מוסדות לימודים
המרכז האקדמי רופין
המרכז האקדמי רופין
לראות מעבר לאופק
מיקום בארץ: עמק חפר, מכמורת
מכון מגיד ללימודי המשך
מכון מגיד ללימודי המשך
הכשרת אח/אחות וטרינריים
מיקום בארץ: שלוחות בירושלים, תל אביב, מגידו, מודיעין ומכבים-רעות!
המכללה האקדמית לישראל
המכללה האקדמית לישראל
ההצלחה מחייבת.
מיקום בארץ: רמת גן
המכללה האקדמית עמק יזרעאל
המכללה האקדמית עמק יזרעאל
האקדמיה של הצפון
מיקום בארץ: עפולה
הקריה האקדמית אונו
הקריה האקדמית אונו
תואר ראשון בקלינאות בתקשורת
מיקום בארץ: קריית אונו, אור יהודה
המכללה האקדמית הדסה
המכללה האקדמית הדסה
תואר ראשון בהפרעות בתקשורת
מיקום בארץ: ירושלים
המכללה האקדמית תל חי
המכללה האקדמית תל חי
תואר ראשון בעבודה סוציאלית
מיקום בארץ: תל חי
המכללה האקדמאית ספיר
המכללה האקדמאית ספיר
המכללה האקדמאית ספיר - לימודי BA בעבודה סוציאלית
מיקום בארץ: שדרות
הקריה האקדמית אונו
הקריה האקדמית אונו
תואר ראשון בריפוי בעיסוק
מיקום בארץ: קריית אונו, אור יהודה
המכללה האקדמית תל חי
המכללה האקדמית תל חי
מדעי התזונה
מיקום בארץ: תל חי
אוניברסיטת אריאל
אוניברסיטת אריאל
אקדמיה פורצת דרך
מיקום בארץ: אריאל
המכללה האקדמית תל חי
המכללה האקדמית תל חי
תואר ראשון במדעי המזון
מיקום בארץ: תל חי
המכללה האקדמאית ספיר
המכללה האקדמאית ספיר
לימודי תרבות, יצירה והפקה
מיקום בארץ: שדרות

לימודי רפואה ורווחה

תואר ראשון ברפואה ורווחה

מקצועות הרפואה בישראל מאוד מבוקשים והם עוסקים בתחומים רבים. אלו שמעוניינים להיכנס למעגל העבודה הרפואי אך אינם מעוניינים להיות רופאים, יכולים לעסוק בעוד אינספור מקצועות בתחום. לימודי רפואה מכשירים לרפואה במקצועות רפואיים רבים כולל מנתחים, מרדימים ועוד, הם נמשכים בין 6-7 שנים אך לא כולם מצליחים להתקבל ללימודי רפואה או עומדים בעומס. רבים מהמקצועות בלימודי רפואה ורווחה מציעים תחומי טיפול פסיכולוגיים, שיקומיים, ארגוניים ועוד. הלימודים מקנים תואר ראשון ותוכלו להמשיך להתקדם איתו בתחומים קרובים רבים אחרים. הלימודים מרתקים, עדכניים והם לעולם לא מסתיימים. תזכו לנסוע בעולם, להשתתף בכנסים והשתלמויות ולפרסם מחקרים. בואו להיחשף לעולם הרפואה הרחב.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
לימודי רפואה ורווחה - לימודי דוקטורט ברפואה

לימודי רפואה 
מכשירים לרפואה במקצועות רפואיים רבים כולל מנתחים, מרדימים ועוד, הם נמשכים בין 6-7 שנים אך לא כולם מצליחים להתקבל ללימודי רפואה או עומדים בעומס. רבים מהמקצועות בלימודי רפואה ורווחה מציעים תחומי טיפול פסיכולוגיים, שיקומיים, ארגוניים ועוד.
הלימודים מקנים תואר ראשון ותוכלו להמשיך להתקדם איתו בתחומים קרובים רבים אחרים. הלימודים מרתקים, עדכניים והם לעולם לא מסתיימים. תזכו לנסוע בעולם, להשתתף בכנסים והשתלמויות ולפרסם מחקרים. בואו להיחשף לעולם הרפואה הרחב.

לימודי רווחה ורפואה - לימודי סיעוד לתואר ראשון

בין המקצועות המוצעים לכם בתחום הרפואה והרווחה תמצאו לימודי סיעוד שיכשירו אתכם לאחות\אח מוסמכים ותוכלו להשתלב בבתי חולים, קופות חולים, מוסדות רפואיים פרטיים ועוד. הלימודים נערכים ארבע שנים ומשלבים לימודים עיוניים ופרקטיים. במהלך לימודי סיעוד תזכו ללמוד מגוון קורסים ברפואה ותופנו לשנת סטאג' מטעם מוסד הלימודים. בתור אחים מוסמכים תוכלו לעבוד במחלקות כגון יולדות, אונקולוגיה, טיפול נמרץ ועוד. לימודי סיעוד יובילו אתכם למצוינות וקידום בתחום הרפואה והרווחה. 

ללמוד רפואה ורווחה - לימודי תואר ראשון בקלינאות תקשורת והפרעות בתקשורת

לימודי קלינאות תקשורת או לימודי הפרעות בתקשורת יכשירו את הסטודנטים לטיפול בהפרעות תקשורת ובעיות תקשורתיות שונות. במהלך הלימודים תזכו לקבל את כל הכלים שיסייעו לכם בטיפול בילדים, בני נוער ומבוגרים ותוכלו לתת מענה למגוון הבעיות התקשורתיות. לימודי קלינאות תקשורת או הפרעות בתקשורת מתמקדים רבות בשפה, פיזיולוגיה, אנטומיה, פסיכולוגיה התפתחותית ועוד מגוון רחב עליו תוכלו לקרוא בהרחבה.

ללמוד רווחה ורפואה - לימודי תואר ראשון בעבודה סוציאלית

לא ניתן לדבר על לימודי רפואה ורווחה מבלי להזכיר את לימודי עבודה סוציאלית. לימודי עבודה סוציאלית פועלים לשיפור רווחת הציבור כשההתבוננות היא על הפרט. ההשפעה שיש ללימודים אלו על החברה משמעותית מאוד. במהלך לימודי עבודה סוציאלית תקבלו את כל הכלים להתמודדות עם קשיים שבהם נתקלות שכבות בחברה. ילדים, בני נוער, משפחות, קשישים, אסירים ועוד זקוקים לעובדים סוציאליים על מנת לקבל מענה לקשיים, לקידום עצמי וקידום תהליכים. הלימודים מאוד מספקים וסובבים מגוון קורסים בתחום קרוב כגון סוציולוגיה, פסיכולוגיה, רווחה, מצוקה חברתית ועוד. דעו כי גם בעלי תואר ראשון אקדמי יכולים לבצע הסבה אקדמאית ללימודי עבודה סוציאלית ולמעשה לעשות הסבה מקצועית. 

לימודי תארים בתחומי הרפואה והרווחה - תואר ראשון בריפוי בעיסוק

גם לימודי ריפוי בעיסוק לוקחים תפקיד מרכזי בלימודי רפואה ורווחה. לימודי ריפוי בעיסוק מכשירים סטודנטים לשיפור חיים לאחר בעיה תפקודית שבה נתקל האדם. במהלך הלימודים תקבלו את כל הכלים לחיזוק הביטחון של הפרט, סיוע בהסתגלות ושיפור התפקוד. הלימודים מתעמקים במגוון קורסים מתחום רפואה ורווחה, בהם תמצאו גם לימודי פסיכולוגיה, פתולוגיה, אנטומיה, שיטות מחקר, טכניקת ריפוי בעיסוק ועוד. כמובן שהלימודים הנם עיונים אך משלבים בתוכם פרקטיקה רחבה בתחום.

ללמוד את תחומי הרווחה והרפואה - לימודי מדעי התזונה לתואר ראשון

לא ניתן לדבר על לימודי רפואה ורווחה מבלי להזכיר גם את לימודי תזונה. המזון שהפך מלהיות מצרך בסיסי לפינוק, הנאה ופנאי מאדיר את הסיכוי לחלות במחלות לב ואף להוביל להשמנה שמזיקה לבריאות. לימודי תזונה נוצרו מתוך הבנה כי אנשים זקוקים להכוונה בתחום האוכל ולכן הסטודנטים מוכשרים לקבלת החלטות, בניית תפריטים, אנטומיה של האדם, מרכיבי המזון ועוד. לימודי תזונה מאוד מבוקשים בארץ ובעולם ומשלבים אתכם בעולם תעסוקה נרחב כגון בתי חולים, קופות חולים, מכוני כושר, קליניקות פרטיות ועוד. הלימודים מזכים בתחום ידע רפואי נרחב ופועל למען שיפור חיים של רבים. 

לימודי רפואה ורווחה - תואר ראשון בפיזיותרפיה

בעוד שלימודי ריפוי בעיסוק מתמקדים בבעיה תפקודית, הרי שלימודי פיזיותרפיה נועדו לחיזוקה של קואורדינציה, שיקום מערכות בעלות תפקוד לא תקין, הרחבת טווח תנועה ועוד. הלימודים משלבים לימודים עיוניים ולימודים פרקטיים שיכשירו את הסטודנטים לשילוב קל ומהיר בתחום. הלימודים מרתקים ונושקים באופן ישיר ללימודי רפואה. מוסדות רפואיים זקוקים למטפלים פיזיותרפיים לטובת שיקום נפגעים כמו כן תוכלו להשתלב בעבודה במכוני כושר, עבודה עם ספורטאים כגון כדורגלנים וקליניקות פרטיות. 

לימודי רפואה ורווחה - לימודי תואר ברוקחות

גם לימודי רוקחות יחשפו אתכם לעולם הרפואה. במהלך הלימודים תיחשפו למגוון רחב של קורסים כגון כימיה, ביולוגיה, הנדסת תרופות, ייעוץ טיפול תרופתי, פיתוח מוצרים תרופתיים ועוד מגוון רחב ועשיר. לימודי רוקחות מאוד מבוקשים בארץ ובעולם. הם יפתחו עבורכם דלתות תעסוקה רבות וישלבו אתכם במערכות פיתוח והנדסה, בתי מרקחת, ייעוץ תרופתי בבתי חולים וארגונים פרטיים. 

ללמוד רפואה ורווחה - תואר ראשון באופטומטריה

רפואה עוסקת במגוון רחב של מערכות. הלב, העורקים, הכליות, המוח, הכבד ועוד איברים רבים מפתחים מומחים ומחקרים בתחום. גם רפואת העיניים הנו תחום רחב ומגוון. לימודי אופטומטריה מכשירים סטודנטים לטיפול בעיניים, כגון התאמת עדשות ומשקפיים, תרגולי עיניים, טיפול בפזילות ואף פיתוח מוצרי ראייה ושיפור חייהם של אנשים החווים בעיות ראייה שונות. 

לימודים בתחומי הרווחה והרפואה - לימודי ווטרינריה

לימודי רפואה ורווחה דואגים גם לשלומם של בעלי חיים. כלבים, חתולים, חיות משק, חיות טרף, זוחלים ועוד זקוקים לשירותי רפואה ורווחה לא פחות מבני אדם. לטיפול בבעלי חיים עליכם לפנות ללימודי וטרינריה המכשירים לטיפול רפואי למען בעלי חיים. הלימודים מאוד מבוקשים ובאיכות גבוהה. חיוני מאוד לסיים תואר ברפואה, ביולוגיה או מדעי החיים על מנת להגיש מועמדות ללימודי וטרינריה. 

לימודים בתחומי הרפואה והרווחה - תואר ראשון בניהול מערכות בריאות ותואר בביואינפורמטיקה

לימודי רפואה ורווחה שמים מיקוד גם על הפן הארגוני. חשוב שמערכת הבריאות תתנהל בסדר וארגון כי טעות אחת עלולה לגרום לאובדן חיי אדם. בתחום השירות והארגון תוכלו למצוא לימודי מערכות בריאות החושפות את הסטודנטים למערכות מידע איתן עובדים ארגוני בריאות כגון בתי חולים, קופות חולים ועוד. מערכות בריאות חיוניות לתפקוד מסודר ופועלות על פי התקנים העולמיים. לימודי מערכות בריאות מאוד נדרשים ועוסקים בפיתוח, טכנולוגיה ורפואה. במקביל ללימודי מערכות בריאות תוכלו למצוא לימודי ביואינפורמטיקה הלימודים יחסית חדשים ופותחים תחום ידע נרחב. למעשה הלימודים מכשירים למערכות טכנולוגיות אשר מקטלגות, מסדרות ומארגנות את כל הידע והמידע שיש למוסד רפואי. הידע והמידע נוגעים לנתונים מדעיים, מחקרים, נתונים מתחום הגנום ועוד. 

ללמוד את תחומי הרווחה והרפואה - תואר ראשון ברנטגנאות ודימות

אם החלטתם לפנות ללימודי רפואה ורווחה תזכו גם להיחשף ללימודי רנטגנאות ודימות שיכשירו אתכם לביצוע רנטגנים, ניתוח הנתונים, הדמיות, פעילות ממוחשבת, הדמייה תלת מימדית ועוד. התחום עוסק יותר בפן הטכנולוגי ולא הרפואי שזה תפקידם של הרופאים. רנטגנאים מאוד נדרשים ברפואה והלימודים דינאמיים ומתעדכנים באופן תדיר. 

לימודי רפואה ורווחה - לימודי רפואה משלימה ואלטרנטיבית

כמובן שלימודי רפואה ורווחה כוללים בתוכם גם רפואה לא קונבנציאלית שהיא למעשה רפואה משלימה. לימודי רפואה משלימה מאוד מקובלת בימינו, טבעית ונכנסה לתודעה שלנו בעשור האחרון. לימודי רפואה משלימה יכשירו אתכם לעסוק בתחום העיסוי, רפלקסולוגיה, רפואה סינית על כל גווניה ועוד קורסים רבים ומגוונים. במהלך הלימודים תזכו לחומר עיוני אך כמובן גם מעשי ותשלבו ביתר קלות במעגל תעסוקה נרחב. 
שירות אישי חינם
לימודי רפואה ורווחה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?