מוסדות לימודים
מכללת אתגר
מכללת אתגר
לימודי ניהול לוגיסטי בבאר שבע
מיקום בארץ: באר שבע
JCE לימודי המשך – המכללה האקדמית להנדסה ירושלים
JCE לימודי המשך – המכללה האקדמית להנדסה ירושלים
קורס ניהול ותפעול מערכות לוגיסטיות
מיקום בארץ: ירושלים
רשת מכללות עתיד
רשת מכללות עתיד
ברוך הבא אל העתיד שלך
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה, מעלות, כרמיאל, אום אל פחם, באר שבע, ירכא

לימודי ניהול לוגיסטי ממוחשב

תעודת העשרה בניהול לוגיסטי ממוחשב

ניהול לוגיסטי ממוחשב הינו תחום חדש ומרתק, המשלב פיקוח רציף על המלאי והרכש בחברה יחד עם מעקב אחרי יעדי הארגון. כל זאת נעשה תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתוחכמים, ובפרט תוכנת ERP המיועדת לניהול משאבים בארגון ועיבוד נתונים שונים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס ניהול לוגיסטי ממוחשב - מידע כללי על הלימודים

תחום הניהול הלוגיסטי הממוחשב כולל בחובו אחריות רבה במגוון נושאים, כאשר בכל ארגון יש צורך במיומנויות וכלים מקצועיים אחרים. תחום הפעילות של בוגר לימודי ניהול לוגיסטי ממוחשב בדרך כולל בדרך כלל ניהול עבודה מול ספקים שונים, ניהול רכש, ניהול מלאי ומחסנים, וכן ניהול תפעול הייצור. עם כניסת המחשוב לכל תחום בחיינו, גם תחום הניהול הלוגיסטי הפך לממוחשב ומתקדם, המאפשר להגיע לביצועים טובים ביעילות ובמהירות.

מערכת ERP הינה המערכת העיקרית בה משתמשים לצורך ניהול לוגיסטי ממוחשב, מכיוון שהיא מאפשרת לשלב בין מידע ממחלקות שונות ובין הארגון לספקים. לימודי ניהול לוגיסטי ממוחשב כוללים היכרות עמוקה עם מערכת זו, מכיוון שהיא מביאה להתייעלות גדולה בכלל הארגון, ומאפשרת ניתוח של כלל הפעילות העסקית בזמן קצר ובצורה מדויקת.

לימודי ניהול לוגיסטי ממוחשב אורכים חצי שנה עד שנה, בהתאם לתוכנית הלימודים. ניתן ללמוד ניהול לוגיסטי ממוחשב במגוון מכללות ברחבי הארץ, אולם מומלץ לבדוק את רמת הסגל האקדמי, איכות ההוראה, ומידת ההתנסות המעשית במהלך הלימודים. גורמים נוספים שמומלץ לבדוק הם גובה שכר הלימוד, מיקום גיאוגרפי והנגישות של מוסד הלימודים. תנאי הקבלה אינם גבוהים, אך קורסים מתקדמים ניהול עסקים דורשים ניסיון מעשי בתחום.

לימודי ניהול לוגיסטי ממוחשב - קהל היעד ותנאי הקבלה

תוכנית לימודי ניהול לוגיסטי ממוחשב מיועדים בעיקר למנהלים לוגיסטיים המעוניינים להתקדם בתפקידם, אך גם מי שאינם מנהלים לוגיסטיים אלא מעוניינים להשתלב בתחום יוכלו להשתלב בלימודים ללא קשיים ניכרים. תנאי הקבלה ללימודי ניהול לוגיסטי ממוחשב אינם גבוהים ובדרך כלל יש צורך רק בשתים עשרה שנות לימוד. עם זאת, קורסים מתקדמים יותר, כמו בכל תחום לימודים אחר, הינם בדרך כלל בעלי דרישות קדם מסוימות. אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, אולי תגלו עניין גם בלימודי התואר הראשון בלוגיסטיקה, לימודים בקורס ניהול מחסן, לימודים בקורס שילוח בינלאומי, או לימודים באחד מהקורסים האחרים בתחומי הרכש והלוגיסטיקה

ללמוד ניהול לוגיסטי ממוחשב - תכני הלימוד בקורס

תכני הלימוד של ניהול לוגיסטי ממוחשב הינם עשירים ומגוונים, ומשלבים בין כמה תחומי ידע. לימודי הספקה ומערכי תמיכה, ניהול תפעול וניהול הייצור, תהליכי ניהול רכש ומלאי, ניהול קשרי לקוחות, ניהול מלאי ומחסנים ותנועת חומרים ברמות השונות, תמחור, ערך מלאי, תובלה ושינוע, אינטגרציה עם פונקציות אחרות לרוחב הארגון ועם שותפים עסקיים של הארגון, ניהול מחירונים על פי קריטריונים לצורך הפקת דוחות ערך מלאי, כלים אנליטיים לשיפור תהליכי קבלת החלטות, תמחור ותחשוב הינם רק חלק מתוכנית לימודי ניהול לוגיסטי ממוחשב. חלק נוסף מלימודי ניהול לוגיסטי ממוחשב הינו היכרות מעמיקה עם תוכנת ERP, וכן תרגול מעשי של החומר הנלמד.

קורס ניהול לוגיחסטי ממוחשב ו- ERP - אפשרויות התעסוקה

לאחר סיום לימודי ניהול לוגיסטי ממוחשב, הבוגרים זכאים לתעודת גמר ממוסד הלימודים, בהתאם למסלול ההתמחות. ישנו ביקוש רב בשוק העבודה לבוגרי לימודי ניהול לוגיסטי ממוחשב, וניתן להשתלב במספר רב של מקומות תעסוקה. חברות מזון, תרופות, ביגוד, ציוד משרדי או אלקטרוניקה זקוקות לאנשי מקצוע איכותיים, אך למעשה כמעט כל עסק בימינו דורש בוגרי לימודי ניהול לוגיסטי ממוחשב לשם ביצוע העבודה.

שירות אישי חינם
לימודי ניהול לוגיסטי ממוחשב
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?