לימודי תעודה – מגוון קורסי המשך והשתלמויות

לימודי תעודה הינם דרך מהירה ויעילה במיוחד על לרכוש מקצוע או השכלה, וכיום הינם מוצעים במגוון רחב של מסלולי לימוד. כל אדם יכול להשתלב בלימודי תעודת הוראה, לימודי עיסוי תאילנדי, לימודי שוק ההון, או לימודי עיצוב ובניית אתרים, בקשת רחבה של מוסדות לימוד ובמסגרת לימודי ערב המאפשרים גם לאנשים עובדים להתפתח מבחינה אישית ולהתקדם מבחינה מקצועית.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תעודה - לימודים איכותיים בזמן קצר
לימודי השתלמות או לימודי חוץ כוללים את כל המסלולים אשר אינם לימודים אקדמיים, ואינם מזכים בתעודת תואר אקדמי. כיום ישנם תחומים רבים אשר אינם מוצעים כלל באקדמיה, ואילו מסלולים אחרים ללימודי תעודה מקבילים לתואר אקדמי. חשוב לציין כי כיום ישנם תחומי תעסוקה רבים, דוגמת תעשיית המחשבים, תחום הרפואה המשלימה או לימודי הנהלת חשבונות, אשר ניתן להשתלב בהם לאחר לימודי תעודה בלבד, ללא צורך להתחייב ללימודי תואר אקדמי קשים ומפרכים. עם זאת, מומלץ לבדוק האם ניתן לאחר סיום הלימודים להמשיך ולהתפתח מבחינה אקדמית בתחום, ולהשלים תואר ראשון במסלול מקוצר.

לימודי המשך - מבחר נושאים רחב
לימודי חוץ מוצעים בקשת רחבה של נושאים, במטרות שונות, ובאורך משתנה של קורבי העשרה. לימודי תעודה והכשרה נועדו לשם הקניית תעודת גמר מעשית המאפשרת לרכוש מקצוע, דוגמת לימודי הנהלת חשבונות, תיירות ומלונאות או לימודי פרסום ושיווק. מסלולי לימוד נוספים מעניקים השכלה כללית נרחבת במגוון נושאים, החל מלימודי אמנויות לחימה ועד הכשרה לבדיקת פוליגרף. לימודי העשרה ופנאי מהווים פעילות תרבותית מהנה, אשר מאפשרת להתפתח מבחינה אישית ותעסוקתית גם יחד.

לימודי חוץ - קהל היעד
קהל היעד של לימודי תעודה והעשרה הינו מגוון במיוחד, עקב המבחר הגדול של קורסים ולימודי המשך המוצע כיום. לימודי הכשרה מאפשרים לאנשי מקצוע דוגמת מנהלים או מעצבים גראפיים לרכוש כלים מקצועיים מתקדמים. חלק מן הקורסים מוכר לצורך גמול השתלמות, ועל כן עובדי מדינה משתתפים בלימודי העשרה שונים על מנת לשפר את תנאי ההעסקה שלהם. פלח אוכלוסיה נוסף אשר משתתף בלימודי חוץ וקורסים לתרבות הפנאי הינו אנשים המעוניינים להעשיר את עולמם במגוון תחומים. מאחר וקורסים רבים אינם מציבים תנאי קבלה כלשהם, כל אדם יכול למצוא קורס העשרה בנושא אשר קרוב לליבו.

 

לימודי העשרה - תנאי קבלה
תנאי קבלה ללימודי המשך משתנים במידה רבה, בהתאם לתוכנית הלימודים ועל פי סוג התעודה הניתנת לסטודנטים. לימודי הכשרה דורשים בדרך כלל ידע קודם בתחום הרלוונטי, וחלקם אף דורשים ניסיון מעשי בתחום. עם זאת, ישנם קורסים רבים המיועדים לשמיעה חופשית, ואינם מציבים תנאי קבלה כלשהם. מומלץ לבדוק טרם ההרשמה את תנאי הקבלה, אשר לעתים כוללים גם מעבר ראיון קבלה, השכלה תיכונית, ללא עבר פלילי, גיל מינימאלי מסוים, תיק עבודות ועוד.

לימודי השתלמויות - אפשרויות תעסוקה
לימודי תעודה פותחים קשת מגוונת של הזדמנויות תעסוקה, בהתאם למסלול הלימודים כמובן. ניתן לבחור בקורס כללי, דוגמת לימודי מבוא לשוק ההון, לימודי שפות או יחסי ציבור ודוברות, אשר מקנים כלים מקצועיים בסיסיים ומרחיבים את מקומות העבודה בהם ניתן להשתלב. אפשרות נוספת היא לימודי תעודה בתחום ממוקד, אשר מתאימים יותר למי שמעוניין לרכוש מיומנויות ספציפיות לתחום התעסוקה הנוכחי שלו. קורסים דוגמת מזכירות רפואית, הדרכת טיולים או לימודי הילינג מסייעים לפתח את היכולות המקצועיות, ולהשתלב במשרות מפתח במסגרת מקום העבודה.

שירות אישי חינם
לימודי תעודה – מגוון קורסי המשך והשתלמויות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?