מוסדות לימודים
המכללה למינהל
המכללה למינהל
לימודי שפות
מיקום בארץ: אילת, אשדוד, ראשון לציון, ירושלים, בית ברל, חיפה
דיאלוג
דיאלוג
ביה"ס לשפות של האוניברסיטה הפתוחה
מיקום בארץ: מרכז, ירושלים
המכללה האקדמית בית ברל
המכללה האקדמית בית ברל
חברה, תרבות, אמנות, חינוך ועוד.
מיקום בארץ: כפר סבא
לימודים בחו"ל - קמפוס לימודים
לימודים בחו"ל - קמפוס לימודים
השער ללימודים בחו"ל
מיקום בארץ:
המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
אקדמיה לעניין
מיקום בארץ: עמק הירדן
אורנים
אורנים
המכללה האקדמית לחינוך
מיקום בארץ: קריית טבעון

לימודי שפות

להרגיש בבית בכל מקום בעולם

לימודי שפות זרות חשובים יותר ויותר בשנים האחרונות, בין אם לשם צורכי מסחר בינלאומי, טיול בארצות זרות, או פשוט כדי להבין את מילות השירים ברדיו. ישנו מגוון רחב של שפות זרות, כאשר מטבע הדברים לימודי שפות מסוימות זוכים לביקוש רב יותר מאשר לימודי שפות אחרות. לימודי שפות זרות מקנים יתרונות רבים, ובהם כמובן היכולת לדבר בשפת אנשי המקום בעת טיול בחוץ לארץ. לימודי שפת המקום, ולו ברמה הבסיסית ביותר, מאפשרים להביע מסרים מורכבים ולנהל שיחות מעמיקות, ובכך להכיר את תרבות המקום בצורה בלתי אמצעית. בנוסף, לימודי שפה מהווים פתח להבנת התרבות המקומית, ובכלל זה מנהגים שונים, צורות חשיבה אחרות ותופעות חברתיות נוספות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי שפות זרות מתקיימים בשפות הבאות:

לימודי אנגלית
לימודי ספרדית ופורטוגזית
לימודי צרפתית
לימודי סינית
לימודי ערבית
לימודי גרמנית
לימודי יידיש
לימודי יפנית
לימודי איטלקית
לימודי רוסית
לימודי תרגום לשפת סימנים

קורס שפות זרות - ליהנות מכל העולמות

יתרון משמעותי נוסף בלימודי שפות הוא כמובן הגדלת האפשרויות העסקיות, בתחומי מסחר, תעסוקה, ועוד. בסביבה המודרנית גם מי שבוחר לנהל את עסקיו בישראל ועם שותפים דוברי עברית בלבד נאלץ לבצע פעולות רבות דרך האינטרנט ולקרוא הצעות מחיר וחשבוניות, אשר ברובם כתובים באנגלית. לימודי אנגלית מהווים בסיס הכרחי לרוב העסקים בעידן המודרני, ולימודי שפות זרות נוספות דוגמת סינית או ספרדית מאפשרים להרחיב את טווח המסחר הפוטנציאלי.

רבים בוחרים בלימודי שפות ובמיוחד אנגלית על מנת להבין טוב יותר שירים המושמעים ברדיו, סרטים בקולנוע, וכמובן לשפר את חווית הגלישה באינטרנט. לימודי יידיש זוכים לעדנה בשנים האחרונות, ורבים בוחרים בדרך זו על מנת להעמיק את הקשר עם התרבות היידית. בנוסף, לימודי תואר ראשון במקצועות מסוימים מצריכים לימודי שפות זרות, על מנת להרחיב את עולם הידע של הסטודנט כחלק מתפישת עולם הומניסטית.

לימודי שפות זרות - לימודים לכל רמה

כמו בכל תחום אחר, גם לימודי שפות דורש השקעה, מאמץ ותרגול בלתי פוסקים. עם זאת, התועלת הרבה שניתן להפיק מידיעת שפה זרה נוספת מצדיק את המאמץ. עם זאת, חשוב לזכור כי ישנו הבדל בין הקושי היחסי בלימודי שפות זרות שונות, ובעוד שלימודי ספרדית נחשבים לקלים יחסית, הרי שלימודי רוסית או יפנית נחשבים לקשים במיוחד. חשוב לציין כי לימודי שפות מוצעים כיום בקשת רחבה של רמות, מקורס של כמה חודשים ברמה בסיסית, ועד לימודי תואר ראשון באנגלית הכוללים גם היכרות מעמיקה עם התרבות והספרות האנגלית.

שירות אישי חינם
לימודי שפות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?