מוסדות לימודים
היי קיו פסיכומטרי
היי קיו פסיכומטרי
לימודי הכנה לבחינה הפסיכומטרית
מיקום בארץ: תל אביב, ירושלים, ראשון לציון, חיפה, קריון, באר שבע, פתח תקוה, נתניה, הצומת, רחובות, נהריה, אשדוד, ח
ניב רווח פסיכומטרי
ניב רווח פסיכומטרי
ניב רווח פסיכומטרי - קורס פסיכומטרי בחיפה
מיקום בארץ: כל הארץ
חכימא
חכימא
פסיכומטרי. לקבל יותר.
מיקום בארץ: בכל הארץ
אנקורי פסיכומטרי
אנקורי פסיכומטרי
הכי מעודכן, הכי חכם, הכי אנושי
מיקום בארץ: אשדוד, כרמיאל, נהריה, חיפה, תל אביב, ראשון לציון, רעננה, צפון, פתח תקווה, ירושלים, חדרה

לימודי פסיכומטרי

כל המידע על הכנה קורס הכנה לפסיכומטרי

פסיכומטרי הינו מבחן בעל השלכות רבות על הלימודים האקדמאיים, ולכן חשוב במיוחד להצליח ככל האפשר בבחינה הפסיכומטרי. לימודי הכנה לפסיכומטרי מסייעים לשפר את הציון המושג בבחינה הפסיכומטרית, ובכך מגבירים את הסיכוי לעמוד בתנאי קבלה של מקצועות מבוקשים במיוחד.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי הכנה לפסיכומטרי - אילו קורסים קיימים בשוק?

קורס פסיכומטרי פרמיום
קורס פסיכומטרי במסגרת בית הספר התיכון

קורס פסיכומטרי במסגרת הצבא
קורס פסיכומטרי במסגרת מכינה קדם אקדמית

קורס הכנה לפסיכומטרי - מידע כללי

פסיכומטרי מהווה אמצעי לבדיקת יכולות המועמדים אל לימודי תואר ראשון, ויחד עם תעודת הבגרות מהווה את תנאי הקבלה העיקרי. חשוב להדגיש כי השקלול אשר כל מוסד אקדמי עורך בין הציון בבחינת הפסיכומטרי ובחינת הבגרות משתנה, אך ציון גבוה בשתי הבחינות מבטיח ציון סכם גבוה יותר ומשפר את הסיכויים לעמוד בדרישות הקבלה למסלולים השונים. לימודי תואר שני בפסיכולוגיה, לימודי תואר ראשון בהנדסה וכן לימודי אדריכלות לתואר ראשון מציבים תנאי קבלה גבוהים במיוחד, כאשר נקודה אחת במבחן הפסיכומטרי קובעת לעתים מי יתקבל ומי לא. משום כך, מומלץ להעזר בקורס הכנה מקצועי של מכון הכנה לפסיכומטרי.

הציון הסופי של כל תלמיד במבחני הבגרות יכול להיות מושפע מגורמים רבים אשר אינם קשורים במישרין ליכולותיו האקדמיות, ובניגוד לכך ישנו מתאם גבוה בין הצלחה במבחן הפסיכומטרי והצלחה בלימודים אקדמיים. משום שישנם חוגים בהם הביקוש עולה בהרבה על ההיצע, מוסדות הלימוד השונים נדרשים להפעיל מערכת סינון על מנת לקבוע איזה סטודנטים יצליחו בלימודיהם ואילו סטודנטים לא יעמדו בדרישות האקדמיות. הציון המתקבל ממבחן הפסיכומטרי, בשקלול עם ציוני הבגרות, משמש לשם סינון ראשוני וקובע איזה סטודנט יתקבל לחוג המבוקש, ומי ייאלץ ללמוד תחומים אחרים עם תנאי קבלה קלים יותר.

לימודי הכנה למבחן הפסיכומטרי - מה בודק המבחן?

המבחן הפסיכומטרי נועד בכדי לבדוק בצורה אקדמית ומדויקת את יכולתו של הנבחן בשלושה תחומים, והם חשיבה מילולית, אנגלית וחשיבה כמותית. הבחינה הפסיכומטרית בודקת יכולות אשר אינן קשורות להשכלתו הקודמת של הנבחן, אלא משמשות ככלי לנבא את המידה בה הסטודנט יעמוד בדרישות האקדמיות הנחוצות. בשל הצורה המיוחדת של הבחינה הפסיכומטרית, היא מהווה כלי המאפשר לדרג את כל המועמדים ללימודי תואר אקדמי בסולם הערכה אחיד ואובייקטיבי, ואיננה מושפעת מגורמים סובייקטיביים באותה מידה כמו בחינות בגרות.

לימודים בקורס פסיכומטרי - יתרונות קורס ההכנה

לימודי הכנה לבחינת הפסיכומטרי במסגרת קורס פסיכומטרי, מסייעים לשפר את הציון המתקבל, ובכך להעלות את הסיכוי לעמוד בתנאי הקבלה, בכמה מישורים. היתרון העיקרי של לימודי קורס הכנה לפסיכומטרי הוא היכרות מעמיקה עם מבנה הבחינה, דבר המאפשר להפיג את המתח ומפחית במידה ניכרת את החששות של הנבחן. יתרון מרכזי נוסף של לימודי הכנה לבחינת הפסיכומטרי הוא הקניית כלים חשיבתיים מתקדמים, אשר מסייעים לענות על השאלות הייחודיות של מבחן הפסיכומטרי בזמן קצר ובדייקנות רבה. משום כך, מומלץ להקדיש לקורס הכנה לפסיכומטרי את הזמן הראוי ולתרגל את הלימודים ברצינות.

לימודי הכנה לפסיכומטרי - יתרונות הבחינה הפסיכומטרית

יתרונה הגדול של הבחינה הפסיכומטרית נעוץ בכך שהיא מאפשרת גם לסטודנטים בעלי תעודת בגרות נמוכה להתקבל לתחומי לימוד מבוקשים, בתנאי שהציגו ציון מספק במבחן. בנוסף, המבחן הפסיכומטרי מתורגם לכמה שפות ולכן מאפשר גם לנבחנים אשר עברית אינה שפת אימם להבחן בצורה אחידה לשאר הנבחנים. גם לסטודנטים בעלי לקויות למידה ישנן התאמות מיוחדות, דוגמת שימוש במחשבון, תוספת זמן, הפסקות בין פרקי הבחינה, ועוד. חשוב לציין כי ניתן להבחן בפסיכומטרי גם בשפה האנגלית, הערבית או הרוסית, אולם יש לתאם זאת טרם ההרשמה לבחינה.

שירות אישי חינם
לימודי פסיכומטרי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?