מוסדות לימודים
המכללה האקדמית אשקלון - היחידה ללמודי חוץ
המכללה האקדמית אשקלון - היחידה ללמודי חוץ
קורס פרסום, דוברות ויחסי ציבור
מיקום בארץ: אשקלון
המכללה למינהל
המכללה למינהל
בית הספר לניהול
מיקום בארץ: אילת, אשדוד, ראשון לציון, ירושלים, בית ברל, חיפה
תפנית
תפנית
ביה"ס למנהלים ופיננסים של האוניברסיטה הפתוחה
מיקום בארץ: מרכז
 Studio free media
Studio free media
studio free media - עבודה בתקשורת הישראלית!
מיקום בארץ: תל אביב
מכללת רמת גן
מכללת רמת גן
קורס דוברות ויחסי ציבור
מיקום בארץ: רמת גן
JCE לימודי המשך – המכללה האקדמית להנדסה ירושלים
JCE לימודי המשך – המכללה האקדמית להנדסה ירושלים
קורס תקשורת, דוברות ויחסי ציבור- בשיתוף הטכניון
מיקום בארץ: ירושלים
מכללת אתגר
מכללת אתגר
לימודי דוברות בבאר שבע
מיקום בארץ: באר שבע

לימודי יחסי ציבור

תעודת העשרה ביחסי ציבור

בעולם בו אמצעי התקשורת מהירים מאי פעם, יש צורך באנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים על מנת לנהל משברים ולהתמודד עם שאלות התקשורת. לימודי יחסי ציבור ודוברות עונים על צורך זה, ומקנים ידע ומיומנויות מעשיות בכל הנוגע לניהול משברים, שימוש נכון בכלי התקשורת, ועוד.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס דוברות ויחסי ציבור - מידע כללי

בעולם המודרני לתקשורת ולדעת הקהל ישנה חשיבות רבה, ולעתים ניהול נכון של יחסי ציבור ודוברות יכול להביא לתוצאות חיוביות גם במצבי משבר המאיימים לפגוע ביציבות העסק או הארגון. על מנת ליצור את הרושם המבוקש בכלי התקשורת השונים יש צורך להכיר בצורה מעמיקה את מפת התקשורת בארץ ובעולם, הבנת היתרונות והחסרונות של כל מדיה, וכיצד לפעול בצורה היעילה ביותר על מנת להגיע לתוצאה המבוקשת. לימודי יחסי ציבור ודוברות מסייעים ברכישת מידע זה, ובנוסף מקנים טכניקות חשובות המסייעות ליצירת הרושם הרצוי. רבים כיום מעסיקים עוזרים אשר תפקידים הוא ניהול יחסי ציבור ודוברות, המסייע בשיווק ופרסום בהתאם למטרות האישיות והעסקיות, ביצירת מוניטין חיובי והקטנת אזכורים שליליים בכלי התקשורת השונים, ובהתמודדות עם משברים ובעיות שונות.

לימודי יחסי ציבור ודוברות - תנאי הקבלה וקהל היעד

תנאי הקבלה ללימודי יחסי ציבור ודוברות כוללים בדרך כלל תעודת בגרות מלאה, שליטה מלאה בעברית ובאנגלית, ולעתים גם ועדת קבלה או ראיון. עם זאת, תחום יחסי הציבור והדוברות דורש מספר תכונות בסיסיות כמו יצירתיות, יוזמה, יכולת התנסחות בצורה רהוטה, ביטחון עצמי גבוה ותושייה. הלימודים בקורס מתאימים במיוחד לבוגרי תואר ראשון בתקשורת ולאנשי שיווק ופרסום

ללמוד דוברות ויח"צ - משך הלימודים

לימודי יחסי ציבור ודוברות משתנים באורכם בהתאם לתדירות המפגשים ורמת ההתמחות, אך הם אורכים בדרך כלל בין חצי שנה לשנה.

קורס הכשרת דוברים ויחצ"נים - מה לבדוק לפני שנרשמים?

טרם ההרשמה מומלץ לבדוק את רמת הסגל האקדמי ואת איכות המרצים, המצב הפיזי של חדרי הלימוד, מידת התרגול במהלך הלימודים, וכן את היחס לסטודנטים. פרמטרים נוספים לבדיקה הם מיקום גיאוגרפי ונגישות, וכמובן גובה שכר הלימוד ומלגות שונות המוצעות לסטודנטים בלימודי יחסי ציבור ודוברות.

לימודי הכשרת יחצ"נים ודוברים - נושאי הלימוד

תוכנית לימודי יחסי ציבור ודוברות עשירה ומרתקת, ומשלבת בין ידע תיאורטי והתנסות מעשית. קורסים בנושא נוהלי עבודה ביחסי ציבור, מעמד הדובר ותפקידו, קמפיין תקשורתי, תקשורת פנים ארגונית, קמפיין פוליטי, בעיות אתיות בעבודת הדוברות, דינים ביחסי ציבור, העברת מסרים, אסטרטגיה וטקטיקה ביחסי ציבור, תכנון מסע יחסי ציבור וביקור אח"מ, כתיבת הודעות לעיתונות, מבוא לתקשורת המונים, יחסי ציבור למגזר העסקי, תקשורת ודעת קהל, הכרת דרכי עבודת מערכות העיתון, תדמית והופעה לפני קהל, תכנון מסיבת עיתונאים, הפקת כנסים, יחסי ציבור בעתות משבר, משפט ותקשורת,לובינג, ועוד.

ללמוד להיות דובר ואיש יחסי ציבור - אפשרויות התעסוקה וההתפתחות המקצועית

עם סיום לימודי יחסי ציבור ודוברות הבוגרים זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה למדו, ומאחר וישנו ביקוש רב לבוגרי לימודי יחסי ציבור ודוברות איכותיים ומקצועיים ניתן להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה. אפשר לעבוד בדוברות של בתי חולים, ארגונים ומוסדות במגזר הציבורי והפרטי, דוברות של מוסדות אקדמאיים, יחסי ציבור בחברות שיווק ופרסום, דוברות בפוליטיקה, ועוד.

שירות אישי חינם
לימודי יחסי ציבור
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?