מוסדות לימודים

לימודי אבטחת אישים ומשלחות

תעודת העשרה באבטחת אישים ומשלחות

עם התפתחות אמצעי התחבורה והתקשורת, ניתן כיום לטייל ולעבור בין מדינות בקלות רבה מתמיד. עובדה זו מהווה יתרון לאלה הרוצים לבקר במקומות אחרים, אך מקשה על האבטחה של אישים ומשלחות הנמצאים בסיכון מתמיד. לימודי אבטחת אישים ומשלחות מקנים את הידע הדרוש על מנת לאבטח ולהגן בצורה המיטבית, ומאפשרים להשתלב במקצוע מאתגר ומתגמל.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס אבטחת אישים ומשלחות - מידע כללי

בעידן בו פוליטיקאים, סלבריטאים, זמרים, אנשי רוח, מדענים ואנשי מפתח בכל חברה נמצאים באיום מתמיד, חשיבותה של אבטחה נכונה ויעילה גבוהה מאי פעם. בעולם בו יש טרור עולמי, ונוסף על כך סכנות ואיומים כמו חיסול חשבונות, חטיפה, סחיטה או שוד, בוגרי לימודי קורס אבטחת אישים ומשלחות איכותיים ומקצועיים יכולים להשתלב במגוון רחב של מקומות עבודה, ולעסוק בתחום עבודה הכרוך באתגר יום יומי וסיכון חיים, אך מבטיח תנאי עבודה טובים ושכר גבוה במיוחד.

לימודי אבטחת אישים ומשלחות - תנאי הקבלה

על מנת להתקבל ללימודי אבטחת אישים ומשלחות אין צורך ברקע מקצועי או מעשי כלשהו, אך יש להיות בעל 12 שנות לימוד, לאחר שירות צבאי מלא או שירות מקביל במשטרה, כושר גופני גבוה, ללא עבר פלילי, בעל בריאות תקינה, וכן לעבור ראיון אישי וועדת קבלה.

ללמוד אבטחת אישים ומשלחות - משך הלימודים ומתכונתם

לימודי אבטחת אישים ומשלחות אורכים בין חודש לחצי שנה, בהתאם לדרישות המפגשים, כאשר לעתים הלימודים נערכים בתנאי פנימייה הכוללים מגורים במוסד הלימודים. בחלק ממוסדות הלימוד בתחום ניתן ללמוד את הקורס במתכונת של לימודי ערב

קורס הכשרת מאבטחי אישים ושומרי ראש - מה כדאי לברר לפני ההרשמה?

כיום לימודי אבטחת אישים ומשלחות מוצעים במגוון רחב של מכללות ברחבי הארץ, וטרם ההרשמה מומלץ לבדוק את רמת הסגל האקדמי ואת איכות המרצים, המצב הפיזי של חדרי הלימוד, מידת התרגול במהלך הלימודים, וכן את היחס לסטודנטים. פרמטרים נוספים לבדיקה הם מיקום גיאוגרפי ונגישות, וכמובן גובה שכר הלימוד ומלגות שונות המוצעות לסטודנטים. מכללות רבות מאפשרות להשתמש בכספי הפיקדון הצבאי לשם תשלום ללימודי אבטחת אישים ומשלחות, אך יש לבדוק זאת מול כל מכללה בנפרד.

לימודי הכשרת מאבטחי אישים ומשלחות - נושאי הלימוד

תוכנית לימודי תעודת העשרה באבטחת אישים ומשלחות עשירה ומרתקת, ומקיפה קשת רחבה של נושאים ותחומי עניין. קורסים בנושא ירי מבצעי במצבים שונים, לחימה משולבת, עקרונות האבטחה, נהלי אבטחה של משטרת ישראל, ציוד טכני, עקרונות אבטחה בתנועה, מיפוי סיכונים, לחימה מבצעית, עבודה בצוות מאבטחים, נהיגה מבצעית, תכנון מערך אבטחה, אבטחה לילית, אבטחת אירוע, תרגילים דו צדדיים, עקרונות זיהוי חשודים, מעגלי אבטחה, אבטחה במתקנים, סריקת מבנה, מילוט וחילוץ, חבלה, סריקת רכב, קרב מגע, וכן עקרונות יסוד באבטחת אישים. בנוסף ללימודים התיאורטיים, קורס אבטחת אישים ומשלחות כולל גם חלק מעשי המשלב בין תרגילי שטח, תרגילי קרב מגע, אימוני ירי, נהיגה, ותרגול של תרחישים שונים.

ללמוד לאבטח אישים ומשלחות - אפשרויות התעסוקה

לאחר סיום לימודי אבטחת אישים ומשלחות הבוגרים זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו למדו, ויכולים להשתלב במגוון רחב של עבודות ומקומות תעסוקה. מאבטחי אישים יכולים להשתלב במשרדי ממשלה, חברות תעופה, אבטחת בעלי הון, שירות ציבורי, ועוד. היחידה לאבטחת אישים נחשבת לאחת המובחרות בעולם, ורק בוגרי לימודי אבטחת אישים ומשלחות איכותיים ומקצועיים במיוחד יכולים להשתלב בה. אפשרויות עבודה נוספות הפתוחות בפני בוגרי לימודי אבטחת אישים ומשלחות הן עבודה כחוקרים פרטיים, קציני בטחון, ניהול מערכות אבטחה, וקורסים נוספים בתחומי הבטחון והאבטחה.

שירות אישי חינם
לימודי אבטחת אישים ומשלחות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?