מוסדות לימודים

לימודי שילוח בינלאומי

תעודת העשרה בשילוח בינלאומי

בכפר גלובאלי קטן, כל עסק ולו הקטן ביותר סוחר עם חברות מכל העולם. לימודי שילוח בינלאומי מספקים את הכלים והידע הדרושים לשם שילוח, כלומר העברת המוצרים והסחורה בין מדינות שונות. כיום ישנו מגוון רחב של אמצעי תחבורה מורכבים, ותפקידם של אנשי המקצוע לבחור את דרך התובלה המועדפת ביותר.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס שילוח בינלאומי - מידע כללי

לימודי שילוח בין לאומי נחוצים כיום יותר מתמיד, בעולם שעובר שינויים והתפתחויות רבות ללא הרף. השיפורים הטכנולוגיים, יחד עם ההתקדמות בתחום התקשורת, שינו לבלי היכר את פניו של הסחר הבינלאומי, ויש צורך בידע ושיטות עבודה חדשות ומתוחכמות בכדי לפעול בעולם החדש. שילוח בין לאומי הינו תחום דינאמי ומתחדש, ועל העוסקים בו להיות בעלי ידע במגוון תחומים, וכן בעלי יכולות ניהול גבוהות במיוחד.

עולם הסחר הבינלאומי עבר שינויים רבים, הנובעים בין השאר מהגלובליזציה ואיחוד השווקים שבא עקבותיה, ההתפתחויות והחידושים המהירים בתחום התחבורה והתקשורת, יישום של טכניקות חדשות ויעילות בתובלה, טשטוש מדינות בין גבולות והקלת מגבלות סחר, וכן עליית הביקוש הכללי למוצרי צריכה מגוונים. בשל כך יש בשוק העבודה כיום ביקוש רב לבוגרי לימודי שילוח בין לאומי איכותיים ומקצועיים, וניתן להשתלב במגוון רחב של אפשרויות תעסוקה. אם אתם מתעניינים בלימודי שילוח בינלאומי, אולי יעניינו אתכם גם הלימודים בקורס המסחר הבינלאומי, לימודי ניהול ועסקים, לימודי מנהל עסקים לתואר ראשון או לימודי ניהול לוגיסטי

לימודי שילוח בין-לאומי - מה מומלץ לבדוק לפני שבוחרים מכללה?

לימודי שילוח בינלאומי אורכים חצי שנה עד שנה, בהתאם לתוכנית הלימודים. ניתן ללמוד שילוח בין לאומי במגוון מכללות ברחבי הארץ, אולם מומלץ לבדוק את רמת הסגל האקדמי, איכות ההוראה, ומידת ההתנסות המעשית במהלך הלימודים. גורמים נוספים שמומלץ לבדוק הם גובה שכר הלימוד, מיקום גיאוגרפי והנגישות של מוסד הלימודים. תנאי הקבלה אינם גבוהים, אך קורסים מתקדמים בתחום שילוח בינלאומי דורשים ניסיון מעשי בתחום.

ללמוד שילוח בין לאומי - תכנית הלימודים

תוכנית לימודי שילוח בין לאומי מקנה לסטודנטים מגוון רחב של מיומנויות חשובות, ובהן היכרות עם הגורמים הפועלים במערכת יבוא-יצוא, היכרות עם שיטות התובלה השונות וההבדלים ביניהן, אנגלית עסקית, שיטות תשלום בינלאומיות והכרת היתרונות והחסרונות של כל שיטה, תמחור של מחירים והמרות מטבע, וכן הבנת מקומה של ישראל ביחס לשאר העולם המסחרי.

לימודי שילוח בין לאומי עשירים ומגוונים, וכוללים ידע מתחומים רבים. לימודי פקודת המכס, חוקיות היבוא והיצוא, בסיסי מחיר בין קונה למוכר, שיטות תשלום בינלאומיות, דיני נזקים, הובלה ימית ויבשתית, עקרונות מנחים בסחר חוץ, חישוב עלויות ביבוא ויצוא, תובלה ימית ותובלה אווירית, הערכת טובין ביצוא, שינוע מטענים מסוכנים, הגדרת נקודת המסירה על פי הגדרת הקונה, הסכמי הסחר של ישראל, חוקיות היבוא והיצוא, ביטוח בשילוח הבין לאומי, ביטוח ימי וביטוח אווירי, וכן פיתוח יכולות ניהול משא ומתן ותקשורת בין אישית הם רק חלק מלימודי שילוח בינלאומי.

קורס שילוח בין לאומי - אפשרויות התעסוקה

לאחר סיום לימודי שילוח בין לאומי, הבוגרים זכאים לתעודת גמר ממוסד הלימודים, בהתאם למסלול ההתמחות. ישנו ביקוש רב בשוק העבודה לבוגרי לימודי שילוח בינלאומי, וניתן להשתלב במספר רב של מקומות תעסוקה. חברות מזון, תרופות, ביגוד, ציוד משרדי או אלקטרוניקה זקוקות לאנשי מקצוע איכותיים בתחום שילוח הבין לאומי, וניתן לעבוד בתחום גם בצורה עצמאית.

שירות אישי חינם
לימודי שילוח בינלאומי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?