מוסדות לימודים

לימודי משאבי אנוש

תואר ראשון במשאבי אנוש

יש לכם יחסי אנוש מעולים, אתם עובדים מצוין עם אנשים אחרים ואילו רק הייתה ניתנת לכם הזדמנות, הייתם יכולים להעביר את הכישורים שלכם הלאה. לימודי משאבי אנוש יתנו לכם את מה שאתם מחפשים. הלימודים לא רק יעשירו אתכם במקצועות אקדמאים נוספים כגון דיני עבודה, פסיכולוגיה, התנהגות ארגונית, כלכלה וסוציולוגיה אך גם יתנו לכם סיפוק אמיתי והנאה במקום העבודה בעתיד. לימודי משאבי אנוש יעניקו לכם כלים לנהל ולארגן עובדים, להעביר הדרכות, להניע את מערך העבודה, לענות לצורכי הארגון ולמיין עובדים. לימודי משאבי אנוש הכרחיים בעידן שבו חייבים להבטיח סדר במקום העבודה למען העובדים עצמם ולמען מערך הנהלה. בזכות הידע הנרחב שתרכשו תוכלו למנף את הארגון ואת העובדים בו, לייעל אותו ולתת שירות לעובדים כגון הדרכות, שירותי מחשב מתקדמים ועוד. היום הדאגה למערך העובדים נמצאת בלב ליבו של כל ארגון ועל כן אתם תשחקו תפקיד חשוב ומרכזי. לימודי משאבי אנוש לתואר ראשון הם לימודים יוקרתיים ומבוקשים. בואו לחוות לימודי משאבי אנוש ותגלו שכל עובד הוא עולם ומלואו!
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תואר ראשון במשאבי אנוש - מידע כללי

אתם אולי לא יודעים זאת אבל בכל ארגון שבו עבדתם או תעבדו בעתיד קיימת לה מחלקת משאבי אנוש שתפקידה לנהל את מערך העובדים ולפעול למען רווחתם. תופתעו לגלות כמה חשוב לדאוג היום לעובד בארגון ולתת לו מענה על מנת להבטיח את זכויותיו. בלימודי משאבי אנוש תזכו ללמוד תחומים אקדמאים נוספים פסיכולוגיה, דיני עבודה, סוציולוגיה, ניהול, התנהגות ארגונית ועוד. בוגרי התואר ישולבו בתור רכזי כוח אדם או יועצים תעסוקתיים. במסגרת התפקיד תתבקשו להוביל את מערך העובדים ולדאוג להם וכל זה בהתאם לצורכי הארגון. 

ללמוד תואר ראשון במשאבי אנוש - מה עושים עם זה?

כשתסיימו את התואר תוכלו להשתלב בתוך כל ארגון שיש לו מחלקת משאבי אנוש. תזכו לפעול למען העובדים ולהעסיק עובדים חדשים כנדרש. לאלו החפצים, קיימת האפשרות להמשיך לתואר שני בתחום ניהול משאבי אנוש או ייעוץ ארגונים אשר יקנה לכם כלים נוספים להוביל את מערך העובדים. לימודי משאבי אנוש מאוד מבוקשים ולכן תוכלו להבטיח לעצמכם מקום עבודה. ארגונים גדולים במיוחד חייבים מחלקת משאבי אנוש על מנת לסייע לעובדים, להעביר להם הדרכות, לחזק את הקשר בין העובדים להנהלה ולהוסיף ערך מוסף והוויי לחיי העובדים בארגון. זכרו כי חשוב שהעובדים יגיעו לעבוד במקום עבודה נעים, תומך ומפתיע.

לימודי משאבי אנוש לתואר ראשון - למי הם מתאימים?

לימודי משאבי אנוש מתאימים לכל אחד שיחסי אנוש בעבודה מאוד חשובים עבורו. הסטודנטים נדרשים להפגין יכולות ארגון, הגדלת ראש, סבלנות רבה  וקבלת החלטות. חשוב שתהיו עצמאיים ותדעו לתת מעצמכם עבור אחרים. תחומים אקדמאים רבים נלמדים, ביניהם, פסיכולוגיה, התנהגות ארגונית, סוציולוגיה, דיני עבודה, כל אלו נועדו להכשיר אתכם להיות יועצים תעסוקתיים ורכזי כוח אדם בארגון בו תעבדו ולכן חשוב שתדעו לתת שירות ולתת מענה לרווחת העובדים. הארגון סומך עליכם שתדעו לתת מענה שירותי, מהיר ואדיב. חשוב שתחזיקו בגישה טובה לאנשים ואף להיות נגישים לשאר. גם יכולת דיבור מול קהל תסייע לכם. אם אתם אוהבים להפתיע, לרגש ולארגן מסיבות הפתעה, לימודי משאבי אנוש יתנו לכם את ההזדמנות לתת מעצמכם גם למערך העובדים בעבודה.

למה כדאי לי ללמוד לימודי משאבי אנוש לתואר ראשון?

לימודי משאבי אנוש מאוד נחשבים ויוקרתיים. ארגונים גדולים זקוקים לכם, בוגרי משאבי אנוש, על מנת לספק שירות לעובדים. מחלקת משאבי אנוש כאמור הוא לב ליבו של כל מקום עבודה ולכן יש לה מקום גדול בקבלת החלטות לגבי הארגון והעסקת עובדים לתוכו. אתם תקבלו מקום להוביל ולפעול בהתאם לצורכי הארגון במשולב למען רווחת העובדים. בסיום התואר, תוכלו להמשיך לתואר שני בתחום או בתחומים דומים כגון ניהול וייעוץ ארגוני. בוגרי התואר זוכים לנהל את מערך כוח אדם ולהוות ציר המקשר בין העובדים לבין הארגון. כל הארגון סומך על מחלקת משאבי אנוש, כי עובדים מרוצים יביאו לעבודה יעילה יותר והדבר יחזק את החברה.

ללמוד משאבי אנוש לתואר ראשון - משך הלימודים ותעודות

לימודי משאבי אנוש נמשכים כשלוש שנים כאשר התקופה משתנה ממוסד למוסד. בסיום התואר תקבלו תעודת BA ותוכלו להמשיך לתואר שני בתחום או בתחומים דומים כגון ייעוץ ארגוני.

שירות אישי חינם
לימודי משאבי אנוש
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?