מוסדות לימודים
מינהלטק - המינהל הטכני
מינהלטק - המינהל הטכני
לימודי טכנאי מיגון ואבטחה לבתים ומוסדות
מיקום בארץ: כפר סבא, ראשון לציון
מכללת אין ליין
מכללת אין ליין
לימודי טכנאי מערכות מיגון, תקשורת ואזעקה
מיקום בארץ: פתח תקוה
מינהלטק - המינהל הטכני
מינהלטק - המינהל הטכני
לימודי קורס מיגון ושמע לרכב
מיקום בארץ: כפר סבא, ראשון לציון

לימודי טכנאי מערכות מיגון ואבטחה

תעודת טכנאי מערכות מיגון ואבטחה

לימודי טכנאי מערכות מיגון ואבטחה מכשירים אנשי מקצוע מיומנים בתחום מיגון ואבטחה של בתים פרטיים כמו גם מוסדות ציבוריים. קורס טכנאי מערכות מיגון ואבטחה מקנה את הידע המעשי הדרוש על מנת לספק מענה כולל בתחום האבטחה, ומאפשר להשתלב במגוון אפשרויות תעסוקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי טכנאי מערכות מיגון ואבטחה - מידע כללי

טכנאי מערכות מיגון ואבטחה הינו מקצוע מבוקש, בעידן בו הצורך בביטחון אישי הולך וגובר ורבים מבקשים לספק את צורכיהם בתחום זה באופן פרטי. אנשים מבקשים לבטח ולהגן לא רק על ציוד פיזי או מפני פגיעה בגוף, כי אם גם על פגיעה בסודיות או בפרטיות ובמיוחד באינטרנט וברשתות תקשורת אחרות. תחום נוסף בו ישנו ביקוש רב לבוגרי לימודי טכנאי מערכות מיגון ואבטחה הוא התקנה ותחזוקה של מערכות בית חם.

לימודי טכנאי מערכות מיגון ואבטחה מיועדים לשם הכשרת אנשי מקצוע איכותיים ומיומנים, בעלי ידע פרקטי ומעשי בתחום התקנת מערכות מיגון ואבטחה מתקדמות. חלק מהותי מעבודתם של בוגרי לימודי טכנאי מערכות מיגון ואבטחה כולל עבודות התקנה, תחזוקה, קידוד וטיפול במערכות אבטחה ומיגון קיימות, וכמובן שיפור ושדרוג של מערכות חדשות בהתאם לחידושים ולהתפתחויות האחרונות בעולם הביטחון והאבטחה.

קורס טכנאי מיגון ואבטחה - קהל היעד ותנאי הקבלה

קהל היעד העיקרי של לימודי טכנאי מערכות מיגון ואבטחה הינו חשמלאים, אנשי מחשוב או אנשי אלקטרוניקה, המעוניינים להתקדם מבחינה תעסוקתית. עם זאת, גם מי שאינו בעל ידע קודם אך מבקש לרכוש מקצוע מבוקש בזמן הכשרה קצר יחסית, ימצא עניין רב במסלול לימודי טכנאי מערכות מיגון ואבטחה. חשוב לציין כי תנאי קבלה בסיסי הינו עבר פלילי נקי, וכן גיל 21 ומעלה. אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים להכשרת טכנאים, או בלימודי הנדסאים מתחומים שונים. 

לימודים להכשרת טכנאי מערכות מידון ואבטחה - תכנית הלימודים

תוכנית לימודי טכנאי מערכות מיגון ואבטחה משלבת בין רקע תיאורטי מעמיק לצד התנסות מעשית נרחבת, וכוללת מגוון רחב של קורסים מרתקים. לימודי לחצני מצוקה, יסודות בחשמל ובמחשבים, איתור תקלות נפוצות וטיפול בהן, תכנון והתקנת מערכות הקלטה, מערכות הקלטה וטלוויזיה במעגל סגור, ערכות אבטחה ומיגון של חברות מובילות בארץ ובעולם, מערכות אינטרקום, תיקון ושיפור מערכות אזעקה, תכנות והתקנת מערכות גילוי פריצה, משדרים אלחוטיים ומערכות גילוי פריצה הינם הקורסים העיקריים במהלך לימודי טכנאי מערכות מיגון ואבטחה, אולם כל מוסד לימודים מעניק דגש שונה.

שירות אישי חינם
לימודי טכנאי מערכות מיגון ואבטחה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?