מוסדות לימודים

לימודי טכנאים

תעודת טכנאי

חשמל,מחשבים, אלקטרוניקה, תעשייה וניהול, תקשורת סלוולארית, מכשור ובקרה, כימיה, מערוכת מיגון, בקרים מתוכנתים ועוד הם רק חלק מהמקצועות ללימודי טכנאים במגוון מסלולים במכללות. לימודי טכנאים מציעים מגוון מסלולים אשר יעניקו כלים מעשיים ופיתוח פתרונות בתחום התעשייתי- טכני. לימודי טכנאים נערכים בלימודים קצרים אך מהווים מכלול של ידע עשיר ועדכני. במהלך הלימודים רוכשים הסטודנטים את כל הכלים להשתלבות בעולם התעסוקה בסיום הלימודים וליישום כל המיומנויות הנלמדות בתחום. לימודי טכנאים יתרונם הוא תנאי קבלה מקלים ונוחים וכמו כן אורכם קצר ביחס ללימודי הנדסאים או מהנדסים. הלימודים מעניקים מקצוע ופרקטיקה ועל כן לעיתים כדאיים לאלו המעוניינים לעשות הסבת מקצוע או לקבל הכשרה טכנית נוספת. לימודי טכנאים נלמדים במגוון מכללות ברחבי הארץ ובמגוון מסלולים שיתאימו לכל אחד ואחת. התעודה המוענקת בסיום הינה תעודה מטעם מה"ט המסמיכה את הבוגרים לתחום הנלמד ומעמידה לרשותם אפשרות לפנות לשוק העבודה. כמו כן בוגרי לימודי טכנאים עשויים לפתוח עסק פרטי בתחום שאותו למדו או להשתמש בידע על מנת להרחיב כישורים אישיים. בואו לקרוא על מגוון תחומי טכנאים המוצעים היום במוסדות הלימוד השונים.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי הכשרת טכנאים - מגוון הכשרות לבחירתכם:

טכנאי תעשייה וניהול

טכנאי חשמל
טכנאי אלקטרוניקה
טכנאי כימיה
טכנאי מחשבים תקשורת ותוכנה
טכנאי מכונות
טכנאי מכשור ובקרה
טכנאי קירור ומיזוג אוויר
קורס טכנאי שירות
פרויקט לוחמים בדווים
טכנאי חד הורי
טכנאי מערכות מיגון ואבטחה
טכנאי בקרים מתוכנתים

לימודי טכנאים  - מגוון מסלולים 

לימודי טכנאים מהווים מערך גדול של מסלולים לבחירה מתחומי פיתוח, מדע וטכנולוגיה. במהלך הלימודים רוכשים הסטודנטים מיומנויות מעשיים בתחום, יישום הכלים הפרקטיים וכמובן ידע תיאורטי נרחב. תנאי הקבלה ללימודי טכנאים משתנים ממוסד למוסד, לרוב הם נוחים יותר לעומת לימודי תואר ראשון להנדסה או לימודי הנדסאים. ככלל אלו המעוניינים לגשת ללימודי טכנאים אך אין ברשותם תעודת בגרות יכולים לפנות למכינה טכנולוגית יחד עם זאת תנאים אלו משתנים ממקום למקום ועל כן מומלץ וחשוב לבדוק זאת לפני ההרשמה. כמו כן כדאי מאוד לבדוק לפני תחילת לימודי טכנאים, תוכנית לימודים המוצעת במוסד, הסגל הלימודי, עלות, האם התעודה מתקבלת מהמה"ט, אפשרויות השתלבות בתעסוקה, כמות הסטודנטים בכיתה, אופן ההגעה למקום, תחבורה ציבורית, האם קיימת חניה, האם המוסד קרוב למרכזי קניות ובילוי, מרחק ממקום מגוריכם ועוד על מנת להבטיח לעצמכם חווית לימודים נוחה וקלה.

קורס טכנאים - מקצוע מעשי

לימודי טכנאים מוצעים היום במגוון מכללות אשר רואות פוטנציאל וביקוש רב למקצוע הטכני. בעקבות התפתחות טכנולוגית ותעשיית, נראה כי קיים ביקוש רב לאנשי מקצוע טכניים אשר יציעו פתרונות לפיתוח, יישום ותיקון טכני. כמו כן לימודי טכנאים מתאימים לנשים וגברים כאחד למרות שהמקצוע נתפס כגברי. במהלך הלימודים תיחשפו לתוכנית לימודים עשיהר, דינאמית ומגוונת. מאחר והעולם הטכנולוגי מתעדכן ומשתנה כל הזמן, כך גם הלימודים ותוכנית הלימודים בהתאם. קיימת חשיבות רבה להשקעה מצידכם ורצינות על מנת שתוכלו לסיים את לימודי הטכנאים בהצלחה ולהתקדם בתחום מקצועי זה. לימודי טכנאים יתאימו לאלו המעוניינים לפתוח בקריירה חדשה, להוסיף נדבך נוסף של ידע והכשרה. כמו כן לרוב הלימודים נלמדים במתכונת של לימודי ערב יחד עם זאת נתון זה משתנה ממוסד למוסד ויש לבדוק זאת לפני ההרשמה. כמו כן מוצעים הלימודים כך שתוכלו לשלב אותם עם עבודה במקביל. לימודי טכנאים ישלבו אתכם בתחום מבוקש ומניב רווחים.

שירות אישי חינם
לימודי טכנאים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?