מוסדות לימודים

קורס טכנאי מחשבים ניידים

לימודי תיקון מחשבי ניידים

המחשב הנייד, הידוע גם כלאפטופ (Laptop) או מחשב נישא, הפך בשנים האחרונות לנפוץ במיוחד וב-2008 אף חצו מכירות המחשבים הניידים את רף המכירות של המחשבים הנייחים. הסמארטפונים והטאבלטים אינם מצליחים אף הם לדחוק את המחשב הנייד מהעמדה בה הוא נמצא, שכן על אף נוחות השימוש בהם, והיותם קלים לנשיאה במיוחד, אין הם מספקים את כל הפונקציות אותן מספק המחשב הנייד, שאינו נופל כמעט במאום מהמחשב השולחני. כיוון שמכירות המחשבים הניידים נמצאים בעליה מתמדת, קיים ביקוש רב לטכנאים מקצועיים ואיכותיים אשר ידעו לטפל ולתקן את התקלות האופייניות למחשבים אלו, שכן עבודת טכנאי המחשבים הניידים נבדלת מזו של טכנאי המחשבים האישיים או טכנאי הסמארטפונים. כדי לענות על הביקוש הגובר לטכנאים איכותיים, מציעים מספר מוסדות לימוד מובילים קורסים להכשרת טכנאי מחשבים ניידים, אשר ידעו כיצד לטפל בכל מחשב ו(כמעט) כל תקלה. אז אם גם אתם מתעניינים בקורסים להכשרת טכנאים – קורס טכנאי המחשבים הניידים יכול להיות הפתרון המושלם עבורכם, ולספק לכם הכשרה מקיפה ומעמיקה למקצוע נדרש ורווחי. בואו לקרוא מידע נוסף אודות לימודי התחום.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
קורס טכנאי מחשבים ניידים -  מידע כללי
רבים מאתנו תלויים עד מאד במחשב הנייד עד מאד – הוא מלווה אותנו בעבודה, בלימודים ואף בשעות הפנאי. על כן, תקלה המשביתה את הלאפטופ יכולה להשבית גם את שמחתנו, ואנו פונים במהירות לחפש טכנאי איכותי אשר יוכל לתקן במהירות את המחשב הנייד. כיוון שרבים מאד נזקקים לשירותי טכנאי המחשבים הניידים, העוסקים בתחום נהנים מעבודה רווחית אשר קל, יחסית, להשתלב בה. אז אם גם אתם רוצים להשתלב בתחום עיסוק מבוקש זה – הקורס להכשרת טכנאי מחשבים ניידים מיועד עבורכם!

לימודי טכנאי מחשבים ניידים -  למי מיועדים הלימודים?
הלימודים בקורס טכנאי מחשבים ניידים מיועדים למעוניינים בהכשרה מעמיקה ואיכותית לעבודות בעלות ביקוש רב ורווחיות גבוהה בתחום תיקון המחשבים הניידים. הלימודים מתאימים במיוחד לבעלי רקע נרחב בתחומי המחשוב והחומרה, כמו גם לטכנאי מחשבים נייחים המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים המקצועי שלהם ואת תחומי התמחותם. אם אתם מתעניינים בלימודי הכשרת טכנאי המחשבים הניידים, ייתכן כי תגלו עניין גם בלימודי טכנאי סמארטפונים וטאבלטים, או לימודי קורסים נוספים מתחומי המחשבים וההייטק או מתחומי הכשרת הטכנאים.

ללמוד תיקון מחשבים ניידים -  מהם תנאי הקבלה ללימודים?
תנאי הקבלה לקורס טכנאי המחשבים הניידים משתנים בין מכללה למכללה ובין מוסד לימודים אחד למשנהו. בעוד חלק קטן מהקורסים בתחום פתוח גם לחסרי רקע וניסיון מעשי במחשבים ותיקונם, מרבית הקורסים בתחום פונים לבעלי הסמכה כטכנאי מחשבים נייחים ובוגרי קורס טכנאי PC או בעלי רקע וידע רב בתחומי תחזוקת המחשבים האישיים או תחומים רלוונטיים אחרים (כניהול רשתות, לדוגמא). כמו כן, הקבלה לחלק ממוסדות הלימוד בתחום מותנית במעבר של ראיון קבלה אישי, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

קורס טכנאי לפטופים -  משך הלימודים ומתכונתם
משך הלימודים בקורס להכשרת טכנאי מחשבים ניידים משתנה אף הוא בין המכללות ומוסדות הלימוד השונים בתחום, אולם, בדרך כלל, כוללים לימודי התחום בין 50 ל-100 שעות לימוד אקדמיות והלימודים בהם אורכים חודשים ספורים. אם אתם מעוניינים להירשם ללימודים בקורס מרתק זה, אך חוששים כי עקב סדר יומכם העמוס לא תמצאו פנאי לעשות זאת – יש לנו חדשות שתשמחו לשמוע! חלק ניכר ממוסדות הלימודים בתחום מציעים לתלמידים בחירה בין לימודים במסלול בוקר לבין לימודי ערב, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים עסוקים יכולים להירשם ללימודים בשעות הנוחות להם ביותר וליהנות מהכשרה איכותית זו למקצוע רווחי.

ללמוד לתקן מחשבים ניידים -  מהם נושאי הלימוד בקורס?
תכנית הלימודים בקורס טכנאי מחשבים ניידים כוללת לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומעמיקים, לצד שלל התנסויות מעשיות בתיקון מחשבים ניידים במעבדות מתקדמות. נושאי הלימוד המדויקים יכולים להשתנות מעט בין מוד לימודים אחד למשנהו, אך, לעיתים קרובות, כוללים הלימודים את התכנים והנושאים הבאים: מבוא לאלקטרוניקה, מבנה המחשב הנייד ומרכיביו השונים, פירוק והרכבה של המחשב הנייד, תקלות נפוצות במחשבים ניידים ואופן הטיפול בהן, שימוש במכשירי מדידה, הלחמה, החלפת מערכת קירור, החלפת מקלדת, החלפת מסך, טיפול בתקלות בלוח האם, חומרה למחשב נייד, ועוד מגוון נושאי לימוד, המלווים בתרגולים שוטפים במעבדות, כך שהכשרת הבוגרים היא לעילא ועילא.

לימודי טכנאי לפטופים (מחשבים ניידים) – תעודה
בוגרי הקורס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. חלק ממוסדות הלימוד בתחום מזכים את הבוגרים בתעודה יוקרתית ומבוקשת המוענקת על ידי מוסד הלימודים בשיתוף חברת מיקרוסופט.

ללמוד טכנאות מחשבים ניידים -  מה עושים בסיום הלימודים?  
בסיום הלימודים יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודה כטכנאי מחשבים ניידים בעסקים המספקים שירותי תיקון ותחזוקה למחשבים. כן יוכלו הבוגרים לצאת לדרך עצמאית ולספק שירותי תיקון למחשבים ניידים באופן פרטי. חלק ממוסדות הלימוד בתחום אף מציעים לבוגריהם עזרה במציאת מקום עבודה או ליווי בצעדים הראשוניים של פתיחת העסק העצמאי, כך שקליטתם של הבוגרים בשוק התעסוקה היא חלקה ומהירה יחסית. כמו כן, ניתן להמשיך ולהתפתח מקצועית ולהרחיב את ארגז הכלים המקצועי באמצעות פניה להמשך הלימודים בקורסים שונים בתחומי המחשבים או הכשרת הטכנאים, או אף לפנות ללימודי הכשרת הנדסאים או לימודי תואר ראשון במדעי המחשב.

קורס הכשרת טכנאי מחשבים ניידים (לפטופים) –  סיכום
לסיכום, אם התברכתם בחוש טכני ואף הצלחתם כבר לצבור ידע וניסיון בתיקון ותחזוקה של מחשבים אישיים, למה שלא תתקדמו לתחום מבוקש במיוחד, בו קיימת דרישה רבה לאנשי מקצוע איכותיים, ואפשרויות הרווח בו הם גבוהות? אז אם אתם מעוניינים להתקדם – קורס הכשרת הטכנאים למחשבים ניידים מיועד עבורכם! קורס זה יקנה לכם, תוך זמן קצר – חודשים ספורים בלבד – את מיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לטכנאי המחשבים הניידים המקצועי והאיכותי, כך שתוכלו להשתלב במהירות ובקלות (יחסית) בעבודה בתחום – כשכירים או כעצמאיים. אז בואו ליהנות מלימודי הכשרה איכותיים למקצוע מבוקש ורווחי – בואו ללמוד בקורס טכנאי מחשבים ניידים.
שירות אישי חינם
קורס טכנאי מחשבים ניידים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?