מוסדות לימודים
אופז ניילס
אופז ניילס
אופז ניילס - לימודי עיצוב גבות
מיקום בארץ: רחובות
המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה
המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה
מבחר לימודי קוסמטיקה
מיקום בארץ: רמת גן
ניילי קוסמטיקס
ניילי קוסמטיקס
מרכז הדרכה לבניית ציפורניים ומקצועות היופי
מיקום בארץ: פתח תקווה

לימודי עיצוב גבות

תעודת העשרה בעיצוב גבות

הופעה חיצונית הינה תחום חשוב לכל אדם, ובפרט לאלה העוסקים בתחומים ייצוגיים כמו פוליטיקאים, זמרים, קרייני חדשות, דוגמניות ועוד. לימודי עיצוב גבות מקנים את הידע הדרוש על מנת לעצב גבות בצורה מקצועית, ותחום זה מתפתח במהירות ומאפשר מגוון רחב של מקומות תעסוקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס עיצוב גבות - מידע כללי

בשנים האחרונות, ובמיוחד עם התפתחות אמצעי התקשורת המאפשרים העברה של תמונות ומידע ויזואלי בקלות רבה, גברה המודעות לחשיבות הטיפוח ושמירה על אסתטיות וייצוגיות. גבות מהוות איבר בולט, ועיצוב גבות בצורה נכונה יכול לחולל נפלאות בשיפור המראה החיצוני וההרגשה הפנימית. לימודי עיצוב גבות מקנים מגוון טכניקות מעשיות, המאפשר להתאים עיצוב גבות אישי בהתאם למבנה הפנים, מבנה העין, והפרופורציות הכלליות בפנים.

לימודי עיצוב גבות - איך לביחור מוסד לימודים?

כיום ישנן מכללות רבות המציעות לימודי קורס עיצוב גבות, אם כחלק מלימודי קוסמטיקה וטיפוח כלליים ואם במסגרת קורס ייחודי בתחום. טרם ההרשמה מומלץ לבדוק את איכות המרצים, המצב הפיזי של חדרי הלימוד, מידת התרגול במהלך הלימודים, וכן את היחס לסטודנטים. פרמטרים נוספים לבדיקה הם מיקום גיאוגרפי ונגישות, האם הקורס מתקיים במתכונת של לימודי ערב, המתאימה לאנשים עובדים, וכמובן גובה שכר הלימוד, והאם ניתן ללמוד על חשבון הפיקדון הצבאי. ישנם רבים הבוחרים בלימודי עיצוב גבות לשם העשרה אישית, אולם למי שבוחר בלימודי תחום זה לשם עיסוק ומקור פרנסה מומלץ לבדוק את מידת הסיוע בהשתלבות בשוק העבודה שמציעות המכללות השונות.

ללמוד לעצב גבות - נושאי הלימוד בקורס

לימודי עיצוב גבות כוללים את הדרכים הטובות ביותר לסידור גבות יפות, אסתטיות ומטופחות, וזאת באמצעות מגוון טכניקות ומכשירי עזר, כמו שעווה וסוגיה השונים, סידור גבות, עיצוב גבות בחוט, דרכים להסרת שיער גבות בלייזר, שיקום גבות, צביעת ריסים וגבות, אנטומיית העין והגבות, ועוד. תחומים נוספים בלימודי עיצוב גבות הם הרמת גבות על ידי מריטה או איפור, לשם יצירת מראה צעיר יותר ורענן יותר. צביעת גבות מאפשרת ליצור מראה אחיד עם שיער הראש, וניתן לצבוע לצבע בהיר יותר או כהה יותר, על מנת להגיע להתאמה מלאה. גבות מלאכותיות ושימוש באיפור קבוע לגבות מאפשרים לטפל גם במקרים של נשירת גבות, גבות דקות, ועוד.

קורס עיצוב גבות וקוסמטיקה - אפשרויות התעסוקה

עם סיום לימודי עיצוב גבות הבוגרים זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה למדו, ובמקרה בו שולבו לימודי עיצוב גבות עם לימודי תחומים אחרים, יש לבדוק שאכן צוינו לימודי עיצוב גבות בתעודת הגמר. בוגרי קורס עיצוב גבות יכולים להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה, ובהם חברות קוסמטיקה, מכוני יופי, מספרות, ספא, ועוד. כמו כן, רבים מבוגרי הקורס בוחרים להמשיך ולהתפתח מקצועית בתחומי היופי, הטיפוח והקוסמטיקה, ולהצטרף ללימודי עיצוב שיער וספרות, קורס איפור, וקורסים אחרים מתחומי הבריאות והיופי

שירות אישי חינם
לימודי עיצוב גבות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?