מוסדות לימודים
קבוצת יוזמה
קבוצת יוזמה
יזמות פיננסית
מיקום בארץ: לימודים און ליין

לימודי מסחר במט"ח

תעודת העשרה בקורס מסחר במט"ח

שוק מטבע החוץ (מט"ח או פורקס) הינו שוק גמיש, דינאמי, נזיל ומרתק, שהתפתח במידה רבה בעקבות האינטרנט. כיום כל אחד יכול להשתתף בצורה פעילה במסחר בשוק המט"ח, באמצעות מערכות מסחר ממוחשבות מתוחכמות. לימודי קורס מט"ח מאפשרים כניסה לעולם מרתק ומורכב, והקנייה של מיטב הכלים הפיננסיים הנחוצים לצורך כך.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס מט"ח - מידע כללי

שוק המט"ח מגלגל טריליוני דולרים ביממה, לאורך כל היממה, ורבים שואפים להשתתף במשחק ולזכות בנתח מהרווחים. כדי להשתתף במסחר אין צורך בידע מעמיק בכלכלה או ביכולות מתמטיות יוצאות דופן, וגם השקעה ראשונית קטנה יכולה להפוך לסכום מכובד, בעזרת עבודה נכונה והשקעה מחושבת בשוק המט"ח. לימודי קורס מט"ח מבוקשים מאוד בשנים האחרונות, מכיוון שהם מכשירים להשתלבות כעצמאי או שכיר בשוק המט"ח.

שוק המט"ח מתבסס על כך שלכל מטבע חוץ יש שער חליפין משלו, ושערי חליפין אלה משתנים בצורה בלתי פוסקת. לימודי קורס מט"ח מכשירים את הסטודנט להבנה וניתוח של השוק, על מנת לחזות באיזה מטבע חוץ להשקיע, ובאיזה מטבע חוץ כדאי למכור את ההשקעות. לצורך מסחר מתוחכם יש צורך בידע רב, יכולת ניתוח גבוהה ואופי הרפתקני, ולימודי קורס מט"ח מקנים לסטודנטים מיומנויות אלה.

ניתן ללמוד קורס מט"ח במספר רב של מכללות, אך יש לוודא תחילה את רמת הסגל האקדמי ואיכות ההוראה. אפשרות נוספת היא לימודי קורס מט"ח דרך האינטרנט, באמצעות פגישות און ליין אחת לשבוע. בכל מקרה תנאי הקבלה אינם גבוהים, אך לימודי קורס מט"ח מבוססים על ידע מקדים בסיסי בכלכלה, ולכן מומלץ לערוך רענון בתחום לפני הלימודים, על מנת להפיק מהם את המרב. שיקולים נוספים בבחירת מקום לימודים הם שכר לימוד, מיקום גיאוגרפי ונגישות, גמישות בשעות הלימודים, והמצב הפיזי של מוסד הלימוד.

לימודי מסחר במט"ח - FOREX - תכנית הלימודים

תוכנית לימודי קורס מסחר במט"ח מקנה לסטודנט ידע נרחב ומגוון, המאפשר הבנה עמוקה של שוק המט"ח וכיצד הוא פועל. נערכת היכרות עם צמדי מטבעות פופולאריים דוגמת שקל מול אירו או דולר מול אירו, סקירה של מטבעות ראשיים מול מטבעות משניים, דרכים לזיהוי וניתוח מגמות בשוק העולמי, וקריאת גרפים שונים וניתוחם בצורה יעילה על מנת להימנע מהפסדים בלתי נחוצים.

חלק בלתי נפרד מלימודי מסחר במט"ח הינו התנסות מעשית, ורוב המכללות מציעות אפשרות זו. חלק מהמכללות אף מציע אפשרות לפתיחת תיק השקעות וירטואלי, ובצורה זו להתנסות בהשקעה במט"ח ולתרגל את התחום במקביל ללימודים התיאורטיים, ללא סיכון כספי ממשי. השקעה זו מבוססת על גרפים בזמן אמת, ותוכנה של הדמיית מסחר.

ללמוד מסחר במט"ח - מה עושים בסיום הלימודים?

בוגרי לימודי קורס מט"ח יכולים להשתלב בשפע חברות ומוסדות המשתמשים במטבעות זרים, לסחור במגוון אפיקים נוספים, או לעבוד כסוחרים עצמאיים מהבית. מסחר במט"ח הינו אפשרות יוצאת דופן להכנסה צדדית, משום ששוק המסחר במט"ח פעיל לאורך כל היממה, ומאפשר לסחור בו במקביל לעבודה נוספת. עם זאת, לימודי קורס מט"ח הינם רק הבסיס, ולכל אדם הרוצה להתמחות בתחום זה מומלץ להמשיך וללמוד קורסים או תארים נוספים, דוגמת תואר ראשון בבנקאות ושוק ההון, קורס מסחר יומי, קורס ניתוח טכני, קורס מעו"ף, קורס מבוא לשוק ההון וכיו"ב. 

שירות אישי חינם
לימודי מסחר במט"ח
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?