מוסדות לימודים

תואר שני במדעים מדוייקים

לימודי תואר שני במדעים מדוייקים

לימודי מדעים מדויקים בעידן של היום מאוד מבוקשים ועוסקים רבות במחקר ופיתוח. בזכות מדעים מדויקים אנו מצליחים לפתח תרופות, לתכנת תכנות ולהסביר תופעות המתרחשות ברמה עולמית. לימודי תואר שני במדעים מדויקים מהווים המשך טבעי של לימודי תואר ראשון במדעים מדויקים. הם מוסיפים ידע נוסף, מכשירים את הסטודנטים לפיתוח ומחקר ומסייעים בהתקדמות במסלול התעסוקתי הנבחר. תואר שני במדעים מדויקים לרוב עוסק במדעי המחשב, כימיה, פיסיקה, ביולוגיה, מתמטיקה ועוד. המקצועות הנ"ל מספקים את כל הכלים לעבודת מחקר במעבדה ופיתוח מדעי. לימודי תואר שני במדעים מדויקים מתאימים לאלו שסיימו בהצלחה לימודי תואר ראשון בתחום זה ומעוניינים להמשיך ללמוד ולצבור השכלה נוספת בתחום.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

תואר שני במדעים מדויקים - מגוון תארים מרתקים

תואר שני במדעי המחשב
תואר שני בביולוגיה ומדעי החיים
תואר שני בפיזיקה
תואר שני בכימיה
תואר שני במתמטיקה

לימודי תואר שני במדעים מדויקים - מידע כללי

לימודי תואר שני במדעים מדויקים מציעים מגוון רב של מסלולי המשך לתואר ראשון. בתור אקדמאיים חשוב שתמשיכו ללמוד גם בסיום הלימודים, תשתתפו במחקרים, כנסים והשתלמויות. לימודי תואר שני במדעים מדויקים בתוך זמן קצר יתנו לכם יתרון. תזכו להתקדם במקום העבודה, לפנות למסלול ידע חדש ולקבל על עצמכם ניהול ופיתוח פרוייקט חדש. ניתן לשלב לימודים אלו עם עבודה ולכן לא תצטרכו לוותר. הניסיון המעשי שתצברו במהלך מקום העבודה יהווה עבורכם יתרון בלימודים. לימודי תואר שני יחשפו אתכם לטרמינולוגיה נוספת, לתיאוריות ונוסחאות חדשות שכן התחום מתעדכן כל הזמן בהתאם לשינויים בעולם. 

ללמוד מדעים מדויקים לתואר שני - תנאי הקבלה

תנאי הקבלה לתואר שני במדעים מדויקים משתנים ממוסד למוסד. ככלל תצטרכו להציג ממוצע ציוני תואר ראשון כמו כן לעיתים תתבקשו להציג ציון ממבחן GMAT. המבחן דומה לבחינה פסיכומטרית ועל כן בודק את רמת האנגלית והמתמטיקה.

לימודי מדעים מדויקים לתואר שני M.Sc - לימודים עם עתיד!

לימודי תואר שני במדעים מדויקים מרתקים ומלהיבים. תזכו להשתלב בתחום זה בארץ ובעולם. לרוב לימודי תואר שני במדעים מדויקים נמשכים כשנתיים ומשלבים לימודים מעשיים במעבדה או התמחות במכון מחקרי. הלימודים המעשיים נועדו לשם הענקת כל הכלים להשתלבות והסתגלות לשוק העבודה. כמו כן קיימת דרישה לרמת אנגלית גבוהה שכן הלימודים מתמקדים רבות בטרמינולוגיה מתחום המדעים בשפה האנגלית אך בתור בעלי תואר ראשון במדעים מדויקים תדעו להסתגל לרמה הנדרשת. בואו לחוות לימודים שיקדמו אתכם להצלחה.

שירות אישי חינם
תואר שני במדעים מדוייקים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?