מוסדות לימודים

קורס איתור וסריקת מניות

לימודי איתור וסריקת מניות

מסחר והשקעה במניות, כפי שוודאי כבר שמעתם, יכולות להיות דרך המלך לרווחים נאים במיוחד, ובשנים האחרונות יותר ויותר אנשים "רגילים", אשר אינם מומחים בכלכלה ושוק ההון, מתחילים "לשחק" בשוק ההון ולקנות ולמכור מניות, לסחור במט"ח, במעו"ף ובניירות ערך נוספים. חלק מהנהירה של רבים למסחר בבורסה נובע מהעובדה כי כיום קל יותר מאי פעם להשקיע ולסחור בתבונה – רשת האינטרנט והסמארטפונים מאפשרים לכל אחד להשתתף מביתו במסחר בבורסות ברחבי העולם, וכי אף בחירה של מניה אחת (או יותר), מתוך אלפי המניות הנסחרות, היא פשוטה היום יותר מאי פעם בעבר – הודות לתוכנות למסנני המניות (סקרינרים – Screeners) – תוכנות ייחודיות, המאפשרות למשתמש לסנן בקלות ובהירות את המניות העונות לקריטריונים שלו, מתוך אלפי המניות הקיימות. תוכנות אלו, המתעדכנות באופן שוטף ובזמן אמת, עוזרות לסוחר לבחור את המניה הנכונה בזמן המתאים, אולם, חשוב לציין, כי לרוב הן עוזרות בעיקר לסינון הראשוני, אך בחירה קפדנית יותר עדיף שתסתמך על ניתוח טכני או ניתוחים נוספים. אז אם גם אתם מעוניינים להתחיל להשקיע במניות, או אם אתם כבר משקיעים אך טרם הכרתם לעומק, משום מה, את אחד מהסקרינרים המובילים – הלימודים בקורס איתור וסריקת מניות הם בדיוק מה שאתם צריכים. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בתחום.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
לימודי איתור וסריקת מניות -  למי מיועדים הלימודים?
הלימודים בקורס איתור וסריקת מניות מיועדים עבור חסרי כל רקע וניסיון במסחר והשקעות בשוק ההון, כמו גם עבור סוחרים מתחילים ושועלי מסחר משופשפים, המעוניינים בידע וכלים שיסייעו בידם להפוך את מסחרם במניות ליעיל, מושכל ורווחי יותר. אם אתם מתעניינים בלימודי איתור וסריקת המניות, ייתכן כי תגלו עניין גם בקורסים נוספים בתחום שוק ההוןקורס מבוא לשוק ההון, קורס מסחר במט"ח, קורס תעודות סל, קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט וכיו"ב.

ללמוד איתור וסריקת מניות -  מהם תנאי הקבלה ללימודים?
תנאי הקבלה לקורס איתור וסריקת מניות משתנים בין המכללות ומוסדות הלימוד השונים בתחום, אולם ברב רובם של הקורסים בתחום אין כלל תנאי קבלה, והלימודים בהם פתוחים בפני כל מי שמעוניין בכך – אין צורך בידע, רקע או ניסיון במסחר והשקעות בבורסה ואף לא ידע בכלכלה. יחד עם זאת, כיוון שהמסחר בשוק ההון מבוצע באמצעות המחשב, נדרשת יכולת תפעול בסיסית של המחשב והיכרות בסיסית עם רשת האינטרנט. חלק ממוסדות הלימוד, המציעים קורסים שאינם כוללים לימודי מבוא, מיועדים רק לבעלי רקע וניסיון קל במסחר.

קורס איתור וסריקת מניות -  משך הלימודים ומתכונתם
משך הלימודים של קורס האיתור וסריקת המניות משתנה אף הוא בין מכללה למכללה ובין מוסד לימודים אחד למשנהו: מרבית הקורסים אינם ארוכים כלל וכלל, והם כוללים בין 6 ל-30 שעות לימוד אקדמיות ונמשכים בין חודש לשלושה חודשים. קורסים מעמיקים ומקיפים במיוחד כוללים, בדרך כלל, בין 50 ל-100 שעות לימוד אקדמיות, ונמשכים בין שלושה לשמונה חודשים. הקורסים הארוכים כוללים, לרב, שעות תרגול רבות יותר כמו גם היכרות עם מספר תוכנות לסריקת מניות. אם אתם מעוניינים להירשם לקורס מעשיר זה, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות זאת – יש לנו חדשות שתשמחו לשמוע! מרבית מוסדות הלימוד בתחום מציעים אפשרות ללימודי ערב (לעיתים במקום ולעיתים בנוסף ללימודי הבוקר) ולפעמים אף ללימודים ביום שישי בבוקר או לימודים און ליין, בהם מערכת השעות הינה גמישה במיוחד, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים עסוקים יכולים בקלות יחסית ליהנות מלימודים אלו, בשעות והזמנים הנוחים והמתאימים להם ביותר.

ללמוד איתור וסריקת מניות -  מהם נושאי הלימוד בקורס?
תכנית הלימודים בקורס איתור וסריקת המניות היא מגוונת למדי ומשלבת בין הקניית ידע עיוני ותיאורטי רב, לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות במסחר והשקעות. אמנם נושאי הלימוד המדויקים משתנים מעט בין המכללות ומוסדות הלימוד השונים, אך לרוב כוללים הלימודים את התכנים והנושאים הבאים: היכרות מעמיקה עם תוכנה (או תוכנות) מובילות לסריקת מניות, בניית כלי סינון, היכרות עם כל הפונקציות של התוכנה ואפשרויותיה, תרגולי שימוש בתוכנה ועוד. הלימודים, המתקיימים בקבוצות קטנות, המספקות לכל תלמיד ותלמידה יחס אישי ומטפח מסגל ההוראה, מקנים לבוגרים את הידע, הכלים והמיומנויות לשימוש מקצועי באחת (או יותר) מתוכנות סריקת ואיתור המניות המובילות.

לימודי איתור וסריקת מניות – תעודה
בוגרי הקורס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לקבל תעודת גמר, מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

ללמוד איתור וסריקת מניות - מה עושים בסיום הלימודים?  
בסיום הלימודים יוכלו הבוגרים להתחיל (או לחזור) להשקיע במניות בצורה מושכלת ונבונה ולהעלות את סיכויי הרווח שלהם. רבים מהבוגרים, אשר מעוניינים להמשיך ולהתמקצע במסחר והשקעות בשוק ההון, פונים להמשך לימודים בתחום – קורס מסחר יומי, קורס ניתוח טכני, תואר ראשון בבנקאות ושוק ההון, קורס מעו"ף וקורס ניהול תיק השקעות עצמאי הם רק חלק מאפשרויות הלימוד המתאימות במיוחד לבוגרי הקורס המעוניינים להמשיך ולצבור ידע וכלים להשקעות בשוק ההון.

קורס איתור וסריקת מניות –  סיכום
לסיכום, אם גם אתם הגעתם למסקנה כי כדאי להתחיל להשקיע ולסחור בשוק ההון, או אם אתם כבר סוחרים מנוסים, אשר משום מה לא השלימו קורס זה עד היום ולא הכירו לעומק את אחת מתוכנות סריקת המניות – הלימודים בקורס איתור וסריקת המניות מיועדים עבורכם. לימודים אלו, אשר ברוב רובם של המקרים נמשכים שבועות ספורים בלבד, יקנו לכם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות לשימוש מקצועי בתוכנת סריקת המניות ולאיתור מניות למסחר והשקעה, ויעזרו לכם לסחור בתבונה ולבחור את המניה המתאימה בזמן הנכון– כך שהרווחים שלכם צפויים לעלות. אז בואו ליהנות מלימודים מעשירים – בואו ללמוד בקורס איתור וסריקת מניות.
שירות אישי חינם
קורס איתור וסריקת מניות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?