מוסדות לימודים
אוצר ייעוץ כלכלי בע''מ
אוצר ייעוץ כלכלי בע''מ
יוצרים הון של איכות חיים
מיקום בארץ: כפר סבא
מכללת פסגות
מכללת פסגות
מרכז ללימודי שוק ההון
מיקום בארץ: רחובות, הרצליה, חיפה, ירושלים, באר שבע
קואצ'רס סקול
קואצ'רס סקול
בית הספר לאימון אישי ותזונה נכונה
מיקום בארץ: צפון, מרכז

לימודי אימון כלכלי

תעודת העשרה באימון כלכלי וייעוץ כלכלי

אימון כלכלי וייעוץ כלכלי הינם שני צדדים של אותה מטבע, ומטרת שניהם היא סיוע לאנשים במצוקה כלכלית ושינוי דפוסי חשיבה. אימון כלכלי נועד לשינוי דפוסים, תפיסות והרגלים בנושאי כסף, והמאמן רק מסייע בתהליך. לעומת זאת, בייעוץ כלכלי המאמן הוא זה שמוביל את הייעוץ, ועל הפרט או הקבוצה ליישם את עצותיו של היועץ הכלכלי.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס אימון וייעוץ כלכלי - מידע כללי

בשנים האחרונות חל שינוי בשוק הכלכלה בישראל, וכיום על האזרח לדאוג לביטחונו הכלכלי העתידי. דבר זה יוצר ביקוש רב לאנשי מקצועי איכותיים ומקצועיים, אשר מסוגלים ללוות פרט או קבוצה ולסייע להם באימון כלכלי וייעוץ כלכלי. אימון כלכלי עוסק בדרך בה אנו מתנהלים ומרגישים כלפי הכסף שלנו, ובצורה בה הרגשות והצרכים שלנו בתחום באים לידי ביטוי. לעומת זאת, מטרת הייעוץ הכלכלי היא מתן דרכי פעולה חדשות לשם הצלחה כלכלית ושגשוג. בשני התחומים על אנשי המקצוע להיות בעלי ידע רב תחומי בנושאים דוגמת כלכלה, הנהלת חשבונות, מימון, השקעותי, פנסיה, לימודי ביטוח ועוד.

ניתן ללמוד אימון כלכלי וייעוץ כלכלי במספר רב של מכללות, אך יש לוודא תחילה את רמת הסגל האקדמי ואיכות ההוראה. תנאי הקבלה אינם גבוהים, אך לימודי אימון כלכלי וייעוץ כלכלי מבוססים על ידע מקדים בסיסי בכלכלה, ולכן מומלץ לערוך רענון בתחום לפני הלימודים, על מנת להפיק מהם את המירב. שיקולים נוספים בבחירת מקום לימודים הם שכר לימוד, מיקום גיאוגרפי ונגישות, גמישות בשעות הלימודים, והמצב הפיזי של מוסד הלימוד.

לימודי ייעוץ ואימון כלכלי - תכנית הלימודים

תוכנית לימודי אימון כלכלי וייעוץ כלכלי הינה מגוונת מאוד, ומשלבת בין לימודי כלכלה ומימון ולימודי פסיכולוגיה והנחיה. הלימודים מעניקים לסטודנטים כלים, ידע ומיומנויות מגוונים המאפשרים להצליח בתחום הכלכלי ולנהל בצורה נכונה תחום זה.

ללמוד אימון  וייעוץ כלכלי - תעודת סיום והשתלבות בעבודה

עם סיום הקורס כל סטודנט מקבל תעודת סיום מקצועית מהמכללה בה למד, וניתן להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה.

שירות אישי חינם
לימודי אימון כלכלי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?