מוסדות לימודים
לימודים בחו"ל - קמפוס לימודים
לימודים בחו"ל - קמפוס לימודים
לימודי סינית בחוץ לארץ
מיקום בארץ:

לימודי סינית

תעודת העשרה בסינית

סינית מדוברת על ידי יותר ממיליארד אנשים בעולם, ומהווה את שפת העסקים הרשמית של המזרח הרחוק. לימודי סינית מקנים יתרון מהותי למי שמעוניין לסחור עם סין, וכוללים גם היכרות מעמיקה עם התרבות וההיסטוריה העשירים של מעצמה מרתקת זו.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס סינית - מידע כללי

סינית למעשה איננה שפה בפני עצמה, כי אם שם כולל לעשרות השפות המדוברות בסין. לרוב לימודי סינית הינם למעשה לימודי מנדרינית, אשר הינה השפה המדוברת ביותר בסין. למרות שסין זוכה כיום להתעניינות רבה מצד המערב, ובכלל זה קשרי מסחר מפותחים ותיירים רבים, הרי שרוב האנשים אינם מדברים אנגלית. משום כך, לימודי סינית, מנדרינית או הניב המקומי הינם הכרחיים למעוניינים ביצירת קשרים עם סינים.

לימודי סינית נחשבים לקלים במיוחד, וזאת משום שמבנה השפה המנדרינית הינו פשוט יחסית. החלק המורכב של לימודי מנדרינית הוא לימודי כתיבה, מאחר וכתיבה בשפה הסינית נעשית בצורה של סימניות, כאשר לכל מילה יש סימניה שונה המסמלת אותה. מעבר לכך, כל סימן סיני שמשולב בסימן אחר יוצר משמעות חדשה, ועל כן לימודי סינית מקנים את ההבנה הנחוצה בפירוש המשמעות בכלל המשפט, ולא רק של סימנית בודדת.

לימודי סינית - לכל רמה ולכל מטרה

בעקבות הביקוש הרב, כיום ישנם מוסדות רבים המציעים לימודי סינית ולימודי מנדרינית במגוון רמות. לימודי סינית בסיסית למתחילים, סינית למתקדמים, סינית לילדים, סינית עסקית, לימודי סינית מדוברת, קורסי סינית למורים, לימודי סינית טכנית, לימודי סינית לבגרות, לימודי סינית לתיירנים, קורס סינית עסקית לאנשי שיווק ופרסום, לימודי סינית לחברות ולימודי סינית כללית הם רק חלק ממסלולי הלימוד. אפשרות נוספת היא לימודי סינית במסגרת לימודי היסטוריה לתואר ראשון, המאפשר להכיר בצורה מעמיקה את התרבות וההיסטוריה הסינית.

ללמוד סינית - תכנית הלימודים

תוכנית לימודי סינית ומנדרינית עשירה ומגוונת, וכוללת לא רק תרגול ודיבור של השפה אלא גם רקע כללי על ההיסטוריה והתרבות בסין. לימודי סינית מכשירים את הסטודנטים לקריאה, הקשבה, הפקת טקסט כתוב ויכולת שיח דרך הבנת עקרונות השפה, לימוד תעתיק אנגלי של סימנים סיניים, רכישת אוצר מלים וביטויים, ניתוח טקסטים, הרכבת משפטים בסינית, דיבור, ניבים וביטויים, מבנים דקדוקיים, תחביר ודקדוק, ועוד. בנוסף לכך נלמדים ביטויי ברכות ואיחולים, קבלת פנים, התמצאות, פרידות, היכרות, עריכת ביקור, גינונים ליד שולחן, כללי התנהגות, גינוני שיחה, ועוד. הצד התרבותי של לימודי סינית כולל היכרות עם האומנות הסינית, הקולנוע הסיני, וחלק מהקורסים אף כוללים לימודי בישול סיני ואסייתי במהלך לימודי סינית. אם אתם מתעניינים בלימודי סינית, אולי יעניין אתכם גם ללמוד יפנית.

קורס מנדרינית - מה לבדוק לפני שנרשמים?

לימודי סינית ומנדרינית מוצעים במגוון רחב של אופני לימוד, החל מלימודים עצמאיים בצורת קורס מקוון באינטרנט, דרך קורס מרוכז בנושא ספציפי, ועד לימודי תואר ראשון באוניברסיטה. רבים בוחרים בלימודי בחוץ לארץ של סינית, דבר המבטיח חוויה בלתי נשכחת. כל מקרה מומלץ לבדוק את איכות צוות ההוראה וסוג התעודה המתקבלת, מהי בדיוק תוכנית הלימוד, גובה שכר הלימוד, האם ניתן ללמוד על חשבון הפיקדון הצבאי, וכמובן מיקום גיאוגרפי ונגישות. חשוב לציין שכיום בתי ספר רבים מציעים לימודי סינית במסלול לימודי ערב, המאפשר גם לאנשים עובדים לרכוש שפה נוספת.

לימודי מנדרינית - מה עושים בסיום הלימודים?

עם סיום לימודי סינית ומנדרינית הבוגרים זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה למדו, בהתאם למסלול ההתמחות. ניתן להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה, דוגמת תרגום, הוראה, עריכה לשונית, עריכת חוזים, סחר בין לאומי, ייעוץ תרבותי, שיווק ופרסום במדינות זרות, ועוד. עם זאת, יש לזכור כי סינית היא שפה עשירה ומורכבת, ולמי שרוצה לשלוט בכל הרבדים שבה מומלץ להמשיך ללימודי קורסים מתקדמים בתחום. מסלול לימודים נוסף הוא לימודי רפואה סינית, או לימודי רפואה הוליסטית.

שירות אישי חינם
לימודי סינית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?