מוסדות לימודים
מכללת טריידנט
מכללת טריידנט
לימודי day trader
מיקום בארץ: תל אביב, באר שבע, חיפה, ירושלים, נתניה, ראשון לציון, אילת

לימודי מסחר יומי בשוק ההון

תעודת העשרה במסחר יומי בשוק ההון

מסחר יומי בשוק ההון הינו תחום חדש ומתפתח בבורסה, ומבוסס על ההנחה שניתן להשתמש בתנודתיות קצרת הטווח בשווקי המניות כדי להפיק רווח כלכלי. לימודי קורס לימודי קורס מסחר יומי בשוק ההון מקנים את הכלים הפיננסיים והמקצועיים הדרושים לשם ניתוח והבנה של השוק, ומאפשרים למקסם את הרווחים גם מהון התחלתי נמוך יחסית.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס מסחר יומי בשוק ההון - מידע כללי

שיטת המסחר היומי בשוק ההון מבוססת על עשיית רווחים קטנים, על ידי קנייה ומכירה של מניות, במהלך יום מסחר אחד. ניתן להחזיק במניות מספר שעות, או אפילו למכור אותן תוך דקות ספורות מרגע הקנייה, הכול בהתאם למצב בשוק. עם התפתחות האינטרנט בשנים האחרונות, גם אלה שאינם סוחרי יום מקצועיים יכולים לבצע את הפעולות של קניית ומכירת מניות בצורה עצמאית, דבר המאפשר למגוון רחב של אנשים להשתלב בתחום מסחר יומי בשוק ההון. תחום המסחר היומי מצריך סבלנות רבה, יכולת ניתוח והבנה של השוק, אינסטינקטים חדים, וכמובן ידע בסיסי בשוק ההון ובכלכלה.

ניתן ללמוד קורס מסחר יומי בשוק ההון במספר רב של מכללות, אך יש לוודא תחילה את רמת הסגל האקדמי ואיכות ההוראה. אפשרות נוספת היא לימודי קורס מסחר יומי בשוק ההון דרך האינטרנט, באמצעות פגישות און ליין אחת לשבוע. בכל מקרה תנאי הקבלה אינם גבוהים, אך לימודי קורס מסחר יומי בשוק ההון מבוססים על ידע מקדים בסיסי בכלכלה, ולכן מומלץ לערוך רענון בתחום לפני הלימודים, על מנת להפיק מהם את המרב. שיקולים נוספים בבחירת מקום לימודים הם שכר לימוד, מיקום גיאוגרפי ונגישות, גמישות בשעות הלימודים, והמצב הפיזי של מוסד הלימוד.

לימודי הכשרת סוחרים יומיים בשוק ההון - תכנית הלימודים

תוכנית לימודי קורס מסחר יומי בשוק ההון הינה מגוונת ומרתקת, וניתן לבחור בין כמה סוגי מסחר. ניתן לבחור בין לימודי מסחר יומי בבורסה האמריקנית, לימודי מסחר במט"ח, מסחר יומי מעשי, או מסחר יומי בזמן אמת. בכל מוסדות הלימוד ניתן לשלב בין כמה קורסים, ובכך להעשיר את הידע המקצועי, ואת הרווחים הבאים ביחד איתו. הלימודים הינם בדרך כלל במערכת שעות גמישה ובהתאם לדרישות הסטודנטים, וניתן לשלב עבודה ולימודים.

לימודי קורס מסחר יומי בשוק ההון כוללים היכרות בסיסית עם שוק ההון, מה משפיע על המסחר בו, הבנת יומן נתונים, כיצד פועלים עושי שוק, הכרת מערכת המסחר, ניהול כספי, ניהול סיכונים במסחר, עקרונות של תנועות המחיר, בניית אסטרטגיית עבודה למסחר נכון, שיטות המשתמשות בחיתוך ממוצעים, חיתוכי ממוצעים, הרמות החשובות ביום מסחר, מתי מותר ואסור לסחור, סטיות היפוך וסטיות נסתרות, ומתנדים מומלצים. הלימודים כוללים גם חלק מעשי, המאפשר התנסות במסחר יומי ובנייה של תיק השקעות וירטואלי.

ללמוד מסחר יומי בשוק ההון - אפשרויות התעסוקה

בוגרי לימודי קורס מסחר יומי בשוק ההון יכולים להשתלב במגוון מקומות תעסוקה, ולעסוק במסחר יומי אך גם בהשקעות ארוכות טווח. ניתן לעבוד גם בצורה עצמאית, ולפתוח עסק פרטי לבד או בסיוע שותפים נוספים. בכל מקרה יש לזכור כי מסחר יומי בשוק ההון הינו תחום הכרוך בהימורים רבים, וכשם שניתן להצליח ולגרוף רווחים גבוהים, כך גם אפשר להיכשל ולהפסיד. כן יכולים בוגרי הקורס להמשיך ולהעמיק את ידיעותיהם בתחום ולהתמקצע בו ולפנות ללימודי תואר ראשון בבנקאות ושוק ההון, תואר ראשון בכלכלה, לימודים בקורס ניתוח טכני, לימודי מסחר במעו"ף וקורסים אחרים בתחום שוק ההון. 

שירות אישי חינם
לימודי מסחר יומי בשוק ההון
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?