מוסדות לימודים

לימודי עיסוי וטיפול במגע

קורסים בעיסוי וטיפול במגע

אין כמו מסאג' שיכול להרגיע, לשחרר לחצים ומתח ולהקנות תחושת של שלווה ורגע. לימודי עיסו וטיפול במגע מקנים את כל הכלים לעסוק בעיסוי וטיפול במגע. במהלך לימודי עיסוי וטיפול במגע תקבלו את כל המיומנויות והטכניקות לבצע עיסויים. מגוון העיסויים וטיפולים במגע רחב ועשיר. לימודי עיסוי רפואי, לימודי עיסוי באבנים חמות, לימודי עיסוי שוודי, לימודי טווינה הם רק חלק מהרשימה של מגוון לימודי עיסויים. לימודי עיסוי הפכו להיות מבוקשים מאוד מאחר והם מכשירים למקצוע מבוקש ומשלבים בין לימודים עיוניים ללימודים מעשיים. לימודי טיפול במגע כמו לימודי רייקי, לימודי שיאצו, לימודי אירוודה, גם הם מאוד מוטמעים בשוק העבודה ומציעים מגוון טכניקות לטיפול מרגיע ומחזק.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
לימודי עיסוי וטיפול במגע - מגוון קורסים מרתקים

לימודי רפלקסולוגיה

לימודי עיסוי מקצועי
לימודי עיסוי רפואי
לימודי עיסוי באבנים חמות
לימודי עיסוי רקמות עמוק
לימודי עיסוי הוליסטי
לימודי עיסוי תאילנדי
לימודי עיסוי שוודי
לימודי רייקי
לימודי שיאצו
לימודי טווינה
לימודי אירוודה
לימודי כירופרקטיקה

קורסים בתחומי העיסוי והטיפול במגע - מידע כללי

בישראל לימודי רפואה משלימה נמצאים מאוד עמוק בתודעה של אנשים. יותר ויותר אנשים פונים לטיפולים אלטרנטיביים על מנת לטפל במגוון תסמינים ומחלות. גם חרדות, מתח, לחץ ועוד מטופלים ברפואה משלימה מתוך אמונה כי רוב התסמינים הפיסיים נובעים מתוך לחצים נפשיים. לימודי עיסוי וטיפול במגע מאפשרים לקבל השכלה בתחום הרפואה המשלימה ולעסוק בהמשך כמטפלים במגע ומעסים. התחום כל הזמן מתעדכן ומתפתח וטכניקות חדשות נכנסות לשימוש. אם פעם היה רק עיסוי שוודי הרי שהיום קיימות שיטות וטכניקות מגוונות ועשירות כגון לימודי עיסוי באבנים חמות, לימודי עיסוי רקמות עמוק, לימודי טווינה, לימודי שיאצו.

לימודי עיסוי וטיפול במגע - לימודים שעושים נעים

לימודי עיסוי וטיפול במגע פותחים דלתות רבות לעולם התעסוקה. בסיום הלימודים תוכלו להשתלב במכוני ספא, חדרי כושר, בתי מלון, קליניקות פרטיות או בתור פרילאנסרים. כמו כן תוכלו ללמוד לימודי עיסוי וטיפול במגע כתחביב ולצבור ידע והרחבת אופקים. הלימודים עוסקים רבות בפן המעשי ועל כן תוכלו לצבור נסיון. לרוב כמובן גם אחרי סיום הלימודים חשוב שתמשיכו ללמוד, להתאמן על מנת להפוך להיות מטפלים מהטובים בתחום. יש באפשרותכם לנסוע לחו"ל ולעבור שם פרקטיקה או כמובן להשתלב במקום עבודה. לימודי עיסוי וטיפול במגע מתאימים לכולם. תוכלו למעשה לעשות הסבה מקצועית, לעסוק בתחום במקביל לקריירה קיימת או שאם אתם כבר מטפלים במגע או מעסים תוכלו להתפתח ולרכוש ידע נוסף במסלולי עיסוי נוספים. כך תצליחו להגדיל את פלח הלקוחות שלכם וכמובן להרחיב את העסק.

שירות אישי חינם
לימודי עיסוי וטיפול במגע
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?