נמשכים לימודי התחום בין חודש לשלושה חודשים, והם כוללים בין 30 ל- 60 שעות לימוד אקדמיות. אם אתם מעוניינים להירשם ללימודים מרתקים ומעשירים אלו, אך חוששים כי לא תמצאו זמן פנוי לכך – יש לנו חדשות טובות עבורכם! חלק גדול ממוסדות הלימוד בתחום מציעים גם לימודי ערב בתחום, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים עסוקים יכולים להשתלב בלימודים בזמנים הנוחים להם ביותר, ללא לוותר על ימי עבודה או לימודים.

ללמוד דיקור סיני לצרכים קוסמטיים - מהם נושאי הלימוד בקורס?
לימודי הדיקור הסיני הקוסמטי הם לימודים מרתקים למדי, הכוללים הן לימודים מעמיקים של שלל נושאים עיוניים ותיאורטיים, והן התנסות מעשית רבה ותרגולים שוטפים של כל החומר הנלמד, כך שהבוגרים נהנים מהכשרה איכותית ושלמה, ומיד בסיום הלימודים הם יכולים להתחיל לעסוק בתחום. נושאי הלימוד המדויקים אמנם משתנים מעט בין המכללות ומוסדות הלימוד השונים, אך בדרך כלל כוללים הלימודים את הנושאים והתכנים הבאים: תולדות הדיקור הקוסמטי, טכניקות בסיסיות ומתקדמות בעיסוי טבעי, מהלך הטיפול, תופעות לוואי של הטיפול, תפיסתה של הרפואה הסינית את העור, טיפול ומניעה של פצעי בגרות, טיפול בצלקות, טיפול בפגמי עור ומחלות עור (סבוריאה, פסוריאזיס ועוד), טשטוש והפחתת קמטים, הצערת עור הפנים, טיפול בעיגולים שחורים מתחת  לעיניים, צמחי מרפא סיניים, השפעת התזונה ואורח החיים, סוגי מחטים והשימוש בהם, אנטי אייג'ינג, נקודות הדיקור בפנים ובגוף, טיפול בהתקרחות, הורדת נפיחות בפנים, התוויות נגד, ועוד מגוון עשיר של נושאי לימוד מרתקים, המלווים בתרגולים שוטפים, התורמים להכשרתם האיכותית של הבוגרים.

לימודי דיקור קוסמטי – תעודה
בוגרי הקורס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר, מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

ללמוד אקופונקטורה קוסמטית - מה עושים בסיום הלימודים?  
בסיום הלימודים יוכלו הבוגרים לעסוק בדיקור סיני למטרות קוסמטיות, או לעסוק בדיקור סיני סטנדרטי, בקופות החולים ובמרכזי טיפול, בקליניקות לרפואה משלימה, במכוני יופי ומרכזי ספא וכיו"ב. כן יכולים הבוגרים לצאת לדרך עצמאית ולפתוח קליניקה פרטית משלך עצמם.

קורס דיקור סיני קוסמטי -  סיכום
לסיכום, אם אתם עוסקים בתחומי הרפואה הסינית, הרפואה היפנית או מתמחים בדיקור סיני, וברצונכם להמשיך ולהתקדם מקצועית, לפנות ולמשוך קהלי יעד חדשים רבים, ולהרחיב את אפשרויות התעסוקה שלכם – הלימודים בקורס דיקור סיני קוסמטי יכולים להיות בדיוק מה שאתם צריכים. לימודים אלו, הנמשכים, בדרך כלל, חודשים ספורים בלבד, יכשירו אתכם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום, כך שתוכלו להשתלב בקלות בשלל העבודות בתחום זה, ההולך וזוכה לפופולאריות הולכת וגוברת בשנים האחרונות. אז בואו ליהנות מיופי של לימודים – בואו ללמוד בקורס דיקור סיני קוסמטי.
שירות אישי חינם
קורס דיקור סיני קוסמטי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?