מוסדות לימודים

השלמת בגרות - מקצועות בחירה

קורסים במקצועות בחירה בבגרויות

הרבה פעמים בזמן לימודי תיכון אנו בוחרים מגמה בה אנו רוצים להתמחות בזמן הלימודים. לעתים נמשיך על פי המגמה גם ללימודי תואר ראשון אך לעיתים נשנה כיוון. במידה והחלטתם להמשיך בכיוון שבו בחרתם בתיכון אולי תמצאו כי תעודת הבגרות שלכם חסרה מספר מקצועות בחירה על פי המגמה שלמדתם. מהסיבה הזו נוצרו לימודי מקצועות בחירה בבגרויות שאינם מחייבים ומתאימים לקהל יעד נבחר. ככלל מקצועות הבחירה בבגרויות מותאמים על פי צורכי הסטודנטים. בין מקצועות הבחירה תמצאו בגרות בפיזיקה, בגרות בביולוגיה, בגרות במדעי מחשב, בגרות בגיאוגרפיה ועוד.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
קורס הכנה לבחינות הבגרות במקצועות הבחירה - רשימת המקצועות

בגרות בגיאוגרפיה

בגרות בפיזיקה
בגרות בצרפתית
בגרות בביולוגיה
בגרות באמנות
בגרות במדעי החברה
בגרות בכימיה
בגרות בערבית
בגרות במדעי המחשב
בגרות בכלכלה

לימודי שיפור והשלמת בגרות במקצועות הבחירה - מידע כללי

בחינות בגרות משמעותיות וחיוניות להמשך לימודים אקדמאיים או לצורכי עבודה. הבחינות מתבצעות על פי יחידות המקנות משקל לציון. בדרך כלל ישנם שאלונים בין 1 יח ל 5 יחידות והמשקל כמובן תלוי במקצוע עצמו. ההמלצה היא ללמוד לבגרויות דרך בתי ספר מקצועיים על מנת שתתכוננו באופן הטוב ביותר ותעברו את הבחינה בציון הרצוי. בבתי ספר מקצועיים יש מדריכים, כיתות של קבוצות קטנות, יחס אישי ותרגול רב.

לימודי מקצועות בחירה בבגרויות מעניקים שלל הזדמנויות ופותחים דלתות רבות. בעזר תעודת בגרות תוכלו להשתלב במגוון רב של תעסוקה ולימודים ולהתקדם. תעודת הבגרות היא משמעותית מאוד בחיינו הבוגרים שכן היא נלקחת בחשבון הכולל של כניסה ללימודים גבוהים. לימודי מקצועות בחירה בבגרויות יסייעו לכם לשפר את ממוצע תעודת הבגרות ולהעלות אותו או להשלים בגרויות חסרות. דעו כי התעודה מהווה עבורכם דלת להרבה הזדמנויות ועל כן יש מקום להשקיע בה.

קורס הכנה לבגרות במקצועות הבחירה - הבחירה הנכונה עבורכם

תעודת בגרות מורכבת ממגוון מקצועות חובה ולצדם תמצאו מקצועות בחירה. מקצועות בחירה משתנים ממגמה למגמה ובין בתי ספר כמו כן מקצועות בחירה כשמם כן הם לבחירתכם בלבד. לימודי מקצועות בחירה בבגרויות מהווים חלק מאוד נכבד מתעודת בגרות לצד מקצועות חובה. גם אם גיליתם כמה שנים אחרי סיום לימודים בתיכון שחסר לכם ציון במקצוע בחירה אל תדאגו. בדקו היכן תוכלו להתכונן לבחינה ותיגשו אליה בביטחון רב. הרשו לעצמכם להתקדם לעבר הצלחה.

שירות אישי חינם
השלמת בגרות - מקצועות בחירה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?