מוסדות לימודים
לימודי חוץ במכללה האקדמית בוינגייט
לימודי חוץ במכללה האקדמית בוינגייט
הסמכת מדריכים ומאמנים בספורט
מיקום בארץ: נתניה
הג'ימנסיה
הג'ימנסיה
בית הספר להסמכת מדריכי כושר ותנועה
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה, שלוחת מכללת ספיר
המכללה האקדמאית ספיר
המכללה האקדמאית ספיר
המרכז ללימודי חוץ
מיקום בארץ: שדרות
המכללה האקדמית אוהלו בקצרין
המכללה האקדמית אוהלו בקצרין
לימודי המשך והשתלמויות
מיקום בארץ: קצרין

לימודי מדריכי כושר גופני ובריאות

תעודת העשרה במדריכי כושר גופני ובריאות

אנשים רבים מתאמנים בחדר כושר, אולם על מנת להגיע לתוצאות יעילות ושמירה על בטיחות יש להיעזר במדריך חדר כושר מקצועי ומיומן. לימודי הדרכת חדר כושר מקנים את הידע הדרוש על מנת לבנות תוכנית אישית, לתת ייעוץ תזונתי, ואף להעביר שיעורים פרטיים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס מדריכי כושר חדר כושר ובריאות - מידע כללי

אימון בחדר כושר הוא עניין רציני, ועל מנת לעבוד בצורה נכונה ויעילה וללא פציעות יש צורך בידע ומקצועיות. לימודי מדריכי כושר גופני ובריאות מקנים לסטודנטים ידע והבנה של עקרונות האימון בחדר כושר, תוך הכרת מגוון המכשירים הקיימים בחדר הכושר והשימוש הנכון בכל אחד מהם. בנוסף, לימודי מדריכי חדר כושר מקנים את המיומנות הדרושה לשם התאמת תוכנית אימון אישית, תוך היכרות מעמיקה עם שפע שיטות האימון הקיימות והתאמתן לכל מתאמן בהתאם לגיל, מגדר, רמת כושר גופני מבוקשת, מצב בריאותי ועוד.

לימודי הדרכת כושר ובריאות - קהל היעד ותנאי הקבלה

לימודי מדריכי כושר גופני ובריאות מיועדים לכל אדם בעל בריאות תקינה ומעל גיל 18, כאשר ניסיון בהדרכה ובחדר כושר מהווים תנאי קבלה נוסף בחלק ממקומות הלימוד. עקב המודעות הגוברת לחשיבות של קיום פעילות גופנית סדירה הביקוש לבוגרי לימודי מדריכי חדר כושר איכותיים ומקצועיים עלה בשנים האחרונות, אולם מדריכי כושר גופני ובריאות אינם מיועדים רק למי שרק להתפרנס מתחום זה. כל אדם המעוניין לשמור על בריאותו, להכיר בצורה מקצועית ומסודרת את המתקנים השונים בחדר הכושר ולרכוש כלים ומיומנויות חשובים בתחום האימון האישי יפיק תועלת רבה מלימודי מדריכי חדר כושר.

ללמוד להיות מדריך חדר כושר - מה לבדוק לפני ההרשמה?

ישנן מכללות רבות המציעות לימודי מדריכי כושר גופני ובריאות, ומומלץ לבדוק בקפידה את רמת המקצועיות של סגל המרצים ומידת הניסיון האישי שלהם בתחום אימון בחדר כושר והדרכה. גורמים נוספים שכדאי לבדוק הם מצב חדר הכושר והציוד בו, תוכנית הלימודים ומידת התרגול המוצעת לסטודנטים, וכן מיקום גיאוגרפי ונגישות. שכר הלימוד משתנה במידה רבה בין המכללות השונות המציעות לימודי מדריכי כושר גופני ובריאות וחלק מהן מציעות מלגות או אפשרות לשלם על חשבון הפיקדון הצבאי, אולם יש לבדוק זאת טרם ההרשמה ועם כל מכללה בנפרד.

קורס הכשרת מדריכי חדר כושר ובריאות - תכנית הלימודים

תוכנית לימודי מדריכי חדר כושר עשירה ומגוונת, אורכת בין מספר חודשים לשנה, ומשלבת בין ידע במדעי החיים וטכניקות הדרכה שונות. קורסים בנושא עקרונות התנועה והשימוש במכשור, עקרונות האימון והכושר הגופני בעבודה עם ובלי משקולות, עקרונות ודגשים בפיתוח הגוף, פיזיולוגיה של מאמץ, הגדרות ויישום של תורת התנועה, אנטומיה, תולדת האימון ופיתוח כושר גופני, שיטות אימון להשגת מטרות שונות לדרגות יכולת שונות, פגיעות ופציעות ספורט, הערכה ומבחני יכולת גופנית, תזונת ספורט ובקרת משקל, גורמי סיכון ובטיחות באימונים ועבודה עם אוכלוסיות שונות הם רק חלק מהקורסים בלימודי מדריכי כושר גופני ובריאות.

לימודי הכשרת מדריכי כושר ובריאות - אפשרויות התעסוקה והמשך ההתפתחות המקצועית

עם סיום לימודי מדריכי כושר גופני ובריאות הבוגרים זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה למדו, ולתעודת התמחות בהתאם למסלול. ישנו ביקוש רב למדריכי חדר כושר מקצועיים ואיכותיים, וניתן להשתלב במכוני כושר פרטיים, קופות חולים, או פתיחת עסק פרטי ועבודה כמדריך חדר כושר אישי. רבים מהבוגרים בוחרים להמשיך ולהתפתח בתחום ולפנות ללימודים נוספים, דוגמת לימודי אירובי ועיצוב הגוף, לימודי הוראת חינוך גופני, לימודי תואר ראשון במחול, לימודי תואר ראשון במדעי התזונה ולימודים רלוונטיים אחרים. 

שירות אישי חינם
לימודי מדריכי כושר גופני ובריאות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?