מוסדות לימודים
JCE לימודי המשך – המכללה האקדמית להנדסה ירושלים
JCE לימודי המשך – המכללה האקדמית להנדסה ירושלים
קורס ניהול פרוייקטים בבנייה - בשיתוף הטכניון
מיקום בארץ: ירושלים
המכללה למינהל
המכללה למינהל
בית הספר לניהול
מיקום בארץ: אילת, אשדוד, ראשון לציון, ירושלים, בית ברל, חיפה
אנגלו סכסון
אנגלו סכסון
לימודי נדל"ן ותיווך
מיקום בארץ: הרצליה, באר שבע, חיפה, ירושלים, פתח תקווה, ראשון לציון, רמלה-לוד, תל אביב
מכון לנדר בירושלים
מכון לנדר בירושלים
אקדמיה בהתאמה אישית
מיקום בארץ: ירושלים

לימודי סוכני נדל"ן

תעודת העשרה בסוכני נדל"ן

שוק הנדל"ן בישראל ובעולם נמצא בשגשוג וצמיחה מתמידים, וסוכני נדל"ן ויועצי נדל"ן איכותיים ומקצועיים ניצבים בפני הזדמנות מיוחדת במינה להשתלב בענף יוקרתי ומבוקש, המגלגל מיליארדים של שקלים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס סוכני נדל"ן - מידע כללי

עם עליית רמת החיים והרצון הבלתי פוסק לגור או לעבוד בבניין מפואר, התפתח התחום של ייעוץ נדל"ני לכדי תחום נחשק ויוקרתי. סוכני נדל"ן ויועצי נדל"ן יכולים להרוויח סכומי עתק, ואפשרויות הקידום לאנשי מכירות מיומנים ומנוסים הינן רבות ומגוונות. לימודי סוכני נדל"ן ויועצי נדל"ן מקנים את הידע והטכניקות הדרושות על מנת להשתלב בענף, ובתחום הנדל"ן, כמו בשאר התחומים בחיים, ישנו יתרון רב לבוגרי קורס מקצועי המעניק הכשרה מסודרת ומקיפה.

לימודי הכשרת סוכני נדל"ן - למי מתאימים הלימודים?

על מנת להצליח בתור סוכני נדל"ן ויועצי נדל"ן אין צורך בהכשרה אקדמאית מיוחדת, ויש להיות בעלי יצירתיות, חריצות, יכולת שיווק, וכמובן בקיאות ואהבה לעולם הנדל"ן. לימודי קורס סוכני נדל"ן ויועצי נדל"ן מסייעים בהכשרת מנהלים איכותיים, ומקנים ידע תיאורטי והתנסות מעשית בניהול עסקאות נדל"ן מורכבות. קורס סוכני נדל"ן ויועצי נדל"ן מסייע גם לאנשי מקצוע בתחום הנדל"ן כיום, מאחר והוא מעניק ידע מעודכן וטכניקות חדשניות, המקלות גם על אנשים מנוסים בתחום.

ללמוד להיות סוכן נדל"ן - איך לבחור מוסד לימודים?

לימודי קורס סוכני נדל"ן ויועצי נדל"ן מוצעים במגוון רחב של מכללות ברחבי הארץ, ומומלץ לבדוק את מידת ההכשרה המקצועית של צוות ההוראה במקום הלימודים. פרמטרים נוספים שכדאי לבדוק הם תוכנית הלימודים והקף התרגול המעשי, מצבם הפיזי של חדרי הלימוד והציוד המקצועי, מיקום גיאוגרפי ונגישות, וכן את גובה שכר הלימוד והמלגות השונות המוצעות לסטודנטים. מכללות רבות מסייעות בהשתלבות בשוק העבודה, וכדאי לבדוק את האפשרויות המוצעות לפני ההרשמה ללימודי קורס סוכני נדל"ן ויועצי נדל"ן.

קורס הכשרת סוכני נדל"ן - מגוון מסלולי התמחות

ישנו מגוון רחב של קורסים בנושא סוכני נדל"ן ויועצי נדל"ן, ובהם לימודי שמאות מקרקעין, קורס יסודות המשפט לסוכני נדל"ן מתחילים, קורס השקעות ומינוף נדל"ן, קורס מיסוי משקיעי נדל"ן, קורס יזמות והשקעות בנדל"ן, וקורס ניהול נכסי נדל"ן. מומלץ לבחור את תחום ההתמחות על פי נטיית הלב האישית אך תוך התחשבות במצב התעסוקה במשק, על מנת להבטיח עניין אישי ואפשרויות עבודה מגוונות.

לימודי הכשרת סוכני ויועצי נדל"ן - תכנית הלימודים

תוכנית לימודי קורס סוכני נדל"ן ויועצי נדל"ן מקנה ידע רב במגוון תחומים, ובין הנושאים הנלמדים יש קורסים בנושא שיווק נדל"ן, מיומנויות משרדיות, חוק החוזים, ניהול עסקי, דיני מיסוי מקרקעין, מבוא כללי והכרת שוק הנדל"ן, אתיקה, מערכות מידע לעבודה בנדל"ן, מיומנויות לעבודה בנדל"ן, ניהול מו"מ, היבטים משפטיים לעבודה בנדל"ן, ניהול נדל"ן, סוגיות בתיווך נדל"ן, חוק המתווכים, חוק הגנת הדייר, ועוד.

קורס סוכני נדל"ן - משך הלימודים

אורך לימודי קורס סוכני נדל"ן ויועצי נדל"ן נע בין חודשיים לשנה, בהתאם לתוכנית הלימודים ומידת ההתמחות.

קורס הכשרת יועצי נדל"ן - אפשרויות תעסוקה

עם סיום לימודי קורס סוכני נדל"ן ויועצי נדל"ן הבוגרים זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה למדו, וכן לתעודת התמחות בהתאם למסלול הלימודים. בוגרי לימודי קורס סוכני נדל"ן ויועצי נדל"ן יכולים להשתלב במגוון רחב של אפשרויות תעסוקה או להמשיך בלימודיהם בקורס מתווכי נדל"ן, שמאות מקרקעין, לימודי תואר במנהל עסקים, לימודי שיווק ופרסום ועוד. 

שירות אישי חינם
לימודי סוכני נדל"ן
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?