מוסדות לימודים

לימודי טכנאי סמארטפונים וטאבלטים

קורס טכנאות טלפונים חכמים וטאבלטים

הטלפונים החכמים (Smartphones) – אייפון, אנדרואיד ודומיהם, השתלטו בסערה על חיינו – ואף כי עד לפני שנים ספורות הם כלל לא היו קיימים, כיום קשה לדמיין את חיינו בלעדיהם. לאן שלא נפנה את מבטינו – סביר להניח כי נתקל במישהו העסוק בתפעול הטלפון החכם שלו – משחק, בודק מיילים, קורא חדשות, מצלם, או סתם מסתמס עם חבריו. רבים כיום אינם מתנתקים מהסמארטפון האהוב שלהם ולו לרגע ועל כן חשיבותם של טכנאי הטלפונים החכמים והטאבלטים נמצאת בעלייה מתמדת, שכן הם אלו ה"מצילים" אותנו ברגעי ה"משבר" בהם קרתה תקלה במכשיר האהוב, או, חס וחלילה, הוא שבק חיים לחלוטין. כיוון שהדרישה לטכנאי סמארטפונים איכותיים היא רבה, מציעים מספר מוסדות לימוד מובילים קורסים ייחודיים להכשרת טכנאים מקצועיים לתיקון ותחזוקה של המכשירים. לימודים אלו אינם דורשים כל ידע מוקדם בתכנות או רקע במדעי המחשב, כך שהם מתאימים לכל מי שניחן בחוש טכני מפותח. אז אם גם אתם מחפשים קורס אשר תוך חודשים ספורים יקנה לכם יכולת להשתלב בעבודה רווחית ומאתגרת – הגעתם למקום הנכון: בעמוד זה תוכלו לקרוא מידע רב אודות הלימודים בקורסים להכשרת טכנאי סמארטפונים וטאבלטים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
קורס טכנאי סמארטפונים וטאבלטים -  מידע כללי
אם אתם מעוניינים בלימודים קצרים, הנמשכים חודשים ספורים בלבד, ומקנים לכם הכשרה מקצועית איכותית לעבודה מבוקשת, נדרשת ורווחית – לימודי טכנאי הסמארטפונים והטאבלטים יכולים להתאים לכם עד מאד. בואו לקרוא מידע נוסף אודות לימודי התחום – מהם תנאי הקבלה, מה נלמד במהלך הקורס, כמה זמן הוא נמשך ועוד.

לימודי טכנאות סמארטפונים וטאבלטים -  למי מיועדים הלימודים?
הלימודים בקורס להכשרת טכנאי סמארטפונים וטאבלטים מיועדים לאנשים חובבי טכנולוגיה וגאדג'טים, בעלי חוש טכני מפותח, המעוניינים להשתלב בעבודה בתחום נדרש, פורח ורווחי זה, ולקבל את מיטב הידע והכלים לתחזוקה ותיקון של טלפונים חכמים וטאבלטים – מצד החומרה והתוכנה כאחד. אם אתם מתעניינים בקורס טכנאי הסמארטפונים, אולי תגלו עניין גם בלימודי התואר הראשון במדעי המחשב, לימודי הנדסאים מתחומים שונים, לימודי טכנאים לסוגיהם או לימודי קורסים נוספים מתחום המחשבים וההייטק.

ללמוד תחזוקת ותיקון סמארטפונים וטאבלטים -  מהם תנאי הקבלה ללימודים?
תנאי הקבלה לקורס טכנאי הסמארטפונים והטאבלטים משתנים בין המכללות ומוסדות הלימוד השונים בתחום – בעוד חלק ממוסדות הלימוד פותחים את שעריהם בפני כל המעוניין להירשם, מוסדות לימוד אחרים מקבלים רק בוגרי 12 שנות לימוד (לעיתים יש אף דרישה לתעודת בגרות), בעלי ידע בסיסי באנגלית ויכולת עבודה בסיסית, ברמת משתמש, על המחשב וברשת האינטרנט. חלק ממוסדות הלימוד אף מקיימים ראיונות קבלה ומבחנים ייעודיים (כגון מבחן ידע באנגלית טכנית) כחלק אינטגרלי מתהליך הקבלה, במטרה לאמוד את התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום. לא נדרש ידע קודם או רקע בתכנות על מנת להתקבל ללימודים!

קורס טכנאי טלפונים חכמים וטאבלטים -  משך הלימודים ומתכונתם
משך הלימודים של הקורס להכשרת טכנאי טלפונים חכמים וטאבלטים משתנה אף הוא בין מכללה אחת לאחרת ובין מוסד לימודים למשנהו, אולם בדרך כלל נמשכים לימודי התחום בין 150 ל-300 שעות לימוד אקדמיות. לימודי הקורס אורכים, בדרך כלל, כמספר חודשים, אולם יש מקומות המציעים קורס אינטנסיבי ומקוצר הנמשך כחודש וחצי בלבד. כמו כן, בחלק ממוסדות הלימוד תוכלו לבחור בין לימודים בשעות היום לבין לימודי ערב, המתאימים במיוחד לאנשים עובדים, כמו גם בין קורסים הכוללים מפגש אחד בשבוע, לבין קורסים הכוללים שניים או שלושה מפגשים שבועיים (בחלק ממוסדות הלימוד).

ללמוד תחזוקה ותיקון של סמארטפונים וטאבלטים - מהם נושאי הלימוד בקורס?
קורס טכנאי הסמארטפונים והטאבלטים כולל מגוון עשיר של נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים, לצד תרגולים שוטפים והתנסות מעשית במעבדות תיקון, כך שהכשרת הבוגרים – הן מהפן התיאורטי והן בפן היישומי- מעשי הינה לעילא ועילא. אמנם נושאי הלימוד המדויקים משתנים מעט בין מוסד לימודים אחד למשנהו, אך בדרך כלל כוללים הלימודים את התכנים והנושאים הבאים: רשתות סלולר ושיטות שידור, מערכות ההפעלה של הסמארטפונים והטאבלטים,, מערכת הפעה אנדרואיד Android, התמקצעות ב Samsung Galaxy ובאייפון – מערכת ההפעלה, רכיבי המכשיר, תקלות חומרה, החלפת מודולים ותיקונם, תקלות נפוצות, פירוק והרכבת המכשיר, iOS, iTunes (מערכת ההפעלה והתוכנה של Apple, יצרנית iPhone  אייפון ו iPad אייפד), פריצת מכשירי Apple, טיפול בקורוזיה ונזקי מים וטיפול מונע, יסודות החשמל והאלקטרוניקה, הלחמת רכיבים אלקטרוניים, עבודה מול לקוחות, התמחות במכשירי נוקיה, מוטורולה ו HTC, ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד, המלווים בתרגולים שוטפים, כך שמיד בסיום הלימודים (ולעיתים כבר במהלך הלימודים) יכולים הבוגרים להשתלב בעבודות הרבות המוצעות לאנשי המקצוע האיכותיים בתחום.

לימודי הכשרת טכנאי טאבלטים וסמארטפונים – תעודה
בוגרי הקורס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים – לרבות מעבר של בחינות ההסמכה העיוניות והמעשיות (במידה ויש), יהיו זכאים לתעודות טכנאי טלפונים סלולריים, תעודת טכנאי סמארטפונים ותעודת טכנאי טאבלטים, מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

ללמוד טכנאות טלפונים חכמים וטאבלטים - מה עושים בסיום הלימודים?  
בוגרי הלימודים יוכלו להשתלב בעבודה כטכנאי טלפונים חכמים וטאבלטים בחברות הסלולר (אורנג', סלקום, פלאפון וכו'), בחברות ייבוא המכשירים, במעבדות תיקון ואלקטרוניקה וכד', או אף לצאת לדרך עצמאית ולפתוח מעבדת תיקונים משל עצמם. חלק ממוסדות הלימוד אף מסייעים לבוגרים להשתלב בעבודה בתחום ומלווים אותם עת צעדיהם הראשונים בשוק התעסוקה או בפתיחת עסק עצמאי. 

קורס טכנאי סמארטפונים וטאבלטים -  סיכום
לסיכום, אם התברכתם בחוש טכני מפותח, וגם אתם לא נפרדים מהטלפון שלכם ולו לשנייה, וברצונכם להשתלב בעבודה מאתגרת, רווחית ונדרשת בתחום התיקון והתחזוקה של הטלפונים החכמים והטאבלטים – לימודי הכשרת טכנאי סמארטפונים מיועדים עבורכם. לימודים אלו יקנו לכם תוך חודשים ספורים בלבד את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לטכנאי המקצועי והאיכותי, כך שמיד בסיומם (ולעיתים אף במהלך הקורס!) תוכלו להשתלב בעבודה רווחית ומבוקשת. אז בואו ליהנות מלימודי טכנאות מבוקשים – בואו ללמוד קורס טכנאי טלפונים חכמים וטאבלטים.
שירות אישי חינם
לימודי טכנאי סמארטפונים וטאבלטים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?