מוסדות לימודים
תפנית
תפנית
ביה"ס למנהלים ופיננסים של האוניברסיטה הפתוחה
מיקום בארץ: מרכז
המכללה האקדמאית ספיר
המכללה האקדמאית ספיר
המרכז ללימודי חוץ
מיקום בארץ: שדרות
מכללת רמת-גן – לימודי תעודה והעשרה
מכללת רמת-גן – לימודי תעודה והעשרה
המרכז למקצועות המחשב למגזר העסקי
מיקום בארץ: רמת גן
מכללת גישות
מכללת גישות
המכללה להנחיה, ניהול ולהתנהגות עסקית
מיקום בארץ: מודיעין, רמת אפעל, חיפה ורחובות
מכללת אתגר
מכללת אתגר
לימודי ניהול ועסקים בבאר שבע
מיקום בארץ: באר שבע
HIT המכון הטכנולוגי חולון
HIT המכון הטכנולוגי חולון
לימודי מדע, הנדסה, ניהול ועיצוב
מיקום בארץ: חולון
המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת
לימודי תעודה ולימוד חוץ
מיקום בארץ: עמק הירדן
המכללה האקדמית גליל מערבי
המכללה האקדמית גליל מערבי
היחידה לקורסים והשתלמויות
מיקום בארץ: עכו
מכללת רמת-גן – לימודי תעודה והעשרה
מכללת רמת-גן – לימודי תעודה והעשרה
המרכז למקצועות הניהול
מיקום בארץ: רמת גן
מפנה
מפנה
הקריה להשכלה והדרכה
מיקום בארץ: חוצות המפרץ - בקרבת חיפה והקריות, עכו ונהריה

לימודי ניהול ועסקים

תעודת העשרה בניהול ועסקים

בעולם העסקים המורכב והמתוחכם של ימינו, כל מנהל המעוניין להתמודד עם שפע האתגרים העומדים בפניו זקוק להכשרה מקצועית, ולימודי ניהול ועסקים מקנים כלים רבים וחשובים. לימודי תעודת העשרה בתחום ניהול ועסקים מספקים ידע תיאורטי ומעשי, המסייע לכל מנהל לשפר את עבודתו. תחום הניהול והעסקים עובר שינויים רבים בשנים האחרונות, והידע המסורתי כבר אינו מספיק לשם פעולה בעולם משתנה ודינאמי. לימודי תעודת העשרה בתחום מספקים את הידע הדרוש לשם ניהול מוצלח בעולם המודרני, בעל דרישות מורכבות ולעתים אף סותרות. בנוסף, לימודי ניהול והעסקים שמים דגש על המציאות הכלכלית הייחודית בישראל, ומסייעים למנהלים לפעול ביעילות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי ניהול ועסקים - מגוון קורסים מרתקים בתחום

לימודי אימון Coaching
לימודי הנחיית קבוצות
לימודי פרסום ושיווק
לימודי ניהול ועסקים
לימודי גישור
לימודי הסבה לאקדמים במגווI מסלולים
לימודי ניהול והפקת אירועים
לימודי ביטוח
לימודי ייעוץ מס
לימודי שמאות
לימודי שמאות רכב
לימודי שמאות מקרקעין
לימודי חוקרים פרטיים
לימודי ניהול לוגיסטי ממוחשב
לימודי פיתוח מנהלים

קורס ניהול ועסקים - מידע כללי

אם עד כה לימודי ניהול ועסקים היו אפשריים רק במסגרת אקדמאית לתואר ראשון, כיום ניתן ללמוד את התחום גם במסגרת של תעודת העשרה, בקורסים קצרים וממוקדים. ישנן התמחויות רבות בתחום, וביניהן לימודי שיווק ופרסום, יחסי ציבור, לימודי שוק ההון, לימודי ייעוץ מס ועוד, ומומלץ לבחור את מסלול הלימודים תוך התייחסות למצב השוק ולביקושים העדכניים.

כאמור, כיום ישנן מסגרות רבות ללימודי ניהול ועסקים, כאשר אורך הקורס נע בין מפגשים ספורים לתוכנית מקיפה ומעמיקה שאורכת שנתיים. בכל מקרה, יש לבדוק את רמת סגל ההוראה ואיכות המרצים, וכן את המיקום הגיאוגרפי של המכללה והנגישות אליה. פרמטרים נוספים שכדאי להביא בחשבון הם היחס לתלמידים, המצב הפיזי בכיתות, וכמובן שכר הלימוד והמלגות המוצעות לסטודנטים.

לימודי ניהול ועסקים - למי מיועדים הלימודים?

לימודי תעודת העשרה בניהול ועסקים מיועדים לבעלי עסקים קטנים ובינוניים המעוניינים לשפר את יכולותיהם ולהתקדם מבחינה אישית ומקצועית. עם זאת, גם אלה המעוניינים להתחיל את דרכם בתחום יכולים להשתלב בלימודי ניהול ועסקים, אם כי חלק מהקורסים דורשים ידע מקדים. בנוסף לכך, גם יזמים המעוניינים להעשיר את ידיעותיהם בתחום הניהול והעסקים, או עובדים בארגונים שונים המעוניינים להתקדם לעמדות מפתח בארגון, יפיקו תועלת רבה מלימודי תעודת העשרה בניהול ועסקים.

ללמוד ניהול ועסקים - נושאי הלימוד

מבחר תוכניות לימודי תעודת העשרה בניהול ועסקים הוא גדול, וכל תוכנית סוקרת נושאים אחרים בהתאם לזמן ולהתמחות הספציפית לה. עם זאת, רוב לימודי ניהול ועסקים כוללים היכרות עם מושגי יסוד בשיווק, הקניית אסטרטגיה ניהולית ואסטרטגיה שיווקית, כלים לניהול ארגוני יעיל, ניהול עובדים, סקירה של דיני עסקים רלוונטיים, וכן היכרות עם עולם הניהול הפיננסי.

בין הנושאים בלימודי ניהול ועסקים ניתן למצוא קורסים בתחום פוליטיקה ארגונית, תפיסת תפקיד, ניהול ישיבות, חשבונאות, תכנון אסטרטגיה שיווקית, תרבות ארגונית, הנעת עובדים, תמחור וניתוח דוחות פיננסיים, אתיקה בניהול, מידענות עסקית, התנהגות צרכנים, תחקור והפקת לקחים, סקרי שוק ומחקר שיווקי, למידה ארגונית, ניהול זמן, ניהול סיכונים, מדיניות מוצרים, מבנה משרד הפרסום, ועוד.

קורס ניהול עסקים - מה עושים עת סיום הלימודים?

עם סיום לימודי ניהול ועסקים הבוגרים זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה למדו, בהתאם למסלול ההתמחות. בוגרי לימודי תעודת העשרה בניהול ופרסום נחוצים בכל תחומי המשק, וניתן להשתלב בעסקים פרטיים, ארגונים ללא כוונות רווח, או במשרדי ממשלה ומועצות מקומיות. עם זאת, יש לזכור כי עולם הניהול והעסקים הינו רחב ידיים, ולמי שרוצה להתקדם למשרות בכירות מומלץ להמשיך את לימודי התחום לתואר ראשון במנהל עסקים, לימודי חשבונאות, כלכלה, או לימודי תעודת העשרה ספציפיים לתחום מסוים.

שירות אישי חינם
לימודי ניהול ועסקים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?