מוסדות לימודים
עזריאלי והטכניון - לימודי המשך
עזריאלי והטכניון - לימודי המשך
לימודי נדל"ן בשיתוף המכללה האקדמית להנדסה ירושלים
מיקום בארץ: ירושלים
מכון לנדר בירושלים
מכון לנדר בירושלים
לימודי תיווך ומכירות נדל"ן
מיקום בארץ: ירושלים
אנגלו סכסון
אנגלו סכסון
לימודי נדל"ן ותיווך
מיקום בארץ: הרצליה, באר שבע, חיפה, ירושלים, פתח תקווה, ראשון לציון, רמלה-לוד, תל אביב
מכללת סלע דעת בכרמיאל
מכללת סלע דעת בכרמיאל
מכללת סלע דעת בכרמיאל
מיקום בארץ: כרמיאל
המכללה למינהל
המכללה למינהל
לימודי נדל"ן
מיקום בארץ: אילת, אשדוד, ראשון לציון, ירושלים, בית ברל, חיפה
מכון לנדר בירושלים
מכון לנדר בירושלים
לימודי תיווך ומכירות נדל"ן
מיקום בארץ: ירושלים
המכללה הטכנולוגית תל חי
המכללה הטכנולוגית תל חי
לימודי תיווך נדל"ן
מיקום בארץ: קרית שמונה
מפנה
מפנה
הקריה להשכלה והדרכה
מיקום בארץ: חוצות המפרץ - בקרבת חיפה והקריות, עכו ונהריה
המכללה האקדמית אשקלון - היחידה ללמודי חוץ
המכללה האקדמית אשקלון - היחידה ללמודי חוץ
קורס מתווכי נדל"ן
מיקום בארץ: אשקלון

לימודי תיווך נדל"ן

תעודת העשרה בתיווך נדל"ן

שוק הנדל"ן בישראל ובעולם נמצא בשגשוג וצמיחה מתמידים, ומתווכי נדל"ן איכותיים ומקצועיים ניצבים בפני הזדמנות מיוחדת במינה להשתלב בענף יוקרתי ומבוקש, המגלגל מיליארדים של שקלים. כדי לעסוק במקצוע יש צורך ברישיון, ולימודי קורס תיווך נדל"ן מקנים את הידע הדרוש.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס תיווך נדל"ן - מידע כללי

עם עליית רמת החיים והרצון הבלתי פוסק לגור או לעבוד בבניין מפואר, התפתח התחום של תיווך נדל"ני לכדי תחום נחשק ויוקרתי. מתווכי יכולים להרוויח סכומי עתק, ואפשרויות הקידום לאנשי מכירות מיומנים ומנוסים הינן רבות ומגוונות. לימודי תיווך נדל"ן מקנים את הידע והכלים המעשיים לשם איתור וזיהוי של נכסים והשקעות, ניתוח סוגי משכנתאות ומציאות פתרונות מימון מגוונים, וכן ייעוץ מקצועי.

לימודי תיווך נדל"ן - תנאי הקבלה

עד לפני כמה שנים כל אדם היה יכול לעסוק בתיווך נדל"ן, אולם כיום ישנו חוק המסדיר את פעולתם של מתווכי הנדל"ן וקובע במדויק את הדרישות לשם קבלת תעודת מתווך נדל"ן מורשה. יש לעמוד במספר תנאים לפני קבלת אישור לגשת למבחן של משרד המשפטים, ובהם אזרחות ישראלית או היתר עבודה בישראל, עבר פלילי ללא הרשעה בעבירה שיש עימה קלון בחמש השנים שקדמו לבקשה, או שלא השתחרר ממאסר בשלוש השנים שקדמו לבקשה. לאחר עמידה בתנאי הסף, ניתן להירשם ללימודי תיווך נדל"ן ולהיבחן במשרד המשפטים, ורק לאחר מכן אפשר לקבל רישיון לתיווך במקרקעין.

ללמוד תיווך נדל"ן - מה כדאי לבדוק לפני בחירת מוסד הלימודים?

לימודי קורס תיווך נדל"ן מוצעים במגוון רחב של מכללות ברחבי הארץ, ומומלץ לבדוק את מידת ההכשרה המקצועית של צוות ההוראה במקום הלימודים. פרמטרים נוספים שכדאי לבדוק הם תוכנית הלימודים והקף התרגול המעשי, מצבם הפיזי של חדרי הלימוד והציוד המקצועי, מיקום גיאוגרפי ונגישות, וכן את גובה שכר הלימוד והמלגות השונות המוצעות לסטודנטים. מכללות רבות מסייעות בהשתלבות בשוק העבודה, וכדאי לבדוק את האפשרויות המוצעות לפני ההרשמה ללימודי קורס תיווך נדל"ן.

קורס הכשרת מתווכי נדל"ן - נושאי הלימוד

תוכנית לימודי קורס תיווך נדל"ן מקנה ידע רב במגוון תחומים, ובין הנושאים הנלמדים יש קורסים בנושא חוק המקרקעין ודיני מקרקעין, דיני שכירות וחוק הגנת הדייר, ניהול משרד תיווך, מע"מ ומס הכנסה בעסקאות מקרקעין, מושגים בהערכת נכסים, סוגי העסקאות וכללי ההתקשרות עם מנהל מקרקעי ישראל, עקרונות בשיווק נדל"ן, מיסוי מקרקעין ועסקאות קומבינציה, הסכמי בלעדיות, חוק הגנת הצרכן וחוק העונשין, חוק המתווכים, לימודי שמאות מקרקעין, פיתוח והשבחת נכסי נדל"ן, דיני חוזים, לימודי מבוא ל-נדל"ן ומושגי יסוד, מחשוב ומקורות מידע בתיווך נדל"ן, ועוד.

לימודי הכשרת מתווכים - משך הלימודים

אורך לימודי קורס תיווך נדל"ן נע בין חודשיים לחצי שנה, בהתאם לתדירות המפגשים.

ללמוד להיות מתווך נדל"ן - אפשרויות התעסוקה

לאחר סיום לימודי קורס תיווך נדל"ן הבוגרים זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה למדו, ולעוברים בהצלחה את מבחן המתווכים תוענק גם תעודת רישיון תיווך מטעם משרד המשפטים. בוגרי לימודי קורס תיווך נדל"ן יכולים להשתלב במגוון רחב של אפשרויות תעסוקה. בוגרים המעוניינים להמשיך להתפתח ולהצליח בתחום יכולים לפנות ללימודי פרסום ושיווק, לימודי שמאות מקרקעין, לימודי תואר ראשון במנהל עסקים ולימודים בקורסים שונים בתחומי הניהול

שירות אישי חינם
לימודי תיווך נדל"ן
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?