מוסדות לימודים
המכללה האקדמית הדסה
המכללה האקדמית הדסה
לימודי תואר שני במדעי המחשב
מיקום בארץ: ירושלים

לימודי תואר שני במדעי המחשב

תואר שני במדעי המחשב

לימודי תואר שני במדעי המחשב במכללות מציעים לאנשי המחשבים בישראל אפשרות להעשיר את הידע שלהם בתחום המתחדש ומתעדכן ללא הרף. כיום תנאי הסף לקבלה לעבודה גבוהים מאי פעם, ותואר שני במדעי המחשב מהווה יתרון משמעותי.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תואר שני M.Sc במדעי המחשב - מידע כללי

מכללות רבות מקבלות ללימודי תואר שני במדעי המחשב אך ורק בוגרי תואר ראשון במדעי המחשב. עם זאת יש מכללות המציעות מסלולים המאפשרים גם לבוגרי מקצועות דומים, כמו הנדסה או מדעים מדויקים, ללמוד לתואר שני מוסמך במדעי המחשב M.Sc. תוכנית הלימודים אורכת שנתיים בדרך כלל, אך אם יש השלמות או התמחות בנושא אחר, הלימודים עלולים להתארך בשנה.

תוכנית לימודי תואר שני במדעי המחשב, כמו כל מסלולי הלימוד לתואר שני, מאפשרת בחירה בין מסלול מחקרי הכולל תזה, למסלול עיוני ללא תזה. בוגרי תואר שני מחקרי עם תזה יכולים להמשיך ללימודים מתקדמים ודוקטורט, ואילו בוגרי המסלול העיוני אינן יכולים להמשיך לתארים מתקדמים. ניתן כמובן להשלים לימודי מקצועות קרובים בזמן קצר יחסית, ולקצר את משך הזמן הדרוש ללימודי תואר נוסף.

ללמוד לתואר שני במדעי המחשב M.Sc - תכנית הלימודים

לימודי תואר שני במדעי המחשב משתנים באופיים בהתאם למוסד הלימודים ולהתמחות הספציפית, אך רוב מסלולי הלימוד כוללים את מקצועות הבסיס. אלגוריתמים מקוונים ומבוזרים, גיאומטריה חישובית, דחיסת קול ותמונה, תכנון גיאומטרי, עיבוד אותות ספרתי, עיבוד תמונה, עיבוד אותות דיבור, עיבוד וידאו, רובוטיקה מתקדמת, עיצוב אלגוריתמים, אלגוריתמים מתקדמים, מבני נתונים, בינה מלאכותית, רשתות מיון וניתוב, קריפטוגרפיה, אבטחת מערכות מידע, בניית מערכות דיגיטאליות, גרפיקה ממוחשבת, אבטחת מחשבים ורשתות, מסדי נתונים, בלשנות חישובית, ביו אינפורמטיקה, וסיבוכיות וחישוביות הם רק חלק מהנושאים הנלמדים.

לימודי מדעי המחשב לתואר שני M.Sc - תחילתה של קריירה מפוארת

מדעי המחשב הינם תחום המשתנה ומתחדש ללא הרף, ולימודי תואר שני באקדמיה מאפשרים לסטודנטים להתעדכן בחידושים האחרונים. לימודי תואר שני במדעי המחשב, כמו בתחומים אחרים, פותחים דלתות מקצועיות ומקנים לבוגרים יכולת אבחון, ניתוח ופתרון של בעיות בשטח. בוגרי תואר שני בתחום זוכים לתנאי שכר מהגבוהים במשק, ובכלל זה הטבות נלוות כמו רכב ליסינג, חופשות, ועוד. תמיד תוכלו להמשיך להעמיק את ידיעותיכם המקצועיות ולהתפתח בתחום בעזרת הלימודים באחד מהקורסים הרבים בתחומי המחשבים והייטק

שירות אישי חינם
לימודי תואר שני במדעי המחשב
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?