מוסדות לימודים

לימודי Word וורד

תעודת העשרה בלימודי וורד WORD

וורד Word הינה אחת מהתוכנות הנפוצות ביותר בעולם, ורוב האנשים משתמשים בה במהלך עבודתם. כל כתבה לעיתון, עריכה של ספר, מכתב משרדי או מסמך חייב להיות ממוחשב ומסודר, ותוכנת וורד Word הינה אחת התוכנות היעילות והנוחות ביותר לשימושים אלה. אך תוכנת וורד Word מאפשרת לא רק יצירת מסמכים ועיבוד תמלילים, אלא יש לה תכונות רבות נוספות, הנסקרות במהלך לימודי התוכנה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס WORD וורד - מידע כללי

בעידן שבו יש מחשב כמעט בכל בית, ולבטח בכל משרד או עסק, תוכנת וורד Word היא אחת הנפוצות ביותר, וכל אדם נדרש לשימוש בתוכנה במסגרת עבודתו. לימודי וורד Word מאפשרים להכיר את הפונקציות הרבות של התוכנה, ובהן יצירה של מסמכים אישיים ועסקיים במגוון סגנונות, עיבוד תמלילים, בניית טבלאות מורכבות, הוספת תוספות שונות דוגמת סימנים ותמונות למסמך, ועוד.

לימודי וורד Word משתנים באורכם וברמתם, וניתן לבחור בין לימודי התחום בפגישה אחת, לבין קורס הנפרש על פני כמה חודשים. ניתן ללמוד וורד Word במגוון מכללות ברחבי הארץ, אך מומלץ לבדוק את רמת הסגל האקדמי, איכות ההוראה, ומידת ההתנסות המעשית במהלך הלימודים. כדאי לשאול האם למדריך יש תעודת הסמכה ממיקרוסופט לכל הגרסאות של וורד Word, ובכך לוודא את רמתו המקצועית. גורמים נוספים שמומלץ לבדוק הם גובה שכר הלימוד, מיקום גיאוגרפי והנגישות של מוסד הלימודים. תנאי הקבלה אינם גבוהים, אך כמובן שישנו יתרון לבעלי ידע מוקדם במחשבים ובתכנות.

לימודי וורד WORD - תכנית הלימודים בקורס

תוכנית לימודי וורד Word כוללת היכרות מעמיקה עם התוכנה, מבנה מסך, עריכת טקסטים, יצירת מסמכים חדשים, החלפת שפה, טבלאות, הפעלת התוכנה, גופנים, מחיקה, צלליות, ניווט במסמך, שורת המצב, פתיחת מסמכים קיימים, גבולות, אפשרויות בחירת הטקסט, סגירת מסמכים ושמירה, עריכת טקסטים, בדיקת איות, חלון המשימות, בחירת מילים ופסקאות, ועוד.

כמובן שניתן ללמוד על תוכנת וורד Word בצורה מעמיקה יותר, ולהכיר תכונות נוספות אשר בדרך כלל אינן נמצאות בשימוש. בין תכונות אלה ניתן למצוא הוספת תרשימים, תבניות, מעטפות ותוויות, סגנונות מתקדמים, לוח ההדבקה, מיזוג דואר, שדות, הגנות והרשאות במסמך, טפסים, ועוד. בניגוד ללימודי וורד Word בסיסיים, לימודים מתקדמים אלה דורשים ידע מוקדם והכרה של התוכנה מבעוד מועד. בכל מקרה, לימודי וורד Word כוללים בדרך כלל התנסות מעשית, המאפשרת לסטודנטים לרכוש ניסיון תוך כדי הלימודים. אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, ייתכן כי תמצאו עניין גם בלימודי הכרת המחשב ורשת האינטרנט.

ללמוד WORD וורד - סיכום

מאחר ותוכנת וורד Word נמצאת בשימוש כה נפוץ, לימודי התוכנה יסייעו במציאת מגוון רחב של עבודות, ויתרמו לקידום מקצועי במקום העבודה הנוכחי. כיום כל אדם משתמש בתוכנת וורד Word לצורך עבודתו, בין אם זה פקיד זוטר שכותב מכתב לבקשת המנהלת, ובין אם מדובר באשת תקשורת שמסכמת את התרשמויותיה מהשטח לצורך הכנת כתבה לעיתון. יש לזכור שעולם המחשבים מתפתח במהירות רבה, ולכן כדאי להמשיך בלימודי הגרסאות החדשות של תוכנת וורד Word, ומומלץ להיות בקיא גם בתוכנות אחרות, כגון תוכנת EXCEL, בכדי לאפשר מגוון רחב של אפשרויות עבודה. היכרות עם תוכנת ה WORD הינה דרישת סף לקבלה לחלק מהקורסים להכשרת מנהלי לשכה, מזכירות רפואיות, מזכירות משפטיות ועוד. 

שירות אישי חינם
לימודי Word וורד
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?