מוסדות לימודים
דיפלומה
דיפלומה
ביה"ס ללימודי תעודה והסמכה של האוניברסיטה הפתוחה
מיקום בארץ: מרכז, ראשון לציון, חיפה, ירושלים
המכללה למינהל
המכללה למינהל
בית הספר לניהול
מיקום בארץ: אילת, אשדוד, ראשון לציון, ירושלים, בית ברל, חיפה
מיקום בארץ:
המפיקים - בית הספר למקצועות ההפקה
המפיקים - בית הספר למקצועות ההפקה
לימודי ניהול והפקת אירועים
מיקום בארץ: תל אביב
המכללה העסקית
המכללה העסקית
לשכת המסחר תל אביב והמרכז
מיקום בארץ: תל אביב
מכללת אורט הרמלין להנדסאים, נתניה
מכללת אורט הרמלין להנדסאים, נתניה
לימודי הנדסאים, השלמות לתואר ראשון, לימודי תעודה
מיקום בארץ: נתניה
רשת מכללות אורט
רשת מכללות אורט
לימודי תעודה בניהול ושיווק
מיקום בארץ: כרמיאל, קריית ביאליק, נתניה, כפר סבא, תל אביב, רחובות, ירושלים

לימודי ניהול והפקת אירועים

תעודת העשרה בניהול והפקת אירועים

עם העלייה ברמת החיים והתחרות הגוברת בעולם העסקים, גם ענף הניהול והפקת אירועים עבר שינויים רבות בשנים האחרונות. תחום הפקת אירועים כיום הינו תעשיה מתפתחת במהירות, ואנשי מקצוע איכותיים ומיומנים מתוגמלים היטב על עבודתם.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס ניהול והפקת אירועים - מידע כללי

בכדי לנהל ולהפיק אירועים בצורה הטובה ביותר יש צורך במיומנויות רבות, ולימודי תעודת העשרה בתחום מקנים את כל הכלים התיאורטיים והמעשיים הנחוצים לשם הפקת אירועים בצורה מוצלחת. על מפיק האירועים לתכנן את האירוע בהתאם לדרישות הלקוח אך תוך התחשבות באילוצים בשטח, לעמוד בקשר עם ספקים ולקוחות, להיות במקום בעת האירוע ולפקח שהכול מתנהל כשורה, וכל זאת במקביל לניהול צוות העובדים בכדי ליצור אירוע מרשים שייזכר לזמן רב.

לימודי הניהול והפקת אירועים מקנים לסטודנטים כלים מקצועיים המאפשרים ליזום ולתכנן הפקת אירועים מסוגים שונים. חשיבה יצירתית ומקורית היא תנאי בסיס להפקת אירועים מוצלחים ומרשימים, אך יש צורך בטכניקות מעשיות על מנת להפוך רעיון מבריק לקונספט מעשי, ולימודי תעודת העשרה בניהול והפקת אירועים מקנים את הידע הדרוש ליישום רעיונות שונים.

אם בעבר חתונות ובר מצווה נעשו בחיק המשפחה בחצר האחורית של הבית, הרי שהיום כל שמחה מהווה סיבה למסיבה, וניהול והפקת אירועים מסייעים להפוך גם אירועים משפחתיים למרשימים ונוצצים. ארגונים עסקיים המשיקים מוצר חדש, כנסים עסקיים בנושאים שונים או קידום מכירות של חברה, כל אלה מעוניינים באירועים מוצלחים ומעניינים. לימודי תעודת העשרה לניהול והפקת אירועים מקנים את הכלים הדרושים לשם הפקת אירועים מסוגים שונים, אך כמובן שישנה גם אפשרות להתמחות בניהול והפקת אירועים של תחום מסוים.

לימודי הפקת וניהול אירועים - מה  כדאי לבדוק לפני שבוחרים מכללה? 

כיום ניתן ללמוד לתעודת העשרה בניהול והפקת אירועים במספר רב של מוסדות אקדמיים ברחבי הארץ, כאשר אורך הקורס משתנה בהתאם לתכנים המועברים בו. ישנם קורסים בני פגישות ספורות, אך ישנם קורסים ללימודי ניהול והפקת אירועים האורכים גם חצי שנה ושנה. בכל מקרה, מומלץ לבדוק את רמת הסגל האקדמי, איכות ההוראה, ומידת ההתנסות המעשית במהלך הלימודים. גורמים נוספים שמומלץ לבדוק הם גובה שכר הלימוד, מיקום גיאוגרפי והנגישות של מוסד הלימודים.

ללמוד ניהול והפקת אירועים - תכנית הלימודים

תוכנית לימודי ניהול והפקת אירועים כוללת מגוון רב של נושאים, הנוגעים לתחומי ידע שונים, בהתאמה כמובן להתמחות הספציפית בלימודים. בדרך כלל הלימודים כוללים היכרות עם מגמות עכשוויות בתחום האירועים בעולם, הבנת הקשר בין המפיק לשאר מרכיבי ההפקה, טכניקות לזיהוי צרכי הלקוחות, בניית אסטרטגיה שיווקית להפקה, בחירת סוגי מזון ומשקאות לאירוע, פיתוח חשיבה יצירתית, ייזום אירועים והפקות, בניית מערך ספקים מקצועי, חוקים ותקנות נדרשות לאירוע, תהליכי גיוס ספונסרים, ועוד. חלק מהמכללות משלבות בלימודי ניהול והפקת אירועים גם סיורים לימודיים וצפייה באירועים, ואף הפקת אירועים תוך כדי הלימודים.

קורס הכשרת מפיקי אירועים - אפשרויות התעסוקה בתחום

עם סיום לימודי והפקת אירועים הבוגרים זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה למדו, בהתאם למסלול ההתמחות. בוגרי לימודי תעודת העשרה והפקת אירועים יכולים להשתלב במגוון רחב של מקומות עבודה, דוגמת ארגונים מסחריים, חברות פרסום ושיווק, אירועים לאנשים פרטיים, ועוד. עם זאת, יש לזכור כי עולם הניהול והפקת אירועים הינו רחב ידיים, ומומלץ להמשיך בלימודי התחום או בתחומי לימודים קרובים בכדי להתקדם מבחינה אישית ומקצועית, ועל כן רבים בוחרים ללמוד קורסים בשיווק ופרסום, קורס יחסי ציבור, תואר במנהל עסקים, לימודי תעודה בניהול עסקים וכיו"ב. 

שירות אישי חינם
לימודי ניהול והפקת אירועים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?