מוסדות לימודים
לימודי חוץ במכללה האקדמית בוינגייט
לימודי חוץ במכללה האקדמית בוינגייט
הסמכת מדריכים ומאמנים בספורט
מיקום בארץ: נתניה
הג'ימנסיה
הג'ימנסיה
בית הספר להסמכת מדריכי כושר ותנועה
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה, שלוחת מכללת ספיר
המכללה האקדמאית ספיר
המכללה האקדמאית ספיר
המרכז ללימודי חוץ
מיקום בארץ: שדרות
המכללה האקדמית אוהלו בקצרין
המכללה האקדמית אוהלו בקצרין
לימודי המשך והשתלמויות
מיקום בארץ: קצרין

לימודי אירובי

תעודת העשרה באירובי

שיעורי אירובי ועיצוב הינם פופולאריים יותר מתמיד, אך בכדי להיות מדריכי אירובי ועיצוב צריך יותר מאהבה למקצוע ומעט ניסיון אישי. לימודי מדריכי אירובי ועיצוב מקנים את הידע הדרוש על מנת לבנות תוכנית אישית בהתאם לצרכי התלמיד, ואף להעביר שיעורים פרטיים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס מדריכי אירובי - מידע כללי

אימון אירובי ועיצוב הוא עניין רציני, ועל מנת לעבוד בצורה נכונה ויעילה וללא פציעות יש צורך בידע ומקצועיות. לימודי מדריכי אירובי ועיצוב מקנים לסטודנטים ידע והבנה של עקרונות האימון האירובי והעיצוב, שיפור הרמה האישית והביצועיים הגופניים בתחומי עיצוב ואירובי, וכמובן מגוון טכניקות הדרכה . בנוסף, לימודי מדריכי אירובי ועיצוב מקנים את המיומנות הדרושה לשם התאמת תוכנית אימון אישית, תוך היכרות מעמיקה עם שפע שיטות האימון הקיימות והתאמתן לכל מתאמן בהתאם לגיל, מגדר, רמת כושר גופני מבוקשת, מצב בריאותי ועוד.

לימודי הדרכת אירובי - קהל היעד ותנאי הקבלה

לימודי מדריכי אירובי ועיצוב מיועדים לכל אדם בעל בריאות תקינה ומעל גיל 18, כאשר חלק ממקומות הלימוד דורשים גם ניסיון בהדרכה ובאירובי ועיצוב. עקב המודעות הגוברת לחשיבות של קיום פעילות גופנית סדירה הביקוש לבוגרי לימודי מדריכי אירובי ועיצוב איכותיים ומקצועיים עלה בשנים האחרונות, אולם לימודי אירובי ועיצוב אינם מיועדים רק למי שרוצה להתפרנס מתחום זה. כל אדם המעוניין לשמור על בריאותו, להבין את העקרונות העומדים מאחורי אימוני אירובי ועיצוב ולבנות לעצמו תוכנית אימונים אישית יפיק תועלת רבה מלימודי אירובי ועיצוב.

ללמוד אירובי - מה לבדוק לפני שנרשמים? 

ישנן מכללות רבות המציעות לימודי מדריכי אירובי ועיצוב, ומומלץ לבדוק בקפידה את רמת המקצועיות של סגל המרצים ומידת הניסיון האישי שלהם בתחום אימון אירובי ועיצוב. גורמים נוספים שכדאי לבדוק הם מצב חדר האימון והציוד בהם, תוכנית הלימודים ומידת התרגול המוצעת לסטודנטים, וכן מיקום גיאוגרפי ונגישות. שכר הלימוד משתנה במידה רבה בין המכללות השונות המציעות לימודי מדריכי אירובי ועיצוב וחלק מהן מציעות מלגות או אפשרות לשלם על חשבון הפיקדון הצבאי, אולם יש לבדוק זאת טרם ההרשמה ועם כל מכללה בנפרד.

קורס הדרכת אירובי ועיצוב הגוף - משך הלימודים ונושאי הלימוד

תוכנית לימודי מדריכי אירובי ועיצוב עשירה ומגוונת, אורכת בין מספר חודשים לשנה, ומשלבת בין ידע במדעי החיים וטכניקות הדרכה שונות. קורסים בנושא פיזיולוגיה של מאמץ, אנטומיה, פגיעות ופציעות ספורט, הערכה ומבחני יכולת גופנית, מתיחות הגדרות ויישום של תורת התנועה, גורמי סיכון ובטיחות באימונים, תזונת ספורט ובקרת משקל, עקרונות לחיזוק ועיצוב הגוף, בניית קומפוזיציה, יציבה נכונה, מתודיקות הדרכה, שימוש באביזרים נלווים, סגנונות אירובי ועזרה ראשונה הם רק חלק מהקורסים בלימודי מדריכי אירובי ועיצוב.

לימודי הכשרת מדריכי אירובי ועיצוב - אפשרויות התעסוקה

עם סיום לימודי מדריכי אירובי ועיצוב הבוגרים זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה למדו, ולתעודת התמחות בהתאם למסלול. ישנו ביקוש רב למדריכי אירובי ועיצוב מקצועיים ואיכותיים, וניתן להשתלב במכוני כושר פרטיים, קופות חולים, או פתיחת עסק פרטי ועבודה כמדריך אירובי ועיצוב אישי. רבים מבוגרי לימודי האירובי בוחרים להמשיך ולהתפתח בתחום ולהצטרף ללימודי תואר ראשון במחול או לקורסים בתחום המחול והתנועה, כמו גם לקורסים בתחומי התזונה הטבעית, היוגה והמדיטציה

שירות אישי חינם
לימודי אירובי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?