מוסדות לימודים
המכללה האקדמית הדסה
המכללה האקדמית הדסה
מכינה קדם אקדמית
מיקום בארץ: ירושלים
היחידה בגרויות
היחידה בגרויות
הכנה לבגרויות בליווי אישי
מיקום בארץ: תל אביב
בגרות בקלות
בגרות בקלות
בגרות בקלות
מיקום בארץ: רמת גן
חרשן
חרשן
לימודי השלמה ושיפור לבחינות הבגרות
מיקום בארץ: תל אביב, ראשון לציון
המכללה הטכנולוגית להנדסאים כינרת בעמק הירדן
המכללה הטכנולוגית להנדסאים כינרת בעמק הירדן
מכינה קדם טכנולוגית להנדסאים בלבד!
מיקום בארץ: כנרת
בית הספר הארצי להנדסאים קריית הטכניון
בית הספר הארצי להנדסאים קריית הטכניון
בית הספר הארצי להנדסאים, קריית הטכניון, חיפה - בגרות קמפוס – לימודי הכנה לבגרות באנגלית
מיקום בארץ: קריית הטכניון - חיפה
רשת מכללות אורט
רשת מכללות אורט
מכללת אורט סינגאלובסקי בתל אביב
מיקום בארץ: כרמיאל, קריית ביאליק, נתניה, כפר סבא, תל אביב, רחובות, ירושלים
אנקורי בגרות
אנקורי בגרות
לימודי הכנה לבחינות הבגרות
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה, ירושלים, קרית ביאליק, אשדוד, ראשון לציון, פתח תקוה, רעננה

בחינת בגרות באנגלית

בגרות ברמת 3,4,5 יחידות

על מנת לקבל תעודת בגרות, יש להצליח בבחינת בגרות באנגלית ברמה של 3 יחידות לימוד לפחות. לכן חובה על כל מי שמעוניין בלימודי תואר ראשון להבחן בבחינת בגרות באנגלית ברמת 3 יחידות לימוד, וניתן להבחן גם לאחר סיום לימודי התיכון במסגרת בחינה אקסטרנית.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס להשלמת בגרות באנגלית - 3, 4 או 5 יחידות

ניתן לבחור את רמת יחידות הלימוד, כאשר 3 יחידות לימוד באנגלית הן המינימום, ומי שמעוניין בכך יכול להיבחן ברמת 4 יחידות לימוד או 5 יחידות לימוד בבחינת בגרות באנגלית.
  • רמה של 3 יחידות באנגלית איננה נחשבת לקשה במיוחד, וגם מי שמעדיפים תחומים אחרים יוכלו לצלוח אותה ללא קשיים מיוחדים.
  • רמת לימוד של 4 או 5 יחידות באנגלית, בדומה לכל בחינת בגרות, מזכה בבונוס מסוים אשר משוקלל עם שאר הציונים, ומסייע בהשגת ציון ממוצע גבוה יותר בתעודת הבגרות הסופית.

קורס הכנה לבחינת הבגרות באנגלית - מידע כללי

קורס הכנה לבחינת בגרות באנגלית ניתן למצוא כיום בכל מכון הגנה לבגרות או מכינה לבגרות, וכמובן שאפשר גם לקחת שיעורים פרטיים לקראת בחינת הבגרות באנגלית. לימודי הכנה לקראת בחינת הבגרות באנגלית נערכים בדרך כלל בצורה של מרתון, כלומר מספר ימים מרוכזים הכוללים לימודי אנגלית אינטנסיביים. לימודי הכנה לקראת בחינת הבגרות באנגלית מוצעים גם בצורה של למידה בקבוצות קטנות לאורך כל השנה, שיעורי תגבור לקראת הבחינה, שיעורי עזר, או שיעורים פרטיים. אז אם אתם מעוניינים להתקבל ללימודי תואר ראשון באחד מהמקצועות המבוקשים - משפטים, כלכלה, פסיכולוגיה וכו' - לימודי השלמת הבגרות באנגלית יעזרו לכם להתקבל לתואר בהצלחה. 

לימודי השלמת בגרות באנגלית - חומר הלימודים

חומר הלימודים של בחינת הבגרות באנגלית משתנה בהתאם ליחידות הלימוד, כאשר רמה של 3 יחידות לימוד בבגרות באנגלית היא הבסיסית. דוברי אנגלית, כלומר אלה שנולדו וגדלו בארצות דוברות אנגלית, יכולים להיבחן בבחינת הבגרות באנגלית ברמה של 7 יחידות לימוד, דבר שכמובן מעניק בונוס גדול יותר בשקלול הציונים הסופי, ומעלה את הממוצע הסופי של תעודת הבגרות בצורה ניכרת. חשוב לציין שבכל רמות הלימוד של בחינת הבגרות באנגלית מותר להשתמש במילון דו לשוני, דבר המסייע במידה רבה ותורם להרגשת ביטחון.

מה כוללת בחינת הבגרות באנגלית?

בעוד שבחינת הבגרות באנגלית של נבחנים חיצוניים או אקסטרניים כוללת מבחנים בכתב בלבד, הרי שבחינת הבגרות באנגלית של תלמידי תיכון או אינטרנים כוללת גם בחינה בעל פה, הבודקת את מיומנויות השמיעה של הנבחן, ולא רק את מיומנויות הקריאה והכתיבה. בכל רמות בחינת הבגרות באנגלית של תלמידי תיכון, יחידות הבחינה דומות זו לזו מבחינת מבנה הבחינה והמרכיבים. יחידות הבחינה כוללות קטעים הבנת הנקרא והבנת הנשמע, כאשר ההבדל ברמות הקושי בין יחידות הלימוד השונות מתבטא במספר השאלות בכל חלק וברמת הקושי שלהן.

קורס הכנה לבגרות באנגלית - מועדי המבחן

בדומה לשאר בחינות הבגרות, גם בחינת הבגרות באנגלית מוצעת בכמה מועדים, ולכן מי שאינו מסתפק בציון לו זכה יכול לשפר את הציון. בחינת הבגרות באנגלית היא כאמור הכרחית על מנת לזכות בתעודת בגרות, והיא אף תנאי חובה כקבלה ללימודי תואר ראשון באוניברסיטה. ניתן לגשת אל בחינת הבגרות באנגלית גם לאחר התיכון, במסגרת אקסטרנית, ובמקרה זו מומלץ להיעזר במכוני הכנה לבגרויות על מנת לרענן את הידע ולשפר את הסיכוי לקבלת ציון גבוה.

שירות אישי חינם
בחינת בגרות באנגלית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?