מוסדות לימודים

לימודי ערב במשפטים

לימודי ערב לתואר ראשון במשפטים

ודאי יצא לכם לא פעם לראות סרטים וסדרות אמריקאיות הממחישות את עבודתו של עורך דין שנאבק בפשע ובאי צדק. קחו גם אתם הזדמנות לעשות זאת בחיים האמתיים ועם לימודי ערב זה הופך להיות פשוט יותר. עולם המשפטים הוא עולם מותח, מרגש ומפתיע ולכן לימודי משפטים הם לימודים מאוד מבוקשים ופופולריים בארץ ובעולם. מערכת המשפט עסקת בהיבטים רבים וכך גם לימודי משפטים לתואר ראשון. אכן לא כולם פונים ללימודי משפטים בעקבות מערכת שעות הלימודים התובענית ועל כן לימודי ערב במשפטים יאפשרו לכם לשלב עבודה ביחד עם התואר ולא תצטרכו לוותר על חלומכם. לימודי תואר ראשון במשפטים יקנו לכם את כל הכלים הנדרשים להתמודד עם סוגיות רבות המצריכות התערבות מערכת המשפט. תזכו ללמוד חוקים, פסקי דין ותקדימים שלא כולם נגישים לכלל האזרחים. תואר ראשון במשפטים ישלב אתכם בשוק העבודה כבר בסיום התואר, כמובן לאחר שעברתם בהצלחה את המבחן החיצוני של לשכת עורכי דין וצברתם שנת התמחות באחד ממשרדי עורכי דין. מעבר לכך, לימודי ערב יספקו לכם את ההזדמנות להמשיך לעבוד או ללמוד במקביל במקום אחר.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי ערב במשפטים - תואר ראשון 

עורכי דין רבים יעידו כי תואר ראשון במשפטים מאוד תובעני ומורכב ולכן לימודי ערב בלימודי משפטים היא אופציה מצוינת לסיים את התואר בהצלחה גם בשילוב עם עבודה. הלימודים מתמקדים בהתמחויות, ביניהן, משפט מסחרי, משפט פלילי ומשפט נדל"ן. תחומים רבים נלמדים במסגרת התואר, כגון, דיני נזיקין, דיני מקרקעין, דיני חוזים, דיני תאגידים, דיני עונשין והדין הפלילי. למרות שמדובר בלימודי ערב, כל מתכונת הלימודים זהה לחלוטין למתכונת רגילה. תכנית הלימודים מציעה קורסי חובה וקורסי בחירה. תורת המשפט, משפט עברי, משפט בינלאומי, מימון, משק, כלכלה, תרבות, מגדר, בטחון וטרור, יישוב סכסוכים בינלאומיים ועוד, כל אלו נכללים בתכנית הלימודים. במהלך הלימודים כמובן תקבלו תרגולים רבים ותחוו גם את הצד המעשי. לימודי משפטים פותחים לכם דלתות רבות ותוכלו להבין את אופן דרכי הפעולה של ארגונים רבים שלא תמיד ברורים לכלל האזרחים.

תואר ראשון במשפטים בלימודי ערב - למי מתאימים הלימודים?

תואר ראשון במשפטים בלימודי ערב מתאימים לאנשים עובדים שאינם יכולים להרשות לעצמם תואר ראשון במשפטים במסגרת לימודים רגילה. אתם צריכים לדעת להתבטא, לעמוד מול קהל ולאהוב לקרוא. חוקים ופסקי דין רבים ילמדו במסגרת הלימודים ועל כן יש צורך בקריאה מרובה וניתוח הדברים המוצגים. עליכם להיות יצירתיים ובעלי ראש גדול. אל תחששו לגשת ללימודי משפטים מפאת ביישנות או מתוך חוסר בטחון. דעו שהדבר נרכש במהלך הלימודים מתוך הידע הרב שתצברו. לימודי ערב יתאימו אף לאלו שכבר עובדים במסגרת המצריכה לדעת את חוקי מדינת ישראל כגון אנשים במשרות ניהוליות.

ללמוד לימודי ערב לתואר ראשון במשפטים - למה כדאי ללמוד?

תואר ראשון במשפטים הוא תואר מאוד מבוקש ופופולרי. לעיתים שעות עבודה מרובות, גובות מחיר יקר ואינם נותנים לנו הזדמנות ללמוד ולהתמקד בפיתוח כיוון אישי. זכרו שלא כל המוסדות מציעות לימודי משפטים במתכונת ערב ולכן יש לכם הזדמנות מצוינת להשתלב במקצוע. אתם תוכלו לשלב עבודה ולימודים, לסיים את התואר ולהתחיל בקריירה חדשה ומלהיבה. להיות עורכי דין זה לא חלום שאינו בהישג יד.

לימודי משפטים לאנשים עובדים - לימודי ערב - מה עושים עם זה?

לאחר שתסיימו בהצלחה תואר ראשון במשפטים, תצברו שנת התמחות באחד ממשרדי עורכי דין ותסיימו בהצלחה את המבחנים החיצוניים של לשכת עורכי דין, תקבלו רישיון לעסוק בעריכת דין. כל אלו יאפשרו לכם להשתלב במשרדי עורכי דין על פי ההתמחות שתבחרו עבורכם. כמו כן תוכלו להשתלב במשרדים ממשלתיים, משרות ניהוליות המצריכות ידע לגבי מערכת המשפט ולפתוח משרד עורכי דין שלכם. לאלו החפצים, תוכלו להמשיך לתואר שני במשפטים או בתחום דומה. רבים אף הולכים ללמוד משפטים לטובת הידע הרב שהם צוברים במהלך התואר והופכים להיות משפטנים.

תואר ראשון במשפטים בלימודי ערב - משך הלימודים

לימודי משפטים, לימודי ערב לרוב נערכים בין 3-4 שנים. ימי הלימודים משתנים ולרוב מתרכזים בשעות אחר הצהריים וימי שישי בבוקר. זכרו שנתונים אלו משתנים ממוסד למוסד ותוכלו לבדוק זאת מול המוסד אליו אתם פונים.

ללמוד לימודי ערב לתואר ראשון במשפטים - תעודות

בסיום הלימודים, לאחר שעברתם בהצלחה מבחנים חיצוניים של לשכת עורכי דין ותצברו שנת התמחות באחד משמרדי עורכי דין בארץ, תקבלו תעודת LLB ותוכלו לעסוק בעריכת דין. תוכלו להמשיך לתואר שני בתחום או בתחומים דומים.

שירות אישי חינם
לימודי ערב במשפטים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?