מוסדות לימודים

השלמת בגרות - מקצועות חובה

קורסים במקצועות חובה

החלטתם לפנות ללימודי תואר ראשון או שבמקרה נפלתם על עבודתכם החלומית אך גיליתם שחסרה לכם תעודת בגרות מלאה. לשם כך נועדו לימודי מקצועות חובה בבגרות על מנת להקנות לכם את ההזדמנות לשפר בגרויות או להשלים תעודת בגרות. לימודי מקצועות חובה בבגרות ממפים לכם את המקצועות הבסיסים והעיקריים שככלל דרושים לשם לימודים אקדמאים. לימודי בגרות במתמטיקה, לימודי בגרות באנגלית, לימודי בגרות באזרחות, לימודי בגרות בלשון \ הבעה ועוד נלמדים בבתי ספר רבים לטובת הכנה לבחינה. הבחינות לרוב נערכות מספר פעמים בשנה וכך גם מועדי פתיחת לימודים למקצועות חובה בבגרות.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
קורס השלמת בגרויות במקצועות החובה - רשימת מקצועות החובה

בגרות במתמטיקה

בגרות באנגלית
בגרות באזרחות
בגרות בספרות
בגרות בהיסטוריה
בגרות בתנ"ך
בגרות בלשון / הבעה

לימודי שיפור והשלמת בגרות במקצועות החובה - מידע כללי

בישראל יש חשיבות אדירה לתעודת בגרות והיא נדרשת מאוד בקרב מועצה להשכלה גבוהה ומקומות עבודה רבים. תעודת בגרות נעשית בזמן הלימודים בתיכון יחד עם זאת לא כולם מצליחים לעבור את הבחינות בהצלחה או שנוטשים את הלימודים בשאיפה להשלים את הבגרויות במועד מאוחר יותר. לימודי מקצועות חובה בבגרות מכין אתכם באופן הטוב ביותר לבחינות הבגרות במקצועות עיקריים ובכך תצליחו להשלים את תעודת הבגרות ולהמשיך במסלול לימודים אקדמאים או מסלול תעסוקתי.

קורס הכנה לבחינות הבגרות במקצועות החובה - הדרך שלכם להצלחה

מקצועות החובה בבגרות משקפים לרוב את הדרישה של רוב מוסדות הלימוד הגבוהים. ההכנה נעשית על ידי מספר מפגשים בשבוע בעיקר בשעות הערב כך תוכלו לשלב עבודה ולא לוותר על השלמת בגרויות. הקורסים נפתחים על פי מועדי המבחנים על מנת שההכנה תהיה מהירה ויעילה. כמו כן ההכנה נעשית על פי תרגול במבחנים קודמים ותרגולים של המדריכים. חיוני שתקפידו להגיע ללימודים ותבצעו את כל עבודות הבית. לימודים לבגרות, אולי תופתעו לגלות, אינם כה מורכבים ומה שנראה לכם נוראי בתיכון לא כל כך נוראי אחרי הכל. תתנו לעצמכם הזדמנות לחזור לספסל לימודים, לספרים ולעוד חבר'ה כמוכם שהחליטו לעשות שינוי בחיים.

שירות אישי חינם
השלמת בגרות - מקצועות חובה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?