מוסדות לימודים

קורס תעודות סל

לימודי תעודות סל בשוק ההון

כפי שוודאי אתם יודעים, מסחר והשקעות בשוק ההון יכולות להוביל לרווחים נאים במיוחד, ובשנים האחרונות יותר ויותר אנשים, אשר אינם כלכלנים מומחים או "כרישי" השקעות מתחילים "לשחק" בבורסה, שכן מוסדות לימוד רבים מציעים מגוון קורסים המכשירים את בוגריהם להשקעות ומסחר – החל מקורסים כלליים – כגון קורס מבוא לשוק ההון, וכלה בקורסים המתמקדים בנושאים ספציפיים – כגון קורס מסחר במט"ח או קורס מעו"ף, לדוגמא. רבים מהקורסים בתחום פתוחים גם בפני שאינו בעל רקע או ניסיון בתחום, ולא צריך להיות בוגר תואר ראשון בכלכלה או בשוק ההון על מנת ליהנות מהלימודים המעשירים. כידוע, השקעות ומסחר בשוק ההון אינן כה בטוחות – וכגודל הרווחים האפשריים כך גם גודל הסיכון. מי שאינו מעוניין לקחת סיכונים גדולים מידי, אלא להשקיע באופן בטוח יחסית, סולידי ופשוט – יכול לסחור בתעודות סל. אז אם גם אתם מעוניינים להתחיל לשחק בשוק ההון בדרך פשוטה, קלה ובטוחה יחסית – הלימודים בקורס תעודות סל מיועדים עבורכם. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בתחום.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
קורס תעודות סל בשוק ההון – מידע כללי
תעודות הסל, אשר הונפקו בישראל לראשונה בשנת 2000, הפכו במהרה למבוקשות עד מאד, שכן הן מאפשרות השקעה בטוחה יחסית, אשר ניהולה אף הוא קל ופשוט יחסית, ועל כן המסחר בתעודות סל מתאים במיוחד למשקיעים וסוחרים מתחילים, כמו גם למי שאינם לבלות לילות כימים בדאגה לתיק ההשקעות שלהם. הפופולאריות העולה של ההשקעה בתעודות סל הובילה מספר מוסדות לימוד מובילים להציע קורסים, המיועדים לקהל הרחב, במטרה להקנות להם את כל הדרוש על מנת להתחיל להשקיע בתעודות אלו. קורסים קצרים אלו יכולים להוות את נקודת הזינוק שלכם בשוק ההון. אז הצטרפו גם אתם להצלחה – בואו ללמוד בקורס תעודות סל.

לימודי תעודות סל בשוק ההון -  למי מיועדים הלימודים?
הלימודים בקורס תעודות הסל מיועדים לכל מי שרוצה להתחיל להשקיע ולסחור בתעודות סל. הלימודים מתאימים למי שהינו חסר כל ידע בשוק ההון, כמו גם לסוחרים מתחילים וסוחרים ומשקיעים ותיקים ובעלי ניסיון. אם אתם מתעניינים בלימודי תעודות סל, ייתכן כי תגלו עניין גם בלימודי קורסים אחרים מתחומי שוק ההוןקורס מבוא לשוק ההון, קורס מסחר יומי, קורס השקעות בבורסת וול סטריט, קורס ניתוח טכני, קורס מסחר במט"ח, קורס מעו"ף ואחרים.

ללמוד תעודות סל בשוק ההון -  מהם תנאי הקבלה ללימודים?
תנאי הקבלה ללימודים בקורס תעודות הסל משתנים בין מכללה למכללה ובין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך ברוב רובם שלמוסדות הלימוד בתחום אין כל תנאי הקבלה והלימודים מיועדים לציבור הרחב, אשר זה לו הצעד הראשון בתחום המסחר וההשקעות בשוק ההון. חלק קטן מהקורסים בתחום מיועד לבעלי היכרות קלה וניסיון מועט בהשקעות ומסחר בשוק ההון, שכן הם אינם כוללים לימודי מבוא.

קורס תעודות סל בשוק ההון -  משך הלימודים ומתכונתם
משך הלימודים בקורס תעודות סל בשוק ההון משתנה בין מוסד לימודים אחד למשנהו ובין מכללה לרעותה, אולם ודאי תשמחו לדעת כי בדרך כלל מדובר בקורס לא ארוך כלל וכלל: הקורסים הארוכים והמקיפים ביותר נמשכים חודשים ספורים בלבד (בדרך כלל כחודשיים – שלושה) והקורסים הקצרים, אשר אינם נופלים באיכותם כלל וכלל מהארוכים, כוללים, בדרך כלל, בין שתיים לחמש פגישות בלבד. אם אתם מעוניינים להירשם ללימודים מעשירים אלו, אך חוששים כי לא תמצאו לכך פנאי, עקב סדר יומכם העמוס, יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: חלק ניכר ממוסדות הלימוד בתחום מציעים בחירה בין מסלול לימודי בוקר למסלול לימודי ערב (לעיתים אף ניתן להירשם ללימודים בימי שישי בבוקר, או אפילו לקורסים און ליין!) כך שגם אנשים עובדים או סטודנטים עסוקים יכולים למצוא את הזמן הנוח והמתאים להם ביותר על מנת ליהנות מלימודים אלו.

ללמוד תעודות סל בשוק ההון -  מהם נושאי הלימוד בקורס?
נושאי הלימוד בקורס תעודות סל בשוק ההון אמנם יכולים להשתנות מעט בין המכללות ומוסדות הלימוד השונים בתחום, אך, פעמים רבות, כוללים הלימודים את הנושאים והתכנים הבאים: מהי תעודת הסל – הגדרה, התפתחות שוק מוצרי מדדים, תעודות סל לעומת מוצרי מדדים אחרים, סוגים של תעודות סל, פרמטרים לבחירה של תעודות סל, היכרות עם מדדים בחו"ל, ETF, תמחור תעודות סל, תעודות כנגזר פיננסי, ארביטראז', חוזים סינטטיים, חוזים עתידיים, תמחור חוזים, מבנה האופציות, שימוש בתשקיף, "התקפות" על תעודות סל ועוד שלל נושאי לימוד, אשר ידאגו להקנות לכם היכרות מעמיקה עם נושא תעודות הסל.

לימודי תעודות סל בשוק ההון – תעודה
בוגרי הקורס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

ללמוד תעודות סל בשוק ההון - מה עושים בסיום הלימודים?  
בסיום הלימודים יוכלו הבוגרים להתחיל לעשות את צעדיהם הראשוניים בהשקעות ומסחר בשוק ההון ולהתחיל להשקיע בתעודות סל, אשר מהוות, כאמור, השקעה בטוחה, פשוטה וקלה יחסית ל"שחקנים" מתחילים בבורסה. בוגרים רבים אינם מסתפקים בקורס זה, ובוחרים להמשיך להתפתח ולצבור ידע וכלים נוספים למסחר והשקעות בבורסה, באמצעות פנייה ללימודי קורסים נוספים בתחום – קורס מסחר במט"ח, קורס ניתוח טכני, קורס מסחר יומי וקורסים אחרים, או אפילו ללימודי תואר ראשון בבנקאות ושוק ההון.

קורס תעודות סל בשוק ההון –  סיכום
לסיכום, אם גם החלטתם כי הגיע הזמן ליהנות מאפשרויות הרווח הטמונות במסחר והשקעות בשוק ההון, אך אינכם מרגישים מוכנים לצלול מיד למים העמוקים של עולם סוער זה, אלא מעוניינים להתחיל עם השקעה בטוחה יחסית, אשר אינה דורש/ת מכם הבנה מעמיקה והיכרות נרחבת עם שוק ההון, ואף אינה דורשת מכם להשקיע שעות על גבי שעות מול המחשב בקנייה ומכירה – הלימודים בקורס תעודות הסל יכולים להתאים לכם עד מאד. לימודים אלו יאפשרו לכם כניסה נוחה לתחומי שוקי ההון, ואם תחליטו כי ברצונכם להעמיק עוד בתחום – תוכלו לפנות ללימודי קורסים נוספים ומתקדמים יותר. אז בואו ליהנות מלימודים רווחיים – בואו ללמוד בקורס תעודות סל.
שירות אישי חינם
קורס תעודות סל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?